Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Karolis_Ispanas

Naujasis Kariuomenės direktorius!

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âARMYâ

 

Sveiki, buvo renkamas naujasis Armijos generolas. Iš viso sulaukėme 4 laiškų, kaip ir įprasta. Rimtai svarstėme 2 kandidatus, todėl nieko nelaukia apžvelkime juos.

 

 

________

 

Jerry_Carthy - mes prašome motyvacinio laiško, o ne punktais sužymėtų atsakymų. Iš karto sakau, kad dirbk prie anketos, nes realiai dabar nėra pas tave čia ką ir analizuoti. Kaip sakai savo „anketoje“, stengsiesi ir norėsi, kad tavo kariuomenė atrodytų stipriausia, unikaliausia ir įdomiausia. Reikėtų aprašyti, kaip tai stengsiesi įgyvendinti, sėkmės. 

 

Fixas_Hyper - iš karto pasakau, idėjų - 0. Viskas labai trumpai ir abstrakčiai aprašyta. Rašybos irgi labai daug klaidų, todėl lygiai taip pat, kaip ir Jerry, dirbk prie anketos.

 

Hero_Master - sveikas, Audriau. Teisėsaugos patirties turi šiek tiek mažiau nei Arnas, tačiau esi turėjęs nemažai kitų pareigų, o tai žinoma pliusas tau. Iš karto prieikime prie anketos. Asmeniškai labai patiko Baudžiamasis kodeksas, į kurį surašysi visas situacijas, už kurias serverio žaidėjai gali gauti įtarimus, labai įdomu bus pasižiūrėti. Taip pat patiko ir karių apmokymai, kuri yra labai naudinga, žinoma jeigu tą idėją išnaudosi visu 100%.. Žinoma, ši idėja yra daug kur naudojama, tačiau ji pilnai neišnaudojama. Patiko ir Karo akademijos tema, turėtų įdomiai atrodyti visas procesas. Patarimas kitam kartui aprašyti plačiau darbo dieną, nes šiuo metu esant nedideliam žaidėjų kiekiui tai labai aktualu. Šiuose rinkimuose esi stipriausias, todėl sveikinu su pareigomis.

 

Tekashi_Xdd - sveikas, Arnai. Pirmas dalykas kas krito į akį tai buvo tai, kad nebuvo daug idėjų. Parašei dvi idėjas, kurios buvo kitų direktorių naudojamos n kartų, laiko iki rinkimų pabaigos buvo daug, o parašyti stipresnį motyvacinį laišką tikrai galėjai. Toliau visa kita labai paviršutiniškai aprašyta. Pavyzdžiui, gali plačiau aprašyti treniruočių procesą, ką veiksi per treniruotes, kokia tos treniruotės nauda, ką darbuotojai gaus iš tos treniruotės ir t.t. Šį sykį atsirado už tave stipresnis kandidatas, todėl šiuose rinkimuose lieki antras, nenusimink, padirbėk prie anketos ir viskas ateityje bus tik geriau, sėkmės. 

 

Direktorių Priežiūros komanda.

 

Redaguota . Redagavo Karolis_Ispanas
  • Patinka 3
  • Cha Cha 1
  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dėkingas už suteiktą šansą, pasistengsiu nenuvilti. 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

*keiksmai* duoda tam kur net dvam atžymkių nepadaro kažkoks nesusipratimas, sekmės dw.

  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu! Linkiu sėkmės, pasirodyt taip pat gerai, kaip ir apsaugoje!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.