Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Darius_Blogizzz

Naujas TRV direktorius.

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âfunny trucker gifâ

Sveiki, buvo renkamas naujas TRV direktorius, ir tiesa pasakius, likau nusivylęs. (Analizė kaip visada, su dahuja klaidų)

-----------------------------------------------

Tipo_Kiskis — Esi tikrai vienas iš serverio pagrindinių furistų ir dažniausiai tave matau dirbant tik furistu, bet tikėjausi iš tavo anketos daugiau. Esi turėjęs TRV pavaduotoją tris kartus, o idėjų yra tikrai mažokai, o ir aprašytos jos nekonkrečiai, jokio detalumo ar unikalumo, paprastos idėjos kurios padėtu darbui gyvuoti ir priktraukti žaidėjus į TRV. Patiko V.V. su laimės valanda 2x bonusas, bet vistiek to mažai, norėtus kažko ko neesam matę tame darbe. Anketa nėra įspūdinga, bet pagrindinius aspektus paaiškinai.

Tomy_Gelvaro — Pirma tai norėtus gauti motyvacinį laišką o ne anketos be punktų ir jokio rišlumo, suprantu kad pas mane daug klaidų gramatinių, bet aš lenkas man galima. Einant prie idėjų kas šitame darbe yra svarbiausia, nes darbuotojų visada yra, jų kaip ir yra tačiau kaip ir Kiškis nieko naujo nėra. Masinis krovinių vežimas skamba visai smagiai, bet šita darbuotojai gali padaryti ir be valdžios pagalbos. Modifikacijų tema mano nuomone bus tuštoka, bet gal ir kelsit ten modifikacijas. Gerai kad skatinsi darbuotojus kelti nuotraukas į nuolatinį albumą, visada malonu pamatyti bent po pora nuotraukų į dieną jame. Iš buvusių pareigų neutraliame darbe turėjai tik mechanikų pavaduotoją, o visur kitur teisėsauga, nebus per mažai veiksmo tau TRV?

Matas_Matt — Didžioji laiško dalis yra idėjos, šaunuolis fane. Tik vienas minusas, jos yra visos matytos, šimtą kartų įgyvendintos ir naudotos. Nesuprask manęs neteisingai, jos visos veikia tačiau norėtus kažko unikalesnio, nematyto ir šviežio. Darbuotojus žadi išlaikyti piniginėm premijom, bendravimu ir rengdamas veiklą, bet tą veiklą galėjai ir aprašyti. Dar nesupratau vieno, rašai kad dėsi pliusiukus, o vėliau rašai kad paliksi V.V., tai kuri iš jų bus, ar dvi?

John_Glory — Nerašysiu to pačio kaip ir kitiems, nes idėjos tos pačios ir ketvirtą kartą apie jas rašyti nematau prasmės. Pareigų turėjai nemažai, blogai juose nepasirodei, BET savo atsistatydinimo anketoje parašei kad „negali iš savęs ištraukti noro žaisti kai yra vasara ir nori pabūti su draugais“, o kas pasikeitė dabar? Anketoje neradau atsakymo. Patirties fūristų irgi turi ne per daugiausiai, ir žaidime tavęs taip dažnai ir nebematau tiesa pasakius, o pats būnu jame gan dažnai. Laiškas suformuluotas ir pateiktas gražiai, bet jo tūrinis nėra kažko išskirtinis.

Arnas_Toreno — Iš pirmos frazės tai blet, aš priešas tavo? ;/ k jk. Skaitant penktą laišką ir gerdamas trečią kavą tikėjausi pamatyti tą patį ką ir pas kitus, bet wtf, yra kažkas naujo xDD Specialieji apmokymai kaip suprantu bus kaip „kvalifikacija“, bet per juos parodysit darbuotojams kaip daryti tą, ko jie nesupranta arba nemoka. Darbuotojo pažymėjimas pridėtu daugiau gyvybingumo, aišku jis būtų tik dėl grožio bet vistiek, aš tokio norėčiau. „Fūristai atsargoje“ išplėtojai ne iki galo kaip norėčiau tą idėją pamatyti, bet turėtu porą dienų atostogų tokiame darbe kuriame tu 24/7 vežioji krovinius. Esu dirbęs su tavimi, ir pas tave ir šiaip stebėjęs tavo direktoriavimą, tai esi toks biškuti karštakošis ir greit susinervini, pradedi rėkauti per TS‘ą kaip Elemo kai su Cola susitinka. Nežinau ar tai pasireiškia tik kai esi teisėsaugoje ar mafijoje, bet direktoriui tokios savybės nereikia, nors kartais ir galima pasijuokti iš to rage. Patirties irgi neturi fūristų per akis, bet gal jiems ir reikia šviežio ir naujo žvilgsnio į darbo rutiną?

Jonas_Pain — Iškarto prie idėjų. Turime pora mažiau matytų kaip „savaitinės siuntos“ į kurią nori įtraukti ir teisėsauga su mafijom, „krovinių ieškojimas“ irgi skamba neblogai, jeigu turėjai omeny kad paliksi priekabą kur nors ir žaidėjai turės ją surasti. Dabar klausimas, kodėl skaitau frazę „šią idėją dar reiktų patobulinti“? Turėjai laiko dar iki vakaro kad papildyti anketą ir tą idėją, gal sugalvotum ir kokių kitų. Patirties turi vadovavime, ypač neutraliųjų darbų, nes pats esu matęs tavo legendinį mechanikų direktorių, kuriame išbuvai tikrai ilgą ir produktyvų laiką. Kaip ir visur, skatinsi premijomis, čia viskas okay, bet veiklas galėjai ir aprašyti.

-----------------------------------------------

Gavęs 6 anketas į direktorių, tikėjausi sunkumo išrinkti direktorių nes bus daug skirtingų, naujų ir nematytų idėjų, o gavosi kad turiu mąstyti ką išrinkti nes idėjos yra praktiškai vienodos, pora išskyriau analizėje.Šį kartą pasiseka Jonas_Pain, su tuo tave ir sveikinu. Kai kurie kandidatai paskubėjo su anketos paskelbimu, vietoj to kad palauktu, pamiegotu ir pasmaukytu ir pridėtu ką nors, bet visi nori būti pirmi pastebėjau. Jonas gavo direktorių dėl poros įdomesnių idėjų ir dėl to nes turi patirties toje firmoje ir žino kaip numušti rutiną (tikiuosi.

• Patinka 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinimukai. Sekmes. <3 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sweikinu dėde Luką,sekmės susitwarkyti su vierchais darbe

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinimai Lukai!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 2 valandų, Skirmantas_Pro parašė:

ir vel tas dyrekas sveikinu sekmes 

jau bsk pabodo ane?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Taip ir maniau, sveikinu ir sėkmės, galvoju ta proga gal grįžt trumpam serverin gal ^^

Redaguota . Redagavo Donatas_Vait
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.