Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Kingg_Mode

Emigruoju Kingg_Mode

Recommended Posts

 1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Kingg_Mode
 2. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Šiandien 2019-05-04
 3. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Didelės patirties neturiu, nėra ką aprašyti, esu kaip ir bet kuris eilinis žaidėjas siekiantis aukštesnių pareigų, pasiekimų serverį.
 4. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: *reklama.lt*.lt 
 5. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Serverį sužinojau facebook'o samp'o grupėje.
 6. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Atėjus iš kito projekto, serveryje labiausiai patiko žaidėjų draugiškumas, einant būtinai turi sustoti, paklausti ar nereikia pavežti ir panašiai, nepatiko tikriausiai ''serverio idiotai'', kuriems žaidimas>gyvenimas
 7. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Taip, serveryje yra /kova misija, kuri yra labai nuobodi, tik prisiregistravęs, jog išmokti kovos stilius turi išnaudoti keletą valandų žaidimo, tačiau visgi ne tik išmoksti stilių, bet ir gauni už tai atlygį
 8. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Ne, dauguma serverio vietovių tuose pačiose vietose, kaip ir kitur, nėra sunku kažką rasti.
 9. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dar neteko, dabar dirbu autobusų vairuotoju, kartais nuobodu važinėti ratais, bet tokia pradžia
 10. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Serverio nuomojamu transportu neteko dar naudotis, tačiau mačiau tiek prie savivaldybės, tiek prie ligoninės.
 11. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Dar neteko. 
 12. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Dar neteko
 13. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Serveryje, ieškant sporto salių jas turi atspėti, galėtų būti koks palengvinimas, tačiau žaidėjai draugiški ir maloniai parodė.
 14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Sunku naujokams susirasti darbą su pakvietimu, reikėtų darbų registro, ar informacijų forume, dabar turi rašinėti direktoriams kada atranka, arba jie ignoruoja, arba atrašo, jog vakare, tačiau nėra aišku kelintą valandą ir ar būsi tą valandą prisijungęs
 15. Nežinau, ar su šituo IP kažkas yra jau emigravęs, kadangi ant vieno IP yra daug žmonių (vieną kart buvau gavęs Ddos, tai tekėjai skambino, klausė kas darosi, kadangi visa linija buvo nujungta) jei kas parašykit, pasikeisiu IP. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.