Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Jokse_Absolut

Ieškau ENB, mašinų, skinų packo

Recommended Posts

Labas naktis, norėčiau labai rasti 1. ENB

2. Skinų packo

3. Mašinų packo

• Pats bandžiau ieškotis, bet rezultatų nulis
  • ENB norėčiau kad būtų kažkas panašaus į 0.248 su tuo bluru, bet įsirašius nukirto nemažai FPS, todėl nerandu sau tokio gražaus ir ne labiausiai užkraunančio ENB
  • Skinai turėtų būti paprasti, ne tiek svarbu, kiek ENB
  • O mašinos kažkiek svarbesnės - tiesiog noriu visų mašinų, kad kiekviena mašina būtų užmodinta, aišku išimtis: Stretch, Hydra, Maverich, Police Bike ir etc   

PC SPEC  GeForce GTX 1050 2gb

i5-3470

8 ram DDR3

• BŪČIAU BEGALO DĖKINGAS, KAS SURASTŲ BENT VIENĄ IŠ ŠITŲ MODIFIKACIJŲ, dėkoju iš anksto :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įsirašiau - nuėjau į paprastą gta sa, bet nieko, tada dar įnstaliavau sampą ir išmetė crash'ą, btw man veikė tik vienas enb ant win10, bet jis ganėtinai lagovas. Nesuprantu ką daryt dėl to crash'o, mačiau per yt kažkokį .exe failą pasileist reik ir tipo stabdo crash'ą bet nepasitikiu aš tokiais :/

• Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Jokse_Absolut parašė:

Įsirašiau - nuėjau į paprastą gta sa, bet nieko, tada dar įnstaliavau sampą ir išmetė crash'ą, btw man veikė tik vienas enb ant win10, bet jis ganėtinai lagovas. Nesuprantu ką daryt dėl to crash'o, mačiau per yt kažkokį .exe failą pasileist reik ir tipo stabdo crash'ą bet nepasitikiu aš tokiais :/

tai tiesiog

Susikurk gta_sa kopiją, tik ją pervadink gta-sa, nueik į regedit https://www.part.lt/img/cf23d922983f5b43e583c18ed9f39d14697.png ir paspausk ant gta_sa_exe 2 kartus, kai išmes lentelę, pabaigoje turėtų būti parašytą /gta_sa.exe, jį pakeisk į /gta-sa.exe. Atsijunk nuo vartotojo ir vėl prisijunk, arba geriausia - daryk šitą tik tada, kai perkrausi kompiuterį, jog dar nebūtų leistas gta_sa.exe failas.

https://www.part.lt/img/f60b66a83bd53b48c5dbdb7a7c908811226.png

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.