Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Edvinas_Neon

Buginimas Aras_Diesel

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Aras_Dieselt
  2. Pažeidimo aprašymas: Radau įdomią taisyklę, kad už čytinimą ir serverio klaidų išnaudojimą administratoriai taip pat yra baudžiami. Aras turi 3 lvl adminą ir bugino hp duris, kad išvengti jailo.  Čytinimas, serverio klaidų naudojimasis – 3įsp.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Aras_Dieselt parašė:

man usibugino f del to ir ejau per duris nes su alkune uspudziau f raide na pagal jo irodymus rodo kad as buginu durisc

Bet kaip įdomiai tau užsibugino xdd Kai aš ateinu į hp tau užsibuginą ir atsiduri lauke. Kai aš išeinu į lauką tau ir vėl užsibuginą ir patenki į ligoninę iki tol kol aš pas tave vėl ateinu xd 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

banned, nlb ka cia ir bera aiskintis, nes kaip Edvinas ir sake, jog vis įlendi/išlendi kai Neonas atsiranda šalia tavęs.

 

VXXvdNg.jpg

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Šis punktas visą laiką galiojo tuometiniams prižiūrėtojams, dabar 4 lygio administratoriams. Gal ir pats susiprasi, kad nenuimsi paprasto administratoriaus už nossą ar prasibuginimą pro sieną, kai tai yra visiškai nesusiję dalykai. Kad nebesimaišytum, tiesiog tą punkta ištryniau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.