Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.
Karolis_Ispanas

Naujasis Mechanikų direktorius!

Recommended Posts

eoOwgo2.png&key=cc313603d8281e8dbb9dbc5b

 

Sveiki, buvo renkamas Mechanikų direktorius. Todėl nieko nelaukiant apžvelgsime kandidatus.

 

Mechanikų direktoriaus rinkimų analizė:

 

 

Absolut_Jokse - Atmestas už taisyklių pažeidimus.

 

Mantis_Deziel - Atmestas už taisyklių pažeidimus.

 

Matas_Matt - Neseniai buvai juodajame sąraše. Labai mėgai pašokinėti prieš DP narius, todėl dabar įrodyk, kad pasikeitei.

 

Markas_Nerd - Labas, Ugniau. Mechanikų patirties turi mažai, o ir valdžios skonio nėra tekę tau ragauti. Kiek matau nesupranti, kad pašaliniai grobimuose dalyvauti negali. Savo idėjoje aprašai, kad padėsit užstatinėt praėjimus banke, bet tikriausiai nesupranti, kad tai daryti yra draudžiama. Kitos idėjos - banalios, siūlyčiau daugiau apmąstyti idėjas ir parašyti kokybiškesnį motyvacinį laišką. 

 

Jerry_Stars - Sveikas, Vakari. Padirbėk prie anketos, darai įvairiausių banalių gramatinių klaidų, kas labai kerta per akį. Labiausiai patiko idėja - Naujokų prižiūrėtojai. Nors ši idėja visiems žinoma ir daug kas ją naudoja, tačiau smagu, kad tu ją taikytum, nes asmeniškai pats paskirdavau darbuotojus, kurie padėdavo prižiūrėti darbo naujokus, o tai labai padėdavo. Dalykas, kodėl nenorime duoti tau direktoriaus yra paprastas. Buvai pavaduotojas pas John, jis užpildęs neaktyvumo anketą paliko atsakingą būtent tave, tačiau iš tavo pusės nemačiau didelių pastangų. Patikrinus darbą radau jame daug neaktyvių darbuotojų, kurie paskutinį sykį buvo prisijunge prieš 3-7 dienas. Darbuotojai skundėsi, palikdavo darbą. Todėl daugiau įdėk pastangų žaidime, rodyk norą tapti direktorių.

 

Zygis_Pahmell - Sveikas, Tomai. Iš tavo patirties lentelės galima puikiausiai suprasti, kad labiausiai myli Mechanikų darbą. Esi ištikimas šiam darbui, o tai duoda labai didelį pliusą rinkimams. Rinkimų metu, patikrinus aktyvumą jis buvo milžiniškas. Vakar pražaidei virš 10 valandų, šiandien irgi. Kiti kandidatai turėtų pasimokyti iš tavęs, nes norint gauti direktorių reikia ne tik geros anketos, bet ir aktyvumo. Smagu, kad padarysi darbuotojams dienines užduotis, kad turėtų jas įvykdyti per dieną, nes tai pakels darbo aktyvumą. Džiugu, kad padarysi ir darbo video, per kurį aiškinsi, kaip dirbamas mechanikų darbas. Tikiuosi idėjas savo įgyvendinsi. Manau suklystumėme, jeigu neduotume tau direktoriaus posto, nes šiuo metu tu to tikrai vertas, sveikinu tapus mechanikų direktoriumi!

 

 

 

 

  • Patinka 6
  • Nepatinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Jerry_Stars    87
Dabar, Absolut_Jokse parašė:

Sveikinu

 

 

štoli už kokius pažeidimus?

Tajgi rejk turėti to darbo 5k xp , o tu turėjai 4,9k xp :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Justas_Ses    226
17 minutes ago, Aurimas_Peciulatis parašė:

Sveikinu, ryt vėl lauk mūsų jei nebus 8tssg, gl hf

bus, nors ir girtas atesiu/. Bekeikinu naujqji mechu drk

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.