Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tony_Marlboro

Peikiu Justas_Ses

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Justas_Ses
  2. Pažeidimo aprašymas: Prieš patį prižiūrėtoją neturiu nieko blogo, bet papraščiausiai galėjo įkalinti /jail ir viskas. Žodžiu buvau gaudomas, turėjau star, tada buvau nušautas, pakliuvęs į ligoninę, nenorėjau išeiti, kadangi atsibodo laukt, išėjau, surakino, tada paspaudziau f kad vėl pakliūčiau į ligoninę, ir gavau ban. Tai nėra kažkoks nelegalių programų naudojimas, pinigų būginimas ar kažkoks tai serverio klaidų išnaudojimas. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):  https://ibb.co/681PCPH
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pritariu visu 100 procentų! Aišku, nereikia įspėti ar kažką daryti administratoriui, bet unban ar bent laikinas ban būtų neprošal, suprantat? (angel) Žmogus aiškiai nori žaisti, jei rūpinasi savo banu, tad kodėl jam neleisti? :? Siūlau viską draugiškai išspręsti su unban/1sav ban ir be jokių įspėjimų. Ačiū, gerbiamieji skaitytojai ir mūsų bendruomenės administracija <3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Tomy_Gelvaro parašė:

Tai , kad specialiai taip dariai išeini įeini tj video numesiu

Nu,gerbiamasis, prašyčiau (rolleyes). Aš, kaip liudininkas, galiu teigti, kad jam netyčiomis paspaudus "f" raidę ir nusiteleportinus atgal į ligoninė jis pats akivaizdžiai pasimetė ir kurį laiką neišėjo. Bet galų gale viskas gavosi taikiai: jį jau sodino į mašiną, kai jis gavo baną. (thx)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD juokinga skaityt, kokie serve mandri buvot, o dabar elgiates kaip angeliukai

 

suprasciau jei viena kart butum tai dares, bet dabar vidose matau keleta kartu kaip spaudineji enter į ligoninė. perspejau - neklausei o ir is tavo elgesio( i tai ka tu rasei chate ) eina suprast, jog issikalinejai is manes, tai dw ir gg. 

 

2 minutes ago, David_Sabre parašė:

Nu,gerbiamasis, prašyčiau (rolleyes). Aš, kaip liudininkas, galiu teigti, kad jam netyčiomis paspaudus "f" raidę ir nusiteleportinus atgal į ligoninė jis pats akivaizdžiai pasimetė ir kurį laiką neišėjo. Bet galų gale viskas gavosi taikiai: jį jau sodino į mašiną, kai jis gavo baną. (thx)

 

3 minutes ago, David_Sabre parašė:

jį jau sodino į mašiną, kai jis gavo baną.

video pabaiga paziurek, ar tikrai jis buvo masinoje? ar jis islipo is masinos paspaudes enter :) 

 

 

 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nebuvo nė vieno blogo žodžio prieš pareigūnus, o jūs sakote, kad įžeidinėjau. Dėl f spaudinėjimo, jau rašiau, kad tai dariau, nieko naujo nematau. Paprasčiausiai galėjot ban dieną, ar savaitę. Serveryje pilna žaidėju naudojančių nelegaliu programų, bet aš labiau patraukiau dėmesį. Nežinau nežinau su tokiu sprendimu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gerai, matau čia nieko draugiškai nesigauna, tad tsg siūlau palaukti prižiūrėjotų, kurie tai išspręs profesionaliai :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Tony_Marlboro parašė:

Tą patį įkėlei, nors pasakiau rašydamas ši straipsni kad taip dariau, tai??

Tai va galėsi bėgt į pardę saskes pildytis . Peace

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

23 minutes ago, David_Sabre parašė:

Nu,gerbiamasis, prašyčiau (rolleyes). Aš, kaip liudininkas, galiu teigti, kad jam netyčiomis paspaudus "f" raidę ir nusiteleportinus atgal į ligoninė jis pats akivaizdžiai pasimetė ir kurį laiką neišėjo. Bet galų gale viskas gavosi taikiai: jį jau sodino į mašiną, kai jis gavo baną. (thx)

netyciomis :D juk pats parase kad paspaude ir tycia.. o.o

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ammm laba dieną koks čia buginimas nelabai suprantu nu jei išeina tai išeina kam banint????? tiesiog galėjai kick ar jail kaip ir mane?????

Redaguota . Redagavo Tommy_Gream
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 15 valandų, Tommy_Gream parašė:

Ammm laba dieną koks čia buginimas nelabai suprantu nu jei išeina tai išeina kam banint????? tiesiog galėjai kick ar jail kaip ir mane?????

Būtent, gerbiamasis,BŪTENT.

 

prieš 15 valandų, Lukas_Available parašė:

netyciomis :D juk pats parase kad paspaude ir tycia.. o.o

Netyčinis, bet paspaudimas buvo. Tačiau nebuvo piktų ketinimų (angel):D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 16 valandų, Justas_Ses parašė:

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD juokinga skaityt, kokie serve mandri buvot, o dabar elgiates kaip angeliukai

Nu tai žinai, čia ir pažės daugiau kas ir pnš..tai reik bent gerą įvaizdį padaryt, o tai nepadarys dar nieko dėl šios nelygybės, kai vieni gauna kick/jail už tai, o tamsta puolate prie ban komandos (rolleyes). + jei pradėčiau čia išsipisinėt ir pnš, tai dar pats problemų gaučiau :\...

 

prieš 16 valandų, Justas_Ses parašė:

video pabaiga paziurek, ar tikrai jis buvo masinoje? ar jis islipo is masinos paspaudes enter :) 

Nežinau, čia aš sunkiai suprantu pačią serverio sistemą, ar jūs, PD direktorius. Patikslinkite, jei žmogus surakintas ir įsodinamas į mašiną, tai kaip jis gali, kaip jūs teigiate, "išlipti" ? :? Pagal savo patirtį teisėsaugoje pamenu, kad surakintas žmogus negali įlipti/išlipti iš transporto priemonės savu noru be komandų /įsodinti ir /išlaipinti. Tai kaip čia, PD direktoriau, gaunasi?  Kažkaip jūsų teiginys man netvirtas (rolleyes)

 

PS: Sorry už 2 atsakymą iš eilės..norėjau redaguot pirmą, bet ten tas citatas kitur meta ir pagalvojau labai nepyksit (angel)

Redaguota . Redagavo David_Sabre
paaiškinau bšk padėtį dėl 2 ats xd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2019-06-23 at 17:38, Tony_Marlboro parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Justas_Ses
  2. Pažeidimo aprašymas: Prieš patį prižiūrėtoją neturiu nieko blogo, bet papraščiausiai galėjo įkalinti /jail ir viskas. Žodžiu buvau gaudomas, turėjau star, tada buvau nušautas, pakliuvęs į ligoninę, nenorėjau išeiti, kadangi atsibodo laukt, išėjau, surakino, tada paspaudziau f kad vėl pakliūčiau į ligoninę, ir gavau ban. Tai nėra kažkoks nelegalių programų naudojimas, pinigų būginimas ar kažkoks tai serverio klaidų išnaudojimas. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):  https://ibb.co/681PCPH

čia yra serverio klaidų išnaudojimas. Tu norėdamas išvengti bausmės grįžai į ligoninė.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Visi blokavimai tikrinami VVP, ten ir yra dedami įspėjimai, jei jie yra netinkami.

Atmesta ( + blokavimas yra teisingas).


Visiems pašaliniams komentatoriams sukrauti įspėjimai.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.