Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.
Karolis_Ispanas

Naujasis Rusų mafijos bosas!

Recommended Posts

c0lMg6J.png

Sveiki,

buvo renkamas naujasis Rusų Mafijos bosas. Per dvi dienas sulaukėme 4 motyvacinių laiškų, iš kurių rimtai svarstėme du kandidatus. Tiesa, abiejų kandidatų laiškai nebuvo įspūdingi, bet turim ką turim. Kaip jau žinote, prieš tai šiose pareigose buvę bosai labai greitai prarado savo pareigas dėl įvairiausių pažeidimų. Tikimės, kad naujasis bosas klaidų nebedarys ir iškels mafiją į aukštumas. 

Aurimas_Peciulatis - pildai į boso pareigas su visų darbų blist'u?

Tony_Frax - su kita paskyra esi visų darbų blist'e.

Feat_Thompson - sveikas, Mindaugai. Didžiąją laiko dalį matydavau tave gaujose ir mafijose. Galiu pasakyti, kad sekėsi visai neblogai, tačiau paklydimų - buvo. Laiškas skurdus ir abstraktus, todėl nėra ką analizuoti. Pats žinai, kad praeityje buvai prisidirbęs, bet manau pasitaisei į gerąją pusę. Jeigu labai nori pareigų, siūlau eiti į mafijas ir ten bandyti gauti pavaduotojo postą, o gerai pasirodžius - susigrąžintum reputaciją.

Lai_Vas - sveikas, Mantai. Būtent daugiausiai patirties taškų turi būtent mafijose ir gaujose, o tai ir parodo, kad esi atsidavęs nusikalstamosioms frakcijoms. Laiške atvirai pasakius, nieko įspūdingo neradau, lygiai taip pat kaip ir pas Mindaugą, todėl neverta laiško analizuoti. Stebėjau tave žaidime. Dirbai su darbine transporto priemone ir tikriausiai laukei iškvietimų. Labai patiko, kad su klientais bendravai pagarbiai ir net veždavai juos nemokamai. Vakare patikrinus tavo aktyvumą, jis siekė virš 5 valandų, kas duoda didelį pliusą rinkimuose. Realiai sunku nuspręsti buvo ar tau suteikti pareigas ar Mindaugui, nes jūsų anketos vienodos, o žaidime Mindaugo nepamačiau, nes šis turėjo reikalų ir negalėjo prisijungti. Siūlyčiau pasiimti Mindaugą į pavaduotojus, nes abu pasiektumėt daug. Linkime sėkmės direktoriavime!

Direktorių Priežiūros komanda

Redaguota . Redagavo Karolis_Ispanas
  • Patinka 8
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Lai_Vas    81

Ačiū už suteiktą šansą! <3 Pasistengsiu nenuvilt :P 

• Patinka 8

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinu, mano manymu šis viršys 20 dienu xd Ai jo ir apie kokį blista kalbam, mano nuotraukoj viskas parašyta aiškiai, viskas legit

Redaguota . Redagavo Aurimas_Peciulatis
  • Dėkingas(-a) 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Lai_Vas    81

Dėkui jums visiems už sveikinimus. <3 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Aurimas_Peciulatis parašė:

Sveikinu, mano manymu šis viršys 20 dienu xd Ai jo ir apie kokį blista kalbam, mano nuotraukoj viskas parašyta aiškiai, viskas legit

Ir jis dar raudonas, swekas

sapLte8.png

• Cha Cha 1
  • Liūdnas(-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.