Jump to content
📌 Renkami direktoriai!🧑🏻‍💼 Patikrink, galbūt vyksta rinkimai į Tavo mylimą darbą! ×
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Karolis_Ispanas

Naujasis Cosa Nostra mafijos bosas!

Recommended Posts

GOM6P4m.png

 

Sveiki, buvo renkamas Cosa Nostra mafijos bosas. Sulaukėme dviejų kandidatų, kurie prieš tai turėdami direktoriaus pareigas nuvylė. Bet turim ką turim, tikėkimės nesikartos tos pačios klaidos.

 

John_Glory  - sveikas, Klaidai. Kartu su Arnu, kaip ir minėjau, ankstesniuose postuose pasirodėte ne itin gerai, bet sulaukėme tik dviejų anketų, todėl nėra kitų pasirinkimų. Jeigu būtų užpildę daugiau žmonių, būtumėme svarstę daugiau kitus kandidatus.  Anketa nenustebino, nes ji tokia pati kaip ir visos kitos tavo anketos, pakeisti keli žodžiai ir pridėta viena kita idėja, tačiau nieko naujo.  Šiuose rinkimuose tau prieš Arną duoda pliusą tai, kad žaidime tavo aktyvumas buvo nuostabus, o ir patirties už Arną turi daugiau. Šiandien patikrinus tavo aktyvumą, jis siekė net 8 valandas.  Pastaba sekantiems kartams:  rašyk naują laišką, nes tavo laiškai beveik identiški, nenaudok tų pačių idėjų, kaip „Ginklų ir narkotikų pardavinėjimas“, nes tavo direktoriavimo metu ši idėja visiškai nepasiteisino, ir persiskaityk galutinai ką parašei, nes šiuose rinkimuose kaip supratau rašei motyvacinį laišką į TRV direktoriaus pareigas. Dar užkliuvo tai, kad buvai atsisakęs direktoriaus pareigų, nes tingi žaisti vasarą, bet palauk, juk dar visas mėnesis iki rudens.

 

Arnas_Toreno  -  sveikas, Arnai.  Anketa panaši į Klaido, tos pačios idėjos, kurios ateityje tiesiog nepasiteisins. Geriau tada aprašykite plačiau dienos veiklą, kaip motyvuosite darbuotojus pasilikti darbe, kokį veiksmą planuosite ir panašiai. Padirbėk prie anketos, laiko buvo daug. Aprašyk, pavyzdžiui, ką veiksite, jeigu nebus teisėsaugos ir t.t.  Atkreipk dėmesį  į pastabas ir stenkis dar labiau. Na, kadangi Klaidas naudoja tą pačią anketą, į pastabas nekreipia dėmesio ir vieną dieną rašo, kad tingi vasarą žaisti, todėl boso pareigos duodamos tau, Arnai. Nenuvilk mūsų.

 

 

Direktorių Priežiūros komanda

 

Redaguota . Redagavo Karolis_Ispanas
  • Patinka 1
  • Cha Cha 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.