Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Darius_Blogizzz

Nauji teisėsaugos baubai jau čia!

Recommended Posts

SusijÄs vaizdas

 

Sveiki, buvo renkami Cosa ir Rusų mafijų bosai. Į Cosa Nostra mafijos boso pareigas kandidatavo tik vienas žmogus, į Rusų mafijos boso pareigas - keturi žmonės.

 

yHFa3yr.png

 

Rusų Mafijos boso rinkimų analizė:

 

Laimis_Boy(4) – Sveikas, Laimonai. Turi mažiausiai patirties iš visų kandidatų. Serveryje žaidi nuo 2015 metų, esi pasiekęs tik du postus, asmeniškai tavo vadovavimo neteko matyti ir negalėčiau pasakyti, kaip tau sekėsi. Rizikuotumėme, jeigu duotumėme tau direktorių šiuo metu. Siūlyčiau pasistengti, pasiekti Rusų ar Cosos mafijos pavaduotojo postus, kad įgautum dar daugiau patirties ir tuo pačiu mums įrodytum, kad gebėtum vadovauti mafijai. Savo laiške rašai, kad stengsiesi , jog tavo mafija laimėtų, bet neparašai kokiais būdais tai bandysi įgyvendinti. Rašai, kad rengsi įvairios veiklos, bet neparašai kokias rengsi  veiklas. Laiko turėjai parašyti laišką į valias. Daugiau dirbk prie rašinio, nes dabar yra daug neaiškumų. Taip pat užkliuvo tavo viena idėja - „Reketo valandėlė“. Cituoju tavo sakinį: „Šios valandėlės metu, darbuotojai galės važinėti per miestą ir reketuoti kiekvieną pasitaikiusį žaidėją.“ Pirmiausiai, tai bendrosios mafijos taisyklės aiškina, kad reketuoti vienu metu galima tik vieną asmenį. Siūliau labiau įsigilinti į bendrąsias mafijos taisykles ir sureaguoti į kitas pastabas. Nenusivilk, siek toliau savo tikslo ir vieną dieną jį tikrai pasieksi.

 

John_Glory(3) – Sveikas, Klaidai. Priešingai nei Aurimas ir Edvinas, nusikalstamosiose grupuotėse patirties turi mažai. Daugiau patirties turi pavaduotojo kėdėje, tačiau neutraliuosiuose darbuose. Visai neseniai buvai Cosa Nostra mafijos pavaduotojas, o tavo direktorius per tave gavo direktoriaus įspėjimą ir buvo nušalintas nuo pareigų. Prieikime prie laiško. Pirmas dalykas, kuris kliūna tai yra FTB direktoriaus postas. Pats mačiau, kad komanda buvo surinkta aktyvi, tačiau mano žiniomis, ji nebuvo stipri. Atmink, kad kokybė šimtą syk svarbiau už kiekybę. Antras dalykas, kuris kliuvo – idėjos. Tavo visos išvardintos idėjos yra banalios ir daug sykių aprašytos įvairių kandidatų. Ankstesni direktoriai buvo sukūrę narkotikų pardavinėjimo, žmonių žudymo užsakymų, bet kažkaip tos temos būdavo tuščios ir niekam nereikalingos. Jeigu tau jas pavyktų įgyvendinti ir žaidėjai tuo naudotųsi – atsiimčiau savo visus žodžius. Todėl siūlyčiau daugiau laiko apmąstyti idėjas ir sugalvoti kažką tokio, ko nebuvo serveryje prieš tai, nes lyginant tavo idėjas su Aurimo ir Edvino, jos skiriasi kaip dienas ir naktis.

 

Aurimas_Peciulatis(2) – Sveikas, Aurimai. Didžiąją laiko dalį serveryje praleidi būtent teisėsaugoje ir mafijose, todėl puikiai pažįsti nusikalstamųjų frakcijų virtuvę. Negana to, turi nemažai patirties ir vadovavime, kas duoda didelį pliusą rinkimuose. Pats puikiai supranti, kad prieš kelis mėnesius buvai prisidirbęs ir buvai įrašytas į juoduosius sąrašus. Dažniausiai direktoriaus įspėjimus gaudavai dėl pavaduotojo nepriežiūros, o tai leidžia manyti, kad neatsakingai rinkdavaisi dešiniąją ranką. Vis dėlto esu linkęs manyti , kad per tuos kelis mėnesius apmąstei savo padarytus blogus darbus ir pasimokei iš praeityje padarytų klaidų. Motyvaciniame laiške rašai, kad darbuotojai bus parengiami kovoms treniruotėse. Patikėk manim, daug kandidatų rašo, kad mafijose bus treniruotės, bet jų tiesiog nebūna. Žadi sukurti kokybišką ir aktyvią komandą, žadi daug veiksmo. Šie tavo motyvai yra pagirtini. Taip pat patiko idėjos „Zonos okupavimas“  ir „Firmos žlugdymas“ , nes asmeniškai pats tokios idėjos prieš tai nemačiau. Žinoma šios idėjos turėtų būti įgyvendinamos tik su mūsų leidimu, tačiau smagu, kad galvoji kažką naujo. Žaidime aktyvumas neblogas, dar šiandien stebėjau, kaip tau sekėsi vadovauti grobimuose. Tikriausiai taptum direktoriumi jau dabar, tačiau koją kiša tavo nešvarūs darbeliai praeityje, o ir visai neseniai esi grįžęs į serverį. Reikia šiek tiek laiko pamatyti, ar pasikeitei į gerąją pusę.

 

Edvis_Carter – Sveikas, Edvinai. Turi labai daug vadovavimo patirties, todėl net neabejoju, kad šauniai susitvarkytum su duotomis pareigomis. Prieikime iš karto prie tavo motyvacinio laiško. Visų pirmai smagu, kad rašydamas puikiai supranti serverio situaciją. Teigi iš patirties, kad mafijoms treniruotės yra būtinos, todėl būtų smagu, kad tai nebūtų tik tuščios kalbos ir tai virstų realybe, nes kaip ir minėjau aukščiau, retas atvejis, kai mafijos rengia treniruotes. Šaunu, kad nori išnaudoti reketo galimybę, mano manymu, tai viena iš geriausių veiklų, kada nevyksta karas prieš kitą mafiją ir prieš teisėsaugą.  Teisingai pastebėjai, kad toli gražu ne visi bosai išnaudojo šią galimybę, tikėkimės tu ją išnaudosi. Labai patiko idėja – „Ne tau laimės valanda, bičiuli.“ Džiugu, kad akivaizdžiai turi noro dominuoti prieš teisėsaugą, kelti chaosą mieste, rodyti tikrą mafijos veidą. Tikiuosi visą tai įgyvendinsi, nes idėjos iš ties atrodo šauniai. Sveikinu tapus Rusų Mafijos bosu ir linkiu sėkmės!

 

 

Naujasis Rusų Mafijos direktorius - Edvis_Carter!

 

yHFa3yr.png

 

Cosa Nostra Mafijos rinkimų analizė:

 

Matthew_Kiwi – Sveikas, Matthew. Esi vienintelis kandidatas, todėl iš karto sveikinu su Cosa Nostra mafijos boso pareigomis. Iš karto keliaukime prie tavo idėjų. Asmeniškai labai patiko mechanikų ir taksistų išnaudojimas. Būtų iš ties šaunu pamatyti, kaip įgyvendinate šią idėja. Taip pat rašai, kad žadi įvesti griežtas taisykles ir net sukurti rangus. Ties šituo suabejočiau, nes po pirmos savaitės, mano manymu, į tai rimtai nežiūrėtum. Žinoma jokiu būdu neatmetu galimybės, kad tai galėtum ir įgyvendinti. Žadi daryti į savaitę vieną sykį savaitės aptarimą. Smagu, kad tau rūpi kitų nuomonė, nes kartu su komanda būdami vieningi galite pasiekti aukštumų, dar sykį sveikinu, sėkmės!

 

 

Naujasis Cosa Nostra Mafijos direktorius - Matthew_Kiwi

 

 

 

Analizę rašė kandidatas į DP pareigas.

  • Patinka 5
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinimai naujiems direktoriams! Sėkmės grobimuose ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.