Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Aidzio_Kaliosas

Imigruoju Aidzio_Kaliosas

Recommended Posts

Imigracijos paraiškos anketos šablonas

 1. Jūsų slapyvardis RLS.lt serveryje: Aidzio_Kaliosas
 2. Kada žaisti pradėjote mūsų projekte?: Realiai nuo 2017-(18)
 3. Kokia jūsų SA-MP patirtis? [aprašykite apie praeitį kituose projektuose t.y ką esate pasiekęs, kaip sekėsi žaisti, kas patiko, kas nepatiko ir t.t]: Dažniausiai žaisdavau paprastesnius serverius kurie nebuvo taip paplitę po samp platformą. Tuo metu kai ten žaidžiau mano pasiekimas buvo Cosa Nostra direktoriaus postas bei Fūristų direktoriaus pavaduotojas. Ten man patiko daug kas išskyrus keletą žaidėjų kurie visą laiką stengėsi mane įsprausti į kampą kad tik palikčiau serverį. Taip aš jį palikau ir gavosi taip kad perėjau čia.
 4. Iš kokio projekto ir kodėl emigruojate bei renkatės ateitį čia, RLS'e?: Tikrai nereklamuosiu bet, emigruoju čia nes kaip ir sakiau žaidžiu čia nuo 2017 metų ir daug ką jau pažystu. Gavau daug pagalbos iš kitų žaidėjų tiek finansiškai tiek atsakymais į klausymus.
 5. Iš kur sužinojote apie RLS.lt[jeigu pakvietė žaidėjas, parašykite jo slapyvardį]?: Ankščiau buvo toks, Tony_Mexo, jis ankščiau siūlė man čia žaisti bet.... Gavo ban'ą visam laikui :(
 6. Kokie pirmieji įspūdžiai mūsų serveryje? [kas patiko, kas nepatiko]: Patiko administracijos elgesys, tikrai padėjo. Papasakojo plačiau apie serverį ir visą kitą. Jau teko dirbti medikų darbe. Kolektyvas tikrai fainas.
 7. Serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos. Ar teko išbandyti? Buvo lengva, sunku, įdomu ar priešingai?: ivygdžiau tikrai daug daug misijų tokių kaip išmokti visų kovų stilius bei, surasti visas sales.
 8. Ar dažnai naudojate serverio navigaciją [/gps]?: Tikrai ne galima sakyti jog viskas prie pat.
 9. Kokiuose darbuose jau teko dirbti? Kurie iš jų įdomiausi, pelningiausi, nuobodžiausi?: Dirbau medikuose, labai patiko bendravimas bendradarbių. Pelningiausias darbas manau būtų TRV.
 10. Ar naudojote serveryje nuomojamą transportą? Ar jo pakanka, yra lengva rasti?: Tikrai naudoju, lengva rasti tik manau reiktu kur nors daugiau vietų nei ligoninė ir Savivaldybė.
 11. Ar teko naudoti /padmins komandą? Ar pagalba buvo suteikta?: Taip tikrai naudojau ir gavau pagalbą vos per kelias sekundes.
 12. Ar teko naudoti /kviesti komandą? Ar greitai buvo sureaguota į iškvietimą? Kviečiau taxi. Labai greitai reaguoja, pagirti galiu taxi direktorių kad surinko tokia komandą.
 13. Ar teko serveryje ar kitur susidurti su kažkokiu informacijos neaiškumu? Ar gali paminėti?: Viskas yra tikrai aišku ir nemanau kad kiti susidurs su kokiais nesklandumais.
 14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nežinau manau daugiau XP arba pinigų suteikti emigruojant....

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.