Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Trijų rinkimų apžvalga (RM, TRV, PD)

Recommended Posts

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ ânew gifâ

 

Sveiki! Malonu sveikintis po trijų su puse metų vėl rinkimų temoje. Atsistatydinus draugams Dariui ir Karoliui, teko pabaigti ir jų darbą - išrinkti direktorius. Šiuose rinkimuose buvo renkami Rusų mafijos, TRV ir Policijos Departamento vadovai. Malonu, kad TRV rinkimai sukvietė daug senbuvių, iš kurių teko ilgai rinktis, o kiti du rinkimai, gaila, bet daug norinčių nepritraukė.

 

Rusų mafijos boso rinkimai

 

Fixas_Hyper - "Šis Darbas labai Svarbus serveriui bei Policijai  ji plešia bankus ,grobia žmonės ir reketuoja civilius ir daro visokias kitas veiklas". Be skyrybos gaunasi, kad Policija plėšia bankus ir grobia žmones. Idėjų 0, supratimo apie darbą - irgi.

 

Trys_Litrai - malonu sulaukti tavo anketos ir šį kartą. Tikiu, kad kitą kartą rašydamas anketą jau būsi apsisprendęs, kiek metų - vienerius ar dvejus - šiame projekte žaidi. Taip, tau iki direktoriaus pritrūko? Ilgai neišsiplečiant, tai dėl to, nes dar trūksta suvokimo, kas yra mafija ir kaip ji veikia. O, kad būtum geras vadovas, turi suvokti, kaip tavo vadovaujamas darbas turi dirbti. Sėkmės

 

Bmw_Aycm - paskutinį kartą veiksmo sūkuryje matytas Kariuomenės vado pareigose. Trūkai motyvacijos gale pareigų, tad kyla grėsmė, kad taip gali būti ir būnant rusų mafijos bosu. Irgi, trūksta gilesnio supratimo bei minčių apie mafijos/nusikalstamos frakcijos veiklas, bet jis yra gerokai geresnis nei Trys_Litrai. Padeda ir turėta patirtis teisėsaugoje, bet reikės gerokai pasistengti renkant komandą, nes trūksta idėjų, kaip ją bus bandoma rinkti ir išlaikyti. Prireiks pagalbos iš labiau patyrusių žmonių, kurie galėtų tau padėti semtis patirties. To pareigų metu ir palinkėsiu.

 

Policijos Departamento vadovo rinkimai

 

Modis_Good - kopijuodamas dalis iš kitų anketų, deja, bet nieko nepeši (+ neredaguota anketa).. Tokie "aštuoniolikmečiai" (tikrai tau 18 XDddd) geros anketos suregzt negali.

 

Aka_Gamka - "gaves direktoriu viską sumastysiu (jeigu gausiu)". Taip niekas nedaro. Čia rinkimai ir nėra ko slėpti. Ko man iš tavęs tikėtis? Kaip dirbsi, ką darysi? 

 

Bom_Bike - nematytas veidas rinkimuose, tad malonu matyti. Patiko anketos struktūra. Pirmiausiai vėl, kaip ir rusų mafijos boso rinkimų kandidatams, pabrėšiu darbo pobūdį. Jis kiek kitoks nei rašei anketoje. Policija labiau koncentruojasi į viešosios tvarkos pažeidimus, reidų organizavimą, kalėjimo priežiūrą. Gaila, kad didžiąją dalį anketos sudaro pasakojimas apie kvalifikacijos užduotis, tad pasigedau kitokių minčių sričiai, neminint bonusų idėjos. Siūlyčiau įgyti patirties dirbant Policijoje, nes patirties ten tau gerokai trūksta.

 

Jerry_Stars - neišsiplėsk su savo praeities istorijomis. Mokėk aprašyti jas sutrauktai ir paminėti svarbiausius taškus. Rinkimuose nugali savo konkurentą turėdamas vadovaujamos patirties (pavaduotojo pareigos). Svarbu, jog pabrėžei mokymų svarbą, nes mokymai yra kiek kitas dalykas nei kvalifikacija. Tačiau pasigedau pačio patirties, ar pats sugebėsi tuos mokymus vesti. Čia reikėtų ir pačiam pasistengti. Kitos idėjos nėra itin ypatingos. Galbūt tik paminėčiau burių idėją, bet tam reikės pasistengti, norint ją tikrai įvykdyti, nes praktikoje tai sudėtingiau nei atrodo. Kaip ir minėjau, patirtimi laimi šiuos rinkimus. Tik labai tikiuosi, kad aktyvumas nepasimes, nes reikalų tau su juo yra!

 

Tolimųjų Reisų Vairuotojų firmos direktoriaus rinkimai

 

Jack_Vodka - neredaguota anketa.

 

Mantis_Dezel - tavo direktoriavimas Policijos Departamentui nebuvo ypatingas, nes buvai nušalintas dėl įspėjimų surinkimo. Nors tai buvo prieš du mėnesius, kol kas nieko naujo nenuveikei, kad nuomonę pakeistume. Taip pat gautas banas už ALT naudojimą. Apkalbant tavo anketą, tai iš idėjų nieko naujo ar veiksmingo. Ta idėja, kad degalinių savininkai turėtų užsisakyti kuro į jų degalines yra nesąmoninga, nes jeigu jie neužsisakys, tai jie ir neveš? Ką tada reiktų daryti su esančiu kuru/nafta saugyklose?

 

Domis_Bass - sveikintina, kad nepasisekus Kariuomenės vado rinkimuose bandai laimę čia. Tačiau šiose rinkimuose prieš kitus išlenda tavo vadovavimo patirties stoka, dėl ko labiau patyrę žaidėjai (o šiuose rinkimuose tokių yra) nustelbia tave, Tai nereiškia, kad nesi tam pasiruošęs, tiesiog reikia tobulėti. Pats dirbi TRV ir matai, kaip vyksta darbas. Tavo parašytos idėjos praskaidrintų darbuotojų dieną, bet tik tam kartui (nebent dėl krovinių varžybų tik ne), dėl to ilgalaikės naudos tai neduos. Sutinku, kad to reikia, bet nematau kažko, kas jiems itin patiktų.

 

Laimis_Over - esi tikrai patyręs žaidėjas ir serveryje, ir pačiame šiame darbe. Tačiau anketoje kažko itin ypatingo neradau, Suprantu, kad esant tokiam patyrusiam daug rašyti nereikia, nes supranti ir žinai, ką darai, tačiau kiti šioje vietoje pasistengė labiau, dėl ko ir turi teisę būti aukščiau. Aprašytos idėjos yra labiau tos įprastinės, daug nereikalaujančios. Galėčiau tik jų išskirti TRV loteriją - kaip vieną iš kūrybiškesnių minčių. Šiaip smagu matyti dalyvaujant rinkimuose ir galvoju, kad turėtum likti. Sėkmės.

 

Donatas_Vait - gera matyti tokį seną vilką rinkimuose. Bet gaila, kad senuose laikuose ir pasilikai. Turiu omenyje tavo idėjas darbui. Vietų ieškojimas, savaitės suvestinės ir kitos tokios idėjos jau yra savotiška atgyvena. Tolimųjų Reisų Vairuotojų ar bet koks kitas darbas reikalauja naujovių. Tikrai gali sugalvoti naujoviškesnių idėjų, kurios pritrauktų dėmesio, nes dabar, gaila, bet trūksta. Nepaisant tavo patirties ir galimybių, turiu tave palikti čia. Tobulėjimui. (beje, turėčiau atmesti tavo anketą, nes redaguoti jos nebegalima)

 

Matas_Matt (2) - esi patyręs žaidėjas serveryje, kelis kartus buvęs pavaduotoju. Tačiau tavo lygis vis dar lieka kaip pavaduotojo, ne kaip direktoriaus. Ties tuo reikia gerokai pasistengti. Tarp idėjų sunku suprasti, ar naudosi rangų sistemą, ar ne. Patiko skaičiaus, krovinių ieškojimo idėjos - tai tikrai idėjos, kurios vienaip ar kitaip yra įdomesnės nei įprastinės, dėl to turėtų patikti ir darbuotojams. Apskritai kalbant apie tavo idėjas, tai jos yra aiškios, suprantamos ir vertos dėmesio. Esi geras kandidatas, tik šį kartą pačiam, kaip žaidėjui, dar trūksta. Bet šiaip tikrai nesustok, nes visai nedaug trūksta. Pagyrimą turi!

 

Justas_Kba (1) - sveikinu. Tavo anketa yra visiems pavyzdys. Žiūrėkit ir semkitės minčių, kaip turi turėti atrodyti anketa, kaip ją teisingai rašyti. Galiausiai matosi motyvacija siekti šio posto ir padaryti darbą įdomesnį. Pats esi patyręs šiame ir kituose darbuose, tai tikrai pažįsti, kaip veikia darbas, ką reikia daryti. Bet kokiu atveju, įgauti naujos patirties tau padės darbuotojai, kuriuos rinkti nebus sunku. Sėkmės!

 

Prireikus pagalbos su anketomis, norint pasianalizuot, lauksiu žinučių forume (ne žaidime).

 

  • Patinka 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.