Gaujos ir vėl aktyvios savaitgaliui! Pildykite anketas gaujų skiltyse.
Tom_Heath

Imigruoju Tom_Heath

Recommended Posts

Tom_Heath    0
  1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Tom_Heath
  2. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Internete ieškojau kažko smagaus padaužyt, radau šį, užėjau - smagi chėbra! XD
  3. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Na buvęs esu ir serverio prižiūrėtojas ir pagalbininkas, apie direktorius nekalbu, - Immortal mafijos, Russian, FTB, policija, baikerių pavaduotojas, medikų direktorius, policijos pavaduotojas ir mechanikų pavaduotojas.
  4. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Emigruoju iš *reklama.lt*.LT, dar žaidžiau *reklama.lt*.LT, bet užkniso, todėl perėjau čia, nes pamačiau, kad yra veiksmo ką aš labai mėgstu ir šiaip smagi chebrytė, visi padeda.
  5. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Internete rašiau viršuje.
  6. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Nepatiko gal kad žaidėjai kaikurie pikti, tik va porą adminų sutiko perteleportuoti arba pavežti taxistai ;d
  7. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: Na dar tikrai neteko, bet būtinai išbandysiu, laukiu nesulaukiu
  8. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: na daug kuriuose serveriuose beveik viskas ten pat, išskyrus čia mačiau yra 2 komisariatai ,kas man asmeniškai yra painu, o šiaip viskas paprastose vietose, porą kartų reikėjo naudoti /gps kai reikėjo nuvažiuoti iki tolimųjų reisų vairuotojų darbo xd
  9. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dar niekur neteko.
  10. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Aha, vieną kart miriau, nes sprogo mašina :D tai išsinuomavau transportą, nes kaip kitaip grįžti, btw labai pigu, tik užkniso su mechanke, sunku buvo.
  11. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Jo, padėjo pora adminų, labai esu dėkingas.
  12. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Nu taksi tai tikrai greitai reguoja, maloniai paveža, o kitų neteko, gal medikus nebent.
  13. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Žinoma teko, su kai kuriomis komandomis buvo sunku, bet daugumą jų išstudijavau, todėl dabar viskas gerai.
  14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Na nežinau, emigracija yra - tas aišku gerai, o šiaip idėjos mano silpnoji pusė, so...

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.