Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Pink_Nightmare

Lengvi pinigai jūsų darbo fondui!

Recommended Posts

Gv1KZ.png&key=ad7630cef65265a8b4a7100b85

 

Heya, renginių komanda sugalvojo šiek tiek paįvairint direktoriams bei jų darbuotojams kasdieninę veiklą ir padaryt šiokį tokį eventuką, kuriame turėsite galimybę gauti papildomai pinigų savo darbo fondui tuo pačiu praleisti linksmiau laiką serveryje ir parodyti savo sugebėjimus. Jūsų tikslas bus pagal tam tikrą temą sukurti filmuką, susijusį su jūsų firma.  

 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

 

Taisyklės

 

Dalyvauti gali visi darbuotojai, bet pildyti anketą tik atstovaujamo darbo valdžia;

Filmuko trukmė neturi būt mažesnė nei 1 minutė bei ne didesnė nei 10 minučių;

Turinys negali būt įžeidžiantis;

Pašaliniai komentarai nėra galimi.

 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

 

Papildoma informacija

 

Eventas vyks 2019.08.23 - 2019.09.05;

Originaliausiai ir įdomiausiai sukurtus filmukus vertins Renginių komanda;

Norintys prisidėti prie event fondo, susisiekit su Pink_Nightmare, Nobody_Ellse. Senpai_Hentai;

Dalyvauti gali ne tik neutralių darbų direktoriai, bet ir mafijų bei teisėsaugos;

Temos kurios turėtų atsispindėti jūsų filmuke: criminal [t.y kokią blogą pusę turi jūsų firma, ar kokią nusikalstamą veiklą darote] arba justice [t.y kokią gerą pusę turite bei kokį gerą darbą darote pačiame serveryje];

Įdėją turit susigalvot patys, kuo ji įdomesnė - tuo didesni šansai laimėt;

KILUS KLAUSIMAMS GALITE SUSISIEKTI AŽ FORUME ARBA ŽAIDIME.

 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

 

Anketa

 

Jūsų V_P bei atstovaujamas darbas:
Kas filmavo, editino vaizdo medžiagą?:
Papildomi komentarai:

 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

 

Prizai

 

1 vieta: 600'000 serverio valiutos.
2 vieta: 300'000 serverio valiutos.

3 vieta: 150'000 serverio valiutos.

 

Filmuko montuotojas taip pat gaus prizą, atitinkamai nuo jo padarytos vaizdo medžiagos;

Firmos, kurios neužims prizinės vietos, bet video bus ganėtinai įdomus - gaus paguodos prizus.

 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

Redaguota . Redagavo Pink_Nightmare
Pakeistas renginio pabaigos laikas
  • Patinka 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Anketa 

Jūsų V_P bei atstovaujamas darbas: Vikarijus_Finger, Taksi
Kas filmavo, editino vaizdo medžiagą?: Filmavo @Vikarijus_Finger, montavo @Absolut_Jokse
Papildomi komentarai: Prie filmuko kūrimo taip pat prisidėjo @Haris_Lost, @Jerry_Stars, @Ernis_Akmenrahbei @Nobody_Ellse
. Ačiū jiems. Image result for love icon

 

 

Filmas „Taksisto nesėkmė“ - RLS.LT

 

 

 

  • Patinka 15
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jūsų V_P bei atstovaujamas darbas: TRV
Kas filmavo, editino vaizdo medžiagą?: Black_Kodak,  ACIU JAM
Papildomi komentarai: Simple  toxai cia :DD deres. 

 

 

  • Patinka 5
  • Pasimetęs (-usi) 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gv1KZ.png&key=ad7630cef65265a8b4a7100b85

 

Sveiki visi ir vėl, kaip jau daugelis žino, renginio laikas pasibaigė, tad tenka skelbti nugalėtojus. Dėl temos reikalavimų neįvykdymo, kai kuriom firmom yra žymiai sumažinti prizai. Ačiū visiems direktoriams, kurie bent kiek prisidėjo, nepatingėjo ir dalyvavo čia, tikiuosi dar kažkada susitiksim bei kitam kartui tikiuosi didesnio jūsų aktyvumo.
 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

 

PRIZAI

 

Taxi firma bei jos direktorius: @Vikarijus_Finger gauna 400k į savo darbo fondą;

Armija bei jos direktorius: @Black_Sultangauna 50k į savo darbo fondą;

Fūristų firma bei jos direktorius: @Jonas_Pain gauna 100k į savo darbo fondą.

 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

 

PRIZAI MONTUOTOJAMS

 

@Absolut_Jokse už sumontuotą taksi filmuką gauna 100k;

@Black_Kodakuž sumontuotą fūristų filmuką gauna 25k;

 

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

 

@Darius_Blogizzzkai galėsi įdėk prizus į fondus darbams viršuje, dėkoju

 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gv1KZ.png&key=ad7630cef65265a8b4a7100b85

 

Sveiki, tai šokia bei tokia kritika editoriams/filmuotojams. Bet prieš pradedant tai, labai norėčiau padėkoti @Pink_Nightmare už sugalvoją renginį ir jo suorganizavimą, kaip nauja renginių komandos narė, dirbą tikrai puikiai ir čia buvo jos antras rengiamas renginys. Ir ką galiu iš savo pusės pasakyti, kad jos pridėjimas į renginių komanda buvo tikrai geras pasirinkimas. Taip pat dėkojame ir @Darius_Blogizzzuž šio evento finansavimą. Taigi susitiksime kituose renginiuose!

 cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

Taksistų filmuko:

 

 

Sveikas @Vikarijus_Finger bei @Absolut_Jokse kurie skaitote mano kritiką jūsų filmukui. Taigi, pradėkime nuo pačio filmavimo, kurį atliko @Vikarijus_Finger, aš nelabai turiu prie ko prikibti, kadangi viskas buvo atlikta tikrai protingai bei gražiai, tokių didelių klaidelių nemačiau, nebent galiu duoti tau patarimą, kad prieš filmuojant pasistenk pasirašyti scriptą kaip atliksi patį filmavimą, tipo kokius shotus pasidaryt, kokį movementą padaryt, kad kuo mažiau tą reiktų fakinti post productione. Tiesiog kai pasirašai scriptą nusiųsk jį savo editoriui ir su juo pasitarkite kokių jis turi idėjų, kokių reikia kadrų ir t.t., kad tiesiog nebūtų ta pati scena filmuojama keletą kartų vien dėl to, kad padaryti labai daug kadrų kurie net nebus naudojami ir taip darba pasilengvinsi ne tik sau, bet ir pačiam editoriui. Taigi pereikime prie pačio montavimo, kurį atliko @Absolut_Jokse. Tai iškart noriu pagirti tave, kad tu atkreipei dėmesį į tai ką aš tau sakiau po vienu iš tavo filmuku ir tu ta kritka priėmei gan gerai ir tu atsižvelgei į ją darant šitą filmuka taksam, well prieikime prie mano nuomonės bei kritikos. Taigi visų pirma pradėkime nuo to, kad (0:27) padariai gan per greitus subtitrus, tai šioks toks patarimas juos darant tai, kad tu, kai juos darai skaitytum juos atsipūtęs, lyg tai darytum pirmą kartą, jau geriau juos padaryt šiek tiek ilgesnius, nei trumpesnius. Toliau kas man labai krito į akį tai movementas (0:54), tu atsižvelgei į tą ka aš tau patariau, bet tų jį padariai per greitą, jis turi vos matytis, nes aš kai žiūrėjau šitą vietą, pasidariau šiek tiek dizzy (nžn kaip lietuviškai ;d). Toliau man labai patiko kaip tu sužaidei su soundfx, kai kurie žmonės kurie žiūrėtų šitą filmuką pagalvotų, jog tai buvo pačio žaidimo garsai, o kad tu juos sufakinti gali tiek gerai tai yra didelis pliusas (nebent tai nėra fakiniai soundfx lmao ;d). Šitoje vietoje (2:23) truputį padariai klaidą dedant soundfx nes pats garsas prasideda kai mašina vos ivažiuoja į scena, o kur jinai buvo prieš tai? Link taves nevažiavo? Toliau tai, kad toje vietoje kai mašina sustoja pats garsas tęsasi, kai jis yra sustojęs. Toliau (2:35) nelabai man patiko kaip tu sužaidei su klipais, kadangi 1 scenoje taksistas sukasi į posukį ir tu jį už kadro laikai 1-2 sec ir tada kitoje scenoje jis vėl vos ne toj pačioj vietoj kur įvažiavo į posukį?? Tai per tą laiką jis būtų nuvažiaves daug daugiau. Labai man patiko ta vieta kur dviratininkas atsitrenkė į automobilį (3:54), tai labai gerai VĖL sužaista su soundfx, bei pats tekstas gražiai buvo padarytas, toks su bluru ir movementu. Toliau vieta (4:12) toje scenoje tu lyg 3 kartus dubliavai tą pačia medžiaga, to niekad nedaryk, jau geriau prilėtink tą vietą, nei dubliuotum tuos klipus, nes slow vaizdas atrodys geriau nei randomas cutas. Kitas toks pastebėjimas peržiūrėjus pusę filmuko, kad tu pradėjai tingėt dėt soundfx tokius kaip – važiuojančio automobilio garsai, pačių durelių uždarymo ir t.t. Toliau (5:26) vėl per greiti subtitles, (6:59) nebėra black barsų? Šiaip man nepatiko (7:30) kaip įvyko transitionas, kadangi kaip supratau naudoji sony vegasą iš šitos vietos, tai kai padarai cuta prisizoomink tą vietą ir pamatysi kad užsideda tokia bangelė (nžn kaip jinai vadinas gal suprasi) ir nuimk ją, nes tipo viena scena eina garsas ir tada bam jis pradeda mažėt ir kitoj didėt. Ir paskutinis toks pastebėjimas tai kad (7:53) naudojai sceną kurioje shotas yra kylantis, bet tu panaudojai tuo pačiu ir vietą kai jis nekilo dar, tai kitą kartą iškirpk ją, bet overall filmukas buvo padarytas tikrai gan gražiai, tik vienas didelis arba ne minusas, kad per daug viską užtesėt su pačiu važiavimu, sėkmės jums.

Armijos filmuko:

 

 

Sveikas @Ray_Allen, taigi iškart prie reikalo, kiek supratau tai buvo tavo pirmas kartas kažką editininant, taip? Na štai turiu kritikos ir su jais kartu ir patarimu. Tai visu pirma pats intro, man asmeniškai labai nepatiko, nu nes nuotrauka su tekstu? Jokio movement nieko? Nu tikrai gan blank atrodo. Toliau filmavai su trail bandicam versija kuri padaro tekstą viršuje, kad jį nuimt galėjai uždėt didesnius black barus, arba tiesiog filmuot su kokius obs (free programa, tik more complex). Taip pat filmuojant palikai įjungtą spidometrą ir laikrodį, tai bent filmuojant galėjai susirast žmogų kuris pavažinėtų ir jį pafilmuot su smooth cam. Toliau pereikim prie to, kas man labiausiai nepatiko tai, kad tu nepadariai cuto tose vietose kur rašei komandas, tiesiog galėjai išaut kokį cut ir viskas ir tos vietos būtų išėjusiuos daaug geriau. Toliau krito man į akį transitionas (2:26) tipo pasidarė black ekranas ir tada keliems framams buvo palikta ta pati scena kurią uždariai black vaizdu ir tada bam jau kita? Galėjai nukirpti tą vietą. Toliau pereikime prie pačio outro kuris man visiškai nepatiko, nes vėl fotkė ir tekstas, static vaizdas ir dabar net matėsi kaip palikai fps skaičių. Tiesiog nenoriu aš čia taves išgąsdinti ar ką, tiesiog mes iš klaidų mokomės ir niekad pirmieji blynai nebuvo pasaka, tai neįsižeisk į tai ka aš tau čia pasakiau, turbūt net pats tu supratai, kad jis buvo ne koks ir priimk šią kritiką, kadangi mes su laiku mokomės, tiesiog pasižiūrėk kokių youtubei videkų kaip yra kuriami tokie filmukai, atsižvelk į tą ką rašiau tau čia, nes patirties šitame dalyke jau turiu gan normaliai ir mano nuomonės turėtum paklausyti. Tai Sėkmės tau.

Furistų filmuko:

 

 

Sveikas @Black_Kodak, tavo filmuka pakritikavau prieš kelias dienas privačiai, bet manau užteks jog čia parašysiu vieną sakinį. Akis skauda. ;D

cqkiDlF.png&key=406963479a7a57ee5fd8771a

Redaguota . Redagavo Nobody_Ellse
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.