Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

VVP sistemos pakeitimai, nauja aprangų sistema

Recommended Posts

logo.png

 

VVP sistemos pakeitimai, nauja aprangų sistema

 

Sveiki. Kartu su naujuoju 3.7.1 versijos atnaujinimu atsinaujina mūsų projekto aprangų bei apskritai visų paslaugų sistema. Kreditų sistema bei paslaugų pirkimas persikelia į patį žaidimą, dėl ko iš VVP sistemos yra išimtas paslaugų pirkimas, t.y. drabužių, administratoriaus, VIP, įspėjimų nusiėmimų paslaugos. Taip pat VVP sistemos drabužių atvaizdavimas yra nebesuderinamas su dabartinėmis naujovėmis, dėl ko jūsų turimos aprangos VVP nebebus rodomos.

 

Tikimės, jog šis pokytis bus į naudą visiems - norėdami nusipirkti paslaugų nebereikės iš žaidimo pereiti į VVP bei atvirkščiai. Žinoma, laikui bėgant (galbūt su d0Nt pagalba) VVP sistemą pritaikysime ir su nauja paslaugų sistema, tačiau kol kas norisi ją išbandyti dabartinėje stadijoje, galbūt ir papildyti jei atsirastų toks poreikis (VIP/Admin statusą pirkti ir daugiau nei 15d./30d., sukurti spec. VIP + Admin I/II/III lygio paketus ir pnš.).

 

Kaip žinia, iš projekto bus pašalintos visos CJ (id:0) aprangos, dėl ko yra griežtai draudžiama prekiauti turimomis CJ aprangomis nuo šios temos paskelbimo. Papildyta: Žaidėjams, turėjusiems CJ aprangas išdalintos kompensacijos kreditais.

 

Kadangi dauguma žaidėjų turėjo nusipirkę ir kitas aprangas už 50 kreditų iš VVP sistemos, turėjo kitas retesnis aprangas, visus žaidėjus kviečiu apačioje nurodytomis datomis apsilankyti serveryje, kadangi visomis šio savaitgalio dienomis vyks kreditų dalybos, kad nei vienas nebūtų nuskriaustas dėl patirtos žalos.

 

 • 2019-08-16 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų. 
 • 2019-08-17 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų.
 • 2019-08-18 nuo 19:00 iki 19:30 tarpe serveryje visiems tuo metu prisijungusiems žaidėjams bus išdalinta po 50 kreditų.

 

Jei serveryje bus prisijungę bent 80 žaidėjų, kreditų suma dvigubinasi, t.y. bus išdalinta po 100 kreditų!

 

Tikiuosi, jog serverio prižiūrėtojai šiomis valandomis jums surengs įvairių renginių, o teisėsauga bei mafijos valdžios leis savo darbuotojams juose dalyvauti nerengdami grobimų. Ačiū.

 

Taip pat labai noriu padėkoti projekto komandai (ypač Alfred_Pennyworth, Tom_White, Darius_Blogizzz, Intoxas_Samp) bei testuotojams už milžinišką darbą kuriant 3.7.1 atnaujinimą, prie kurio darbo buvo iš ties visko daug. Ačiū Jums!

 

Pasilieku teisę redaguoti kreditų dalinimo datas, todėl prašau besidominčių sekti šią temą.

   

  • Patinka 17
  • Nepatinka 1

  Pasidalinti pranešimu


  Pranešimo adresas
  Pasidalinti kituose tinklapiuose
  Svečias
  This topic is now closed to further replies.

  Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

  Dizaino piešimas - rsrytis
  Dizaino programavimas - mantas.dev
  ×
  ×
  • Sukurti naują...

  Important Information

  Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.