Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tpaba_Akgandzia

Mantas_Sviderskas

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Mantas_Sviderskas
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: admin priz, glob mod
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: istryne mano busenos atnaujinimus, savo busenos atnaujinime buvau parases " sviderskas yra naras ir stuobrys", o jo profilyje paskelbiau "ka tu stuobry, gal panardyt nori", na suprantama, jeigu jam nepatiko, kad ant jo profilio paskelbiau kazka, viskas okey, lai trina, taciau noreciau suzinoti, kodel mano busenos atnaujinimas buvo neteisetai istrintas be jokio paaiskinimo. Pagal pona manta (rasau is mazosios nes neturiu jam jokios pagarbos), stuobrys ir naras nera izeidimas, tad kodel mano busenos atnaujinimas buvo istrintas?
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: neturiu, kadangi istryne be perspejimo
Redaguota . Redagavo Tpaba_Akgandzia
  • Patinka 17
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jauti nuoskaudą, kad 2/99 tavo nesąmoningų būsenos atnaujinimų buvo paslėpti (net neištrinti)?

Abu būsenos atnaujinimai buvo paslėpti, kadangi buvo beveik identiški, tik kiek kitokia struktūra, vienas iš jų ant mano profilio.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

16 minutes ago, Mantas_Sviderskas parašė:

Jauti nuoskaudą, kad 2/99 tavo nesąmoningų būsenos atnaujinimų buvo paslėpti (net neištrinti)?

Abu būsenos atnaujinimai buvo paslėpti, kadangi buvo beveik identiški, tik kiek kitokia struktūra, vienas iš jų ant mano profilio.

 

o skirtuma kazkoki sudaro istrinti ar paslepti? busenos atnaujinimo vis vien neina matyt, o as to daryti neprasiau, kita karta uzuot "paslepes" parasyk man i az, gal istrinsiu pats jei kelia tau kazkokiu nepatogumu, nors realiai neturetu, nes taves neizeidziau ; - P

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atmesta. Moderatoriai turi pilną teisę paslėpti būsenos pranešimus savo nuožiūra, jei mano, jog jie yra netinkami.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.