Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Mechanikų įmonės direktoriaus rinkimų apžvalga

Recommended Posts

VoAKc.png

 

Sveiki! Po gan ilgo laiko tarpo buvo renkamas neutralaus darbo direktorius. Man asmeniškai šie rinkimai buvo sudėtingiausi per visą mėnesį. Bendrai apžvelgiant tai visi kandidatai yra mažiau patyrę žmonės, dėl ko teko kreipti dėmesį į kitus dalykus. Sprendimas buvo nelengvas.

 

Mersedes_Bens – kviečiu rašyti lietuviškomis raidėmis taisyklingai – tai direktorius turėtų mokėti (ira, rekcijos, įdėja ir kiti žodeliai). Pirma idėja apie reakcijos būrį yra nelogiška, nes visi darbuotojai laukia iškvietimų ir turi būti gabūs greitai į juos reaguoti, o ne tik to būrio nariai. Antroji idėja paremta teisėsaugos principu, bet mechanikams visiškai nereikalinga – paslaugas gali atlikti ir vienas darbuotojas. Iš to, ką rašai, suprantu, kad neturi suvokimo, kas yra valdžia ir kaip reikia tobulinti mechanikus. Apklausoje tikėjausi didesnio pasireiškimo.

 

Egis_Nike – taip, neutralaus darbo direktoriaus pareigos yra lengvesnės nei teisėsaugos ar nusikaltėlių, tačiau siekiant būti geru direktoriumi, privaloma stengtis ne ką mažiau nei jiems. Idėjų trūksta. Vienoje vietoje mini, kad nenori kalbėti apie ir taip aiškius dalykus, tačiau tavo aprašytos idėjos yra lygiai tokios pat visur naudojamos sistemos. Smagu, kad siektum padėti naujokams lengviau įsitraukti į mūsų bendruomenę, palaikyti gerą atmosferą darbe. Apklausoje pasirodei visai gerai, tuo galim tikrai pasidžiaugti. Tačiau laiškas pakišo koja.

 

Domis_Bass – „Mechanikų veikla – Kaitinimas“. Ar tikrai? Kaip direktorius turi siekti, kad darbuotojai praleistų mažiau laiko važinėjant ratais kvadratais. Aptariant tavo mintis apie treniruotes, tai minčių šuolių ten begalės. Kaip suprantu, tai sudėtinga sugalvoti, ką mechanikai veiks per veiklas, kuriose tobulins mechanikams skirtus įgūdžius. Bet muštynes ar DM žaidimus priminti lengva, o tai parodo, kad dar trūksta supratimo, ko reikia mechanikams. Pirmoji idėja neaprašyta iki galo. Kam reikalingas tas būrys? Antroji idėja tokia įdomesnė, bet darbuotojams visą valandą būti ir laukti bazėje nelabai yra protinga, nes tiesiog atsibos. Trečioje idėjoje aprašytos užduotys taip pat visai nieko – padėtų kurti tvarką. Šiaip smagu, kad pats patobulėjai. Apklausoje pasirodei taip pat gerai, daug reiškeisi, diskutavai. Linkiu tobulėti ir toliau!

 

Jack_Vodka – patirties stoka. Jau pats savo anketoje tai įvardinai. Norėčiau pamatyti, kaip tau sekasi vadovauti darbui dar prieš tampant kurio nors darbo direktoriumi, nes kol to nesi išbandęs realiai - vaizdas yra gerokai skirtingas. Aptariant tavo anketą, tai joje pasigedau realių minčių. Pasakoji apie veiklas, kurias norėtum organizuoti, idėjas, kurias norėtum įgyvendinti (rangai, kvalifikacija). Papasakok apie tai daugiau, nes iš to vieno sakinio vaizdo, kokios to idėjos, aš nesusidarysiu. Apklausoje kalbėjai motyvuotai, žinodamas, ką sakai. Tačiau anketa taip pat yra svarbi. Galiu pasidžiaugti, kad esi potencialus ateities direktorius.

 

Matas_Matt galiu drąsiai sakyti, kad tai tavo geriausia rašyta anketa: viskas skaitosi „ skaniai “, nesimato didelių rašybos ar skyrybos klaidų. Tuo galim ir pasidžiaugti. Atkreipsiu dėmesį į idėjas. Būrys. Kokia nauda iš to būrio? Kuo jie gali būti geresni nei kiti darbuotojai ir ar privalo būti kažkuo geresni? Piniginiai prizai ir kita. Mano nuomone, kartais nereikšmingas pinigų dalinimas didelės naudos neatneša. Pavyzdžiui, galbūt norėdami pretenduoti į prizą, jie turėtų būti aktyvus minučių prasme? Apie treniruotes, kaip ir Domui, skatinčiau labiau plėsti kūrybiškumą ir galvoti reikšmingesnių veiklų. Apklausoje tikėjausi, kad pasirodysi geriau, tačiau Šiame poste tikiuosi, kad parodysi šiokį tokį brandumą ir nebūsi nesąmones mėgstantis daryti žaidėjas. Linkiu sėkmės!

 

Matas rinkimuose dalyvauja jau kelintą kartą ir likdavo vienu iš rimčiausių kandidatų. Šį kartą leisiu pasireikšti ir jam.

Redaguota . Redagavo Dzioraldas_Golden
  • Patinka 5
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sveikinu, sėkmės pareigose :) 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu, kada duosi pava ir kvalifikatorių?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu! Sakiau jog tapsi, o savim nepasitikėjai, daugiau pasitikėjimo savimi !

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na Mateli sveikinu,sėkmes darbe

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svkn, vėl savas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Didžiausi sveikinimai naująjam direktoriui!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.