Jump to content
Kviečiame dalyvauti antrajame pavasario sezono nominacijų rinkimų etape! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Darius_Blogizzz

Nauji Taksi, Medikų ir Cosa direktoriai!

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âtriple kill gifâ

 

Sveiki, buvo renkami trys direktoriai, dar du iš jų bus išrinkti kiek vėliau, netempiu gumos ir einam prie reikalo!

 

SusijÄs vaizdas

 

 

Vikarijus_Finger — Apie pareigas labai nesiplėtei bet paminėjai ne dienas, o kaip sekėsi tame poste. Smagu kad bandysi išsikelti sau tikslų ir jų siekti bet kaip ir pats pavadinai, jie labai abstraktūs ir nėra konkretus, norėtus kiek konkretumo. Bandysi kurti smagią ir jaukią atmosferą kolektyve ir labiausiai reaguosi į kolegų beef'us kas mano nuomonė yra puikus sprendimas, kad firma nepradėtu pūti iš vidaus. Nuobaudų ir įspėjimų nusiėmimų sistema yra nebloga tik ar nepavargsi taip viską akylai stebėti? Labai patiko "Mašinų konstravimas" ir "Savaitės fotografas" idėjos, pirmą atneštu kažkokio įdomumo į darbą, o su antra albumas turėtu pilnėti ir tavo vardas išliks jame visada. Laiškas skaitėsi labai lengvai, nepriverstinai ir greitai, su kuo ir galiu pagirti.

 

Black_Kodak — Kalbant apie laišką, trumpai ir aiškiai bet minčių šuoliai ten yra, trūksta rišlumo. Idėjos nėra naujos ar kažko įspūdingos, bet idėja su samdomais taksi turi vietą egzistuoti serveryje ir manau atneštu daugiau veiksmo taksistams. Loterija skamba neblogai, bet kas bus jeigu treniruotės neįvyks? Negalim niekuo būti įsitikinę ir sprendimo šiam atvejui neradau. 

 

Matas_Matt — Redaguota blogu laiku. Matau kad kažką taisei su /xp lentelėm, bet turi tai pranešti man į AŽ.

 

Absolut_Jokse — Tuštoka anketa. Idėjos aprašytos smulkiai ir šiaip jos yra ne kartą matytos. Matau kad laikinu būti tau sekasi neblogai, bet ties anketa tikrai reikia stipriai padirbėti norint užimti direktorių. Dėl tavęs asmeniškai problemų jokių neturiu, teko ir bendrauti, bet anketa sorry seniuzai ;/

 

Klaudijus_Klaudijuz — Idėjos, kaip ir Black'o nėra labai naujos. Savaitės užduotys, savaitės aktyviausias ir kita. Smagu kad stengtumeisi skirti dėmesį naujokams ir juos apmokyti ko jiems šiais laikais trūksta, tačiau tu buvai mechanikų direktoriumi 231 dieną, nemanai kad reikia duoti pasireikšti ir kitiems? Mano spėjimas būtų kad tau tiesiog atsibostu po mėnesio ta pati rutina ir daug kas kristu ant pavaduotojo pečių. Šį kartą pasirinksiu kitą kandidatą, bet tu lieki antras šiuose rinkimuose.

 

Gangs_Ter — Stovyklos idėją skamba smagiai ir perspektyviai, tikrai. Apmokyti naujokus darbe visada gerai. Bet manau dar turi per mažai patirties tapti direktoriumi. Buvai karta pavaduotoju Taksi, ir turi sukaupęs 112k XP. Nors XP ir nėra svarbus rodiklis, bet manau dar tau yra ko pasimokyti būnant valdžioje. Nenusivilk, tikrai lauksiu tavęs kituose rinkimuose.

 

Sveikinu Vikarijus_Finger!

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âmafia funny gifâ

 

Justas_Kba - ?

 

Mantis_Deziel - Neina peržiūrėti nuotraukų.

 

Bri_Sius - Sveikas, Lukai. Tavo laiškas visiškai nepanašus į motyvacinį laišką, todėl iš karto siūliau padirbėti žymiai daugiau prie rašinio. Idėjos taip pat naudotos kitų ir nieko iš kitų neišsiskiriančios. Į kriterijus taip pat pilnai neatsakyta, trūksta daugiau pastangų. Nenusimink, stenkis prie rašinių.

 

John_Glory - Sveikas, Klaidai. Pradėkime nuo to, kad esi šaunuolis, jog nenuleidi rankų. Praeituose rinkimuose negavęs direktoriaus ištaisei visas savo klaidas ir sugalvojai daugiau idėjų, kas yra pagirtina. Vadovavimo patirties turi irgi nemažai, kas duoda didelį pliusą. Labai patiko idėja -  „Nešvarieji darbai“. Tikiuosi šią idėją įgyvendinsi, nes mafiozai įdės daugiau pastangų ir turės galimybę užsidirbti. Kita idėja, kuri patiko -  „Mafijos aprašai“. Šaunu, kad stengsiesi fiksuoti mafijos statistiką forume. Su šia idėja žaidėjai galės pamatyti mafijos veidą ir pritraukti naujų veidų. Sveikinu tapus bosu ir linkiu sėkmės grobimuose!

 

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âfunny medical gifâ

 

Just_Auris — ?

 

Marozas_Legalus — Tu dar drįsti pildyti į direktorių po paskutinių dviejų kartų? Nigga.

 

Greg_Lone — Idėjų nematau išvis, o ir su pagrindine paskyra esi įrašytas į BDS už čytinimą prieš du mėnesius, o kas nuo to laiko pasikeitė? Atsakei į papildomus klausimus, bet kuo skiriasi bosas nuo lyderio aš suprantu kiek kitaip, bet kiek žmonių tiek nuomonių. Šį kartą sakysiu ne, noriu pastebėti tave daugiau ar pasimokei iš savo klaidos.

 

Tornado_Best — Tavo citata "Nemėgstu mokyklos, nes reikia daug rašyti" apibūdina ir tavo anketą.

 

Jerry_Stars — Esi vienintelis likęs, tačiau direktorių gauni tikrai ne dėl to. Pastebėjau tave porą dienų kai buvau laikinu, ir likau nustebęs. Darbuotojų visada yra, matau juos mieste pastoviai, kas keistai ne taip įkyriai siūlo šarvus kas yra riebus pliusas. Net sugebėjai padaryti treniruotę būdamas laikinu ir išdalinti premijas? Nigga you good. Linkiu sėkmės direktoriaujant!

 

 

Redaguota . Redagavo Karolis_Ispanas
  • Patinka 9
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu naujuosius direktorius! Nepatekę irgi nenusiminkit pavyks kitą kartą <3.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sveikinu visus 

7 minutes ago, Bmw_Aycm parašė:

Sveikinu naujuosius direktorius! Nepatekę irgi nenusiminkit pavyks kitą kartą <3.

aha manes nekence DP

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.