Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Black_Tomy

Imigruoju Black_Tomy

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Black_Tomy
  2. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Siandien
  3. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]:esu mazai ka pasiekes nes naujas esu
  4. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Nes fanai pasiule zaist sita serveri
  5. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?:Man pasiule zaisti sita serveri ziurovai 
  6. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]:man viskas patinka nes geri zaidejai
  7. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?:Neteko dar isbandyti
  8. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?:nu /gps komanda mazai naudoju nes niekur vaziuot dar nereikia
  9. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?:niekur dar nedirbau
  10. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?:ne nesinaudoju bet lengva rasti
  11. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?:Teko bet pagalbos nesuteike
  12. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą?dar neteko
  13. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?:ne neteko tai neturiu ko pamineti
  14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:nieko nereiketu keisti vistiek viskas tobula

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

IP adresu jau yra imigruota. Sėkmės žaidžiant kita paskyra.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.