Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Recommended Posts

OBBuT.png

 

Sveiki! Vat ėmiau ir užsimaniau rašyti. O kadangi ši skiltis ir taip mirusi, tai visai verta pridėti dar vieną veikaliuką į blogų kolekciją. 

Taip, šį kartą rašysiu apie savo gyvenimą Saulėtekyje, Niujorke - studentų miestelyje. Influence - Tazo "Wilno life" :) 

 

Įsikūrimas

Artimiausią laiką gyvenau Palangoje. Ten gyvenimas privedė prie daug klausimų. Pavyzdžiui, ar verta rinktis daugiau alaus bare ir paskui valgyti bomžpakius, ar yra skirtumas tarp sviesto ir tepaus riebalų mišinio ir panašiai. Taip pat privedė prie daug naujovių. Supratau, kad vistiek bomžpakiai Rolton yra geresni nei Mivina (10 gramų daugiau turi ir makaronai geresni), kad batonas vis dėl to greit apsidengia pelėsiu. Toks yra studentiškas gyvenimas - keli metai naujos gyvenimo pradžios - privalai susigyventi. Arba kiekvieną savaitgalį grįžinėji pas tėvus ir vis neatitrūksti nuo jų bambagyslės - tada sėkmės tau. Nu nėra blogai, valgyt įdeda.

Į Vilnių atsikrausčiau rugpjūčio 31. Gyvenu 10 aukšte, tad vaizdas pro langą itin geras. Tačiau esmė buvo visai ne ta. Kai atėjom apžiūrėti kambario - apsidžiaugėm. Apsidžiaugėm dėl to, kad radom naujai perdažytas sienas, tvarkingus langus (paskui sužinojom, kad lango geriau neatidaryt, nes jis blogai įdėtas ir gali neužsidaryt, beje, praleidžia šaltį), dvi lovas (gyvenu su geru draugu, irgi šiauliečiu) ir mokyklinį stalą kampe. Na, teko šiek tiek investuoti ir susikurti jaukesnę vietelę. Pasidarėm. Bet su laiku mantos tikrai didės.

mRutC.png

 

Pirmieji įspūdžiai su alkoholiu

YWNkh.jpg

Galvojau, kad aukštas, kuriam gyvenu - miręs. Pasisveikini - tyli. Bet visai greit teko pakeist nuomonę kai kažkokie random čiūvai, kurie gyveno šitam bendrike kažkada, atvarė čia daryt savo vestuvių bernvakario dalį. Nu ir ji vaikščiojo per kambarius ir kvietė visus į virtuvę iššūkiams. Na, man tekęs iššūkis tai išgėrus ir nenurijus likerio įsikišti degantį degtuką į burną, uždegti likerį ir nuryti. Kitas - beer bong'as. T.y gerti alų per šlangą. Pirmą kartą šlangą įsikišau per giliai, tai bšk išsiliejo per kraštus, bet iš antro karto pavyko ir norėjau pakartot. Toks bendrabučio gyvenimas. Sėdi, žiūri kašį ir random tokie dalykai įvyksta. Beje, tą likerio butelį jie mums atidavė. Taip pat vieną vakarą teko išeit į balkoną pauostyt dūmų (nerūkau, tik "palaikau" pasyvų rūkymą būdamas su rūkančiais) ir ryte atsikėlėm fabuose (Fabijoniškės, Vilniaus mikrorajonas). Kaip? Susimesk pabaliavot su ketvirtakuriais. Itin paprasta. Nei pinigų turėk, nei dar ką. O šiaip su pačiu alkoholiu čia itin maža problema. Susiveikti kur pasėdėt ar kaip susiveikt pačiam kelių minučių reikalas. 

FyNuI.jpg

College Pub ir naktinis gyvenimas

Taip, yra toks klubas/baras studentų miestely, kur gali pažaist kortom, stalo futbolu, nusipirkt nebrangaus alaus ir užsisakyt norimos dainos už euriuką.. Kartais publika ten susirenka tokia konfliktinė, bet šiaip tikrai smagi vieta. Bet studentai nebūtų studentais, jeigu kažko nesulaužytų. Tai langą sudaužo, tai baro kėdę. Pats Vilniaus naktinis gyvenimas irgi yra savotiška kultūra, kadangi čia jau ne Šiauliai, kur veiksmas buriasi į daugiau mažiau vieną vietą. Čia jau ištisa minia žmonių. Kadangi labiau mėgstu barus, tai teko išbandyti iš pradžių daugiau tokius "studentiškus". BIX baras yra vienas iš įdomesnių. Nors ten renkasi įvairaus amžiaus liaudis, bet jaunatviško judesio ten netrūksta. Varniukų alus, kuris yra vienas mano mėgstamiausių kainuoja čia tik 2.9 euro. Vilniaus kainomis čia dar gera kaina. Šiauliuose "kišenėj" mokėdavau 2.2 euro, Nuo varniukų dar esu pratęs prie space'o "porteriuko" už 2.5 euro. Bet kai pamačiau, kad ir Vilniuj galiu rasti tokius dalykus žiauriai apsidžiaugiau. Vertėtų paminėti ir "pliusiukus", kur alus ir iki dviejų eurų gali kainuoti, bet ne visada skanus. Aišku, naktinis gyvenimas sukasi ne tik apie barus ir klubus. Judesio netrūksta ir šiaip gatvėse: muzika, šokiai, įdomybės, todėl veiksmo gali rasti visi. 

 

Pirmųjų dienų galimybės

Niekada neteko naudotis boltu ar uberiu.. iki atvykstant. Ir visai pasisekė. Yra tie kodukai pirmiems važiavimams. Nu tai išnaudoji boltą, uberį, tada tas pats su draugeliu, tada pridedi naują banko kortelę - dar plius keturi kartai. Dar draugei/draugui pasakai - dar plius važiavimų. Ir bam. Tu važinėji nemokamai taksi visą savaitę. Žiauriai smagu, bet paskui prie to pripranti ir jau nori pinigus mokėt. Kitas svarbus dalykas - kai perkat mc valgyt ir gaunat čekiuką, ten jame yra toks apklausos kodas. Praėjus tą apklausą gali gauti mėsainį su sūriu už 50 centų. Čia yra žiauriai cool, turiu sutaupęs jau penkis. Bet jie ir galioja ribotą laiką (kažkur savaitę). 

 

 

EURO DEŠRIUKAI IŠ CIRCLE K YRA GERIAUSIAS DALYKAS GYVENIME! <3

Iki kitų kartų!

  • Patinka 11
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

NICE, gražus nuotraukų išplanavimas, nu ir tekstas puse velnio :P

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Teko ir man pabūti college pube, namo po jo grįžau ne koks. O taip manau, kad kiekvienam yra sunku šiek tiek priprasti prie taip vadinamų '' naujų namų '' 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Visai įdomiai susiskaitė, trumpas, aiškus;d btw kas ten taip prišiukšlino make?;DD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

man gaila jusu tuose barakuose ir kitose bybienese va i norge isleki stukas vartai ir gyveni kaip bajoras

Redaguota . Redagavo Vincente_Delboske
  • Patinka 1
  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.