Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Policijos Departamento vadovo rinkimų apžvalga

Recommended Posts

1jTfW.png

 

Sveiki! Per 47 dienas direktorių prižiūrėtojo poste renku jau trečią Policijos Departamento direktorių. Šį kartą tapti srities vadovu norą pareiškė trys žaidėjai: Nedas_Black, Matas_Rap ir Invision_Power. Kandidatų apklausos metu (apklausa truko net valandą laiko, kaip niekada ilgai), visi kandidatai parodė savo supratimą apie policiją, ko jai reikia ir kaip įgyvendinti savo idėjas.

 

Nedas_Black - patobulėjai nuo pastarųjų PD rinkimų, tuo smagu pasidžiaugti. Šiaip esi patyręs teisėsaugininkas, bet mano galva nepakankamai, jog galėtum imtis komandos vairo ir pasipriešinti šiuo metu esančiai mafijai bei taip pat organizuoti darbą taip, kad ir viešoji tvarka liktų neužmiršta. Apklausos metu pažymėjai, kad griežtumas sprendžiant problemas neturėtų būti ypatingas, o kaip tik bendravimo būdu ieškotum darbuotojų daromų klaidų. Daugiausiai diskusijų kilo dėl būrio idėjos. Ties ja provokavau daugiausiai, bet tik todėl, kad skatinčiau apmąstyti tai, ką sakai, gebėtum apginti savo nuomonę, argumentuoti. Šiaip pavyko! Siūlyčiau dabar griebtis darbo teisėsaugoje, reikštis nebūtinai kaip valdžios žmogui, bet kaip darbuotojui - imtis iniciatyvos.

 

Matas_Rap - esi labai patyręs teisėsaugininkas, žinai ir suvoki, ką reikia daryti, kokių priemonių imtis, jeigu kyla viena ar kita situacija. Bet daugiau Kariuomenei. Prisiminkim, kad pagal idėją Kariuomenei atitenka pagrindinė rolė grobimuose, o Policija turėtų labiau griebtis viešosios tvarkos. Aišku, viduriukas šioje vietoje yra idealiausias variantas, bet iš to, ką pasakojai, ypač daug dėmesio skirtum grobimams. Būdamas laikinuoju direktoriumi stebėjau tave ir momentais pastebėdavau, kad į kai kuriuos momentus žvelgei pernelyg atmestinai, nors tai reikalavo gerokai daugiau dėmesio.

 

Invision_Power - visai įdomi motyvacinio laiško struktūra. Smagu matyti, jog daug dėmesio skirsi viešajai tvarkai ir dalykams, kuriuos daugelis direktorių pamiršta (reidus ir komendanto valanda ypač). Įdomu, kaip pavyks įgyvendinti atskiro FTB būrio kūryba, bet pati mintis yra skatinanti duoti tau galimybę pasireikšti, nes visai įdomu matyti, kaip kas gali būti. Bet nepamiršk, kad tai - žaidimas. 

  • Patinka 4
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dėkui už suteiktą galimybe, įrodysiu tai ko ir esu vertas ir neužmiršdamas visų teisėsaugos taisyklių ir jų galimybių !

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na va, ne tik išbandei jėgas bet ir gavai drk, sėkmės :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kiek jau darbuotojų džiora pavogei iš manęs rinkdams drk.... Lauksiu kol žalą padenksi..

  • Liūdnas(-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.