Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Direktorių ir pavaduotojų įspėjimai

Recommended Posts

1424d50a5a1a41bf9eab93e548be5a05441.png

Pamačius direktorių ar pavaduotoją pažeidžiant taisykles, apie jo veiksmus galima pranešti šioje temoje ir jis bus įspėtas ar net nušalintas, jei tik papeikimas bus tinkamas. Direktorių Prižiūrėtojai pasilieka teisę nuimti įspėjimus savo nuožiūra už nuopelnus firmai.

Pagrindinė informacija ir taisyklės

• Kiekvieno darbo įspėjimų limitas - du įspėjimai. Trečias įspėjimas - nušalinimas nuo pareigų;
  • Tiek direktoriaus, tiek pavaduotojo įspėjimai yra bendri firmos įspėjimai;
  • Papeikimai be įrodymų - forumo įspėjimas;
  • Forumo slapyvardis privalo atitikti žaidimo slapyvardį, kitaip papeikimas bus atmestas;
  • Melagingi, padirbti, nesąmoningi, įžeidūs papeikimai - įrašymas į grubių pažeidimų sąrašus;
  • Į papeikimus gali atsakyti tik tos firmos direktorius bei pavaduotojas. Pašalinių komentarų autoriai bus įspėjami forumo įspėjimu;
  • Duodamų įspėjimų skaičius priklauso nuo to, kokio stiprumo pažeidimas buvo padarytas;
  • Įrodymai galioja 24 valandas!
  • Direktorius ar pavaduotojas turi teisę komentuoti vieną sykį kaip ginamąjį žodį. Norint kažką papildyti redaguokite savo pranešimą su žodžiu - Papildau:
  • Žaidėjas, kuris peikia direktorių ar pavaduotoją neturi teisės cituoti. Norint kažką papildyti redaguokite savo pranešimą su žodžiu - Papildau:

Firmų sąrašas, turinčių įspėjimus:

Direktorius (atstovaujamas darbas) - įspėjimų kiekis | Priežastis (Data) 

• Smith_Juozas (Cosa Nostra) - 2 | Netinkamas viešo pranešimo naudojimas (05,10; 05.14)
  • Mazylis_Srb (Rusų Mafija) - 1 | Aplaidumas vadovaujant firmai (05.21)

Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė:
  • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma:
  • Už ką jį/ją peikiate?
  • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:
Redaguota . Redagavo Alan_Paradox

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
6 minutes ago, Dimka_Nividimka parašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Dimka_Nividimka
  • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Salvis_LolasPolicijos pavaduotojas
  • Už ką jį/ją peikiate? Stovejau prie ligonines, pries tai buvau uzlipes ant cn masinos kad parduociau jiems /sarvai arba /pagydyti, jis man uzdejo bega ir as nelipau nuo tos masinos ir as toliau juos gydziau. Paskui dingo bega jis mane pagavo prie ligonines surakino ir pradejo det /ita :D + atvaziavo su nedarbine masina ispradziu su kito zmogaus o vezdamas I jaila issinuomavo masina ir sakydamas kad jam p* nes jis yra pavaduotojas.
  • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: https://imgur.com/hzuwjjb

Labas 

Dėl išminuomotos transporto priemonės:

Draudžiama dirbti su nuosavu transportu, apranga. [Išimtis taikoma sričių direktoriams ir pavaduotojams, tačiau negalioja veiksmų metu].

Įrodymai galioja 30min, todėl jis tau ir galėjo dėti /ita,

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
4 minutes ago, Aurimas_Racer parašė:

Labas 

Dėl išminuomotos transporto priemonės:

Draudžiama dirbti su nuosavu transportu, apranga. [Išimtis taikoma sričių direktoriams ir pavaduotojams, tačiau negalioja veiksmų metu].

Įrodymai galioja 30min, todėl jis tau ir galėjo dėti /ita,

Lauksiu tada kol atsius irodymus kad as saudziau ir kazka panasaus dariau kad jis atime is manes g-lic ir sudejo free ita nors isvis nesaudziau

• Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
8 minutes ago, Salvis_Lolas parašė:

Sveikas, eisiu iš karto prie reikalo. Padariau klaidą, kad neperžiūrėjau įrodymų kuriuos turėjau.https://imgur.com/a/RJCO0Sr. Sudėjau tau įtarimą už užpuolimą[30stars], ginklo demonstravimą viešoje vietoje[10stars], juos abu sudėjus gaunasi 40 įtarimo. Tai yra lygiai tiek pat, kiek būtum gavęs už bėgimą. https://imgur.com/a/txkGaaf Pats teigi tai, jog uždėjau bėga, ir tu manęs neklausei, nenulipai nuo jų mašinos, viena laimė, jog nepažiūrėjau įrodymų, ir nesudėjau taisyklingo įtarimo. Dėl glico kompensavau serverio valiuta... https://imgur.com/a/txkGaaf. O Aurimas tau jau paaiškino kodėl vėžiau su nuosava.

Tai kad tavo irodymuose matosi kad ginklo nebuvau issitraukes.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
8 minutes ago, Dimka_Nividimka parašė:

Tai kad tavo irodymuose matosi kad ginklo nebuvau issitraukes.

Na, apie tai kalba ir eina. Per savo neatidumą sudėjau neteisyklinga įtarimą. Bet, gavai tokį pat kiekį starų, kiek ir turėjai gauti. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Misteris_Kiškis
  • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Salvis_Lolas
  • Už ką jį/ją peikiate? Pasibaigus pastato grobimui  neduoda informacijos savo darbuotojams. kad po baigto pastato grobimo turi būti nuimtas bėglio statusas. Mes spėjom paimti banka vis dar nebuvo nuimta bėga, Žinoma gali sakyti, kad buvai afk kai padariau /teisesauga ss bet buvai ts ir puikiai girdėjai kaip fixas taves prašė nuimti bėga kadangi aš buvau mute ir neturėjau privilegijos šnekėti,  tavo žodžiai buvo tu to nenusipelniai. Žinoma biški  per vėlai pasidariau ts ss, kad buvom kanale bet fixas gali patvirtinti. 
  • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: https://imgur.com/a/mlzdNt8

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 18 valandų, Misteris_Kiskis parašė:
  • Už ką jį/ją peikiate? sPasibaigus pastato grobimui  neduoda informacijos savo darbuotojams. kad po baigto pastato grobimo turi būti nuimtas bėglio statusa. Mes spėjom paimti banka vis dar nebuvo nuimta bėga, Žinoma gali sakyti, kad buvai afk kai padariau /teisesauga ss bet buvai ts ir puikiai girdėjai kaip fixas taves prašė nuimti bėga kadangi aš buvau mute ir neturėjau privilegijos šnekėti,  tavo žodžiai buvo tu to nenusipelniai. Žinoma biški  per vėlai pasidariau ts ss, kad buvom kanale bet fixas gali patvirtinti. 

Nu joa, netikėtas toksai sakyčiau. 

Jūms likus 1-2min iki pastato išlaikymo, aš išėjau afk, nenuspaudęs esc. Tik grįžęs iš afk, pamačiau jog Lauras man buvo parašęs jog tau nuimčiau bėga statusa. Kadangi aš jo net nebuvau uždėjas, ir buvau ką tik grįžęs iš afk, nesupratęs kas atsitiko, tiesiog į tai nekreipiau dėmesio. Tavo ss matosi, kaip yra prisijungęs Cola, Aidas, Linas, Nojus, bet vistiek tau sukilo noras parašyti ką tik įsidarbinusiems PD darbuotojams. Atėjai į ts, ten buvo Cola ,Aidas,Nojus , bet kažkaip ir vėl tau sukilo noras man parašyt ppk....... Logiška. Kaip aš jūms galėjau atsakyt "to nenusipelnei" kai aš buvau nuėįas nuo pc. Ppk už tai kad afk buvau? :-DDDD

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
5 minutes ago, Salvis_Lolas parašė:

Nu joa, netikėtas toksai sakyčiau. 

Jūms likus 1-2min iki pastato išlaikymo, aš išėjau afk, nenuspaudęs esc. Tik grįžęs iš afk, pamačiau jog Lauras man buvo parašęs jog tau nuimčiau bėga statusa. Kadangi aš jo net nebuvau uždėjas, ir buvau ką tik grįžęs iš afk, nesupratęs kas atsitiko, tiesiog į tai nekreipiau dėmesio. Tavo ss matosi, kaip yra prisijungęs Cola, Aidas, Linas, Nojus, bet vistiek tau sukilo noras parašyti ką tik įsidarbinusiems PD darbuotojams. Atėjai į ts, ten buvo Cola ,Aidas,Nojus , bet kažkaip ir vėl tau sukilo noras man parašyt ppk....... Logiška. Kaip aš jūms galėjau atsakyt "to nenusipelnei" kai aš buvau nuėįas nuo pc. Ppk už tai kad afk buvau? :-DDDD

ppk už tai, kad neprižiuri darbo kaip pavaduotojas ir kaip pats sakai nesupranti kas daros ir nekreipi dėmesio. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 20 valandų, Misteris_Kiskis parašė:
  • Už ką jį/ją peikiate? Pasibaigus pastato grobimui  neduoda informacijos savo darbuotojams. kad po baigto pastato grobimo turi būti nuimtas bėglio statusas. Mes spėjom paimti banka vis dar nebuvo nuimta bėga, Žinoma gali sakyti, kad buvai afk kai padariau /teisesauga ss bet buvai ts ir puikiai girdėjai kaip fixas taves prašė nuimti bėga kadangi aš buvau mute ir neturėjau privilegijos šnekėti,  tavo žodžiai buvo tu to nenusipelniai. Žinoma biški  per vėlai pasidariau ts ss, kad buvom kanale bet fixas gali patvirtinti. 

Kas trukdė parašyti kitiems teisėsaugos darbuotojams? Dėl to, kad pora naujų darbuotojų nesugebėjo laiku nuimti /bega statuso bausti pavaduotoją būtų nelogiška. Dabar įrodymuose nematoma nei kad kontaktavo peikiamą valdžios atstovą, nei ką. Tokie dalykai turėtų būti sprendžiami darbo papeikimų skiltyje. 

Atmesta.

• Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Lauras_Pro
  • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Salvis_Lolas
  • Už ką jį/ją peikiate?  Totalus nesiorentavimas užemant tikrai svarbias pareigas, manau žmogus nesutvertas dirbti šio darbo apskritai, o ypač būti Policijos departamento direktoriaus pavaduotojumi. Situocija dėl kurios likau dar labiau nusivylęs Salviu:

Vyko įkaito vadavimas, Salvis aišku mirė. Bėgdamas link savo bazės pasiimti tr. priemonės pamatęs mane nusprendė, kad jam grobimas nėra svarbus ir jis geriau nubėgs patikrinti RM boso parankinio t.y mano narkotikus, nes aš mafijos narys ir veikiausiai turiu narkotinių medžiagų. Taip ir atsitiko Jis pribėgęs prie manęs, kai tuo metu buvau suinterisuotas bendrauti su darbuotojais, tiesiog patikrino mane ar neturiu narkotikų. Aš jų tūrėjau ir tikrai gana didelį kiekį (600mg) visas šitas kokainas skirtas mano komandos nariams, kad mes "duotume jums veiksmo, nes jo nėra... Argi ne taip Salvi?" Manau čia galioja ta pati taisyklė. kai vyksta mafijos bazės grobimas teisėsauga negali tikrinti, o tuo labiau atimti narkotikų. Šiuo atveju veiksmas vyko tarp Cosa Nostros  ir teisėsaugos. BETO kaip manot ar teisėsauga laimėjo grobima? ( taigi geriau tikrinti narkotikus žmogaus kuris jų turi, o poto verkti jog nėra veiksmo)   Manau jog tūrėtų būti įtraukta nauja taisyklė būtent dėl narkotikų tikrinimo veiksmo metu, kuri neleistų šito veiksmo

R6LaT7d.png

Redaguota . Redagavo Lauras_Pro
Lauras_Pro
  • Patinka 2
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
2 minutes ago, Lauras_Pro parašė:
  • Už ką jį/ją peikiate?  Totalus nesiorentavimas užemant tikrai svarbias pareigas, manau žmogus nesutvertas dirbti šio darbo apskritai, o ypač būti Policijos departamento direktoriaus pavaduotojumi. Situocija dėl kurios likau dar labiau nusivylęs Salviu:

Vyko įkaito vadavimas, Salvis aišku mirė. Bėgdamas link savo bazės pasiimti tr. priemonės pamatęs mane nusprendė, kad jam grobimas nėra svarbus ir jis geriau nubėgs patikrinti RM boso parankinio t.y mano narkotikus, nes aš mafijos narys ir veikiausiai turiu narkotinių medžiagų. Taip ir atsitiko Jis pribėgęs prie manęs, kai tuo metu buvau suinterisuotas bendrauti su darbuotojais, tiesiog patikrino mane ar neturiu narkotikų. Aš jų tūrėjau ir tikrai gana didelį kiekį (600mg) visas šitas kokainas skirtas mano komandos nariams, kad mes "duotume jums veiksmo, nes jo nėra... Argi ne taip Salvi?" Manau čia galioja ta pati taisyklė. kai vyksta mafijos bazės grobimas teisėsauga negali tikrinti, o tuo labiau atimti narkotikų. Šiuo atveju veiksmas vyko tarp Cosa Nostros  ir teisėsaugos. BETO kaip manot ar teisėsauga laimėjo grobima? ( taigi geriau tikrinti narkotikus žmogaus kuris jų turi, o poto verkti jog nėra veiksmo) 

R6LaT7d.png

Didžiausia bėda, kad taviškiai kokso negaus, o mūsų toks darbas, kad jūs jo ir neturėtumėte, jei užgavo bėgdamas į bazę tai čia tavo bėdos. Dėl veiksmo tai tikrai duodate, per daug biški. Tai mažiau tų bereikšmių papeikimų. RACERIS BAIGĖ ČIA YRA WOW

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
40 minutes ago, Lauras_Pro parašė:

Vyko įkaito vadavimas, Salvis aišku mirė. Bėgdamas link savo bazės pasiimti tr. priemonės pamatęs mane nusprendė, kad jam grobimas nėra svarbus ir jis geriau nubėgs patikrinti RM boso parankinio t.y mano narkotikus, nes aš mafijos narys ir veikiausiai turiu narkotinių medžiagų. Taip ir atsitiko Jis pribėgęs prie manęs, kai tuo metu buvau suinterisuotas bendrauti su darbuotojais, tiesiog patikrino mane ar neturiu narkotikų. Aš jų tūrėjau ir tikrai gana didelį kiekį (600mg) visas šitas kokainas skirtas mano komandos nariams, kad mes "duotume jums veiksmo, nes jo nėra... Argi ne taip Salvi?" Manau čia galioja ta pati taisyklė. kai vyksta mafijos bazės grobimas teisėsauga negali tikrinti, o tuo labiau atimti narkotikų. Šiuo atveju veiksmas vyko tarp Cosa Nostros  ir teisėsaugos. BETO kaip manot ar teisėsauga laimėjo grobima? ( taigi geriau tikrinti narkotikus žmogaus kuris jų turi, o poto verkti jog nėra veiksmo)   Manau jog tūrėtų būti įtraukta nauja taisyklė būtent dėl narkotikų tikrinimo veiksmo metu, kuri neleistų šito veiksmo

R6LaT7d.png

Kaip ir pats minėjai jog veiksmas vyko tarp Cosa nostra mafijos ir teisėsaugos, ne tarp Rūsų mafijos ir teisėsaugos. Manau to ir užteks. Salvis baigė čia yra wow.

Redaguota . Redagavo Salvis_Lolas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 11 valandų, Salvis_Lolas parašė:

Kaip ir pats minėjai jog veiksmas vyko tarp Cosa nostra mafijos ir teisėsaugos, ne tarp Rūsų mafijos ir teisėsaugos. Manau to ir užteks. SALVIS BAIGĖ ČIA YRA WOW

BŪTENT, kad jis vyksta tarp teisėsaugos ir Cosa Nostra mafijojs, o ka tu darai tuo metu? Tikrini narkotikus, nes "pakeliui" Nejuokauk. gal ka?   Grobimo pradžioje ka veikei? Tikrinai Misterio narkotikus, o veliau važInėjai šalia banko? Ir tau tai normalu, kad tu nesistengi greitai ir organizuotai vykti į grobima? Tu tikrai ne i ta srytį pakliuvai, gal geriau pereik į kelių prižiūrėtojus?  

Pildau: 

Nemanau, kad normalus pavaduotajas, kai kalbama apie jo darbuotojus cituoju - "man po*uj yra,  jis pats kaltas" taip atsakytu. Aurimui nieko blogo nelinkiu, nemanau, kad jis nusipelne tokio pavaduotojo kaip tu.  Vien visi sie papeikimai kuriu ne vienas ir ne du daug ka sako apie tave. Ir tai tik pirmas tavo postas.

Pildau. 

Kodėl kai prasidėjo žmogaus grobimas tu važynėdamas prie banko, patikrinęs Misterio narkotikus ir juos radęs jų nekonfiskavai? Tikriausiai buvo nepakeliui.. :) O mano narkotikus vidury grobimo kai įtampa didelė, jog gresia pralaimėjimas jau konfiskavai.. Kyla klausimas ar ir kitais atvejais nesielgi taip pat, tarkim su darbuotojų ispėjimais ar kt? Gal elgiesi taip, kad padarytum žalos tiems su kuriais nesutai ir aš nesu vienintelis toks atvejis?

Redaguota . Redagavo Lauras_Pro
Pildau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 12 valandų, Lauras_Pro parašė:

BŪTENT, kad jis vyksta tarp teisėsaugos ir Cosa Nostra mafijojs, o ka tu darai tuo metu? Tikrini narkotikus, nes "pakeliui" Nejuokauk. gal ka?   Grobimo pradžioje ka veikei? Tikrinai Misterio narkotikus, o veliau važInėjai šalia banko? Ir tau tai normalu, kad tu nesistengi greitai ir organizuotai vykti į grobima? Tu tikrai ne i ta srytį pakliuvai, gal geriau pereik į kelių prižiūrėtojus?  LAURAS BAIGĖ IR ČIA YRA WOW

Grįžkim prie papeikimo priežasties , atėmiau iš tavęs narkotikus, kai Cosa nostra mafija buvo pagrobę žmogų, o tu rūsų mafijoj. 

Pildau...

Pagrobėt vieną iš mano darbuotojų, jam išcrashina, ateinat į BTK kanalą, sukeliat chaosa, pradedat keiktis, šmeižti mus kad mes specialei sakėm jam "išsicrashint". Tai čia tavo nuožiura normalu????

Kalbėjau per teamspeak su kitomis kolegomis, manęs užklausė dėl rango pasikėlimo, tuo tarpu patikrinau Misterio kokainą, ir jį radau. Per savo žioplumą jo neatėmiau, nes kaip ir minėjau, buvau užklaustas dėl rango ir išblaškytas. 

Pildau
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
16 minutes ago, Salvis_Lolas parašė:

Grįžkim prie papeikimo priežasties , atėmiau iš tavęs narkotikus, kai Cosa nostra mafija buvo pagrobę žmogų, o tu rūsų mafijoj. SALVIS BAIGE ČIA YRA WOW

Atsiprašau, kad kišuosi, bet neišeina kitaip. Kaip tau nelenda į galvą, kad tau grobimas, TU PAVADUOTOJAS TURI RINKTI KOMANDĄ RUSHUI, O NE RAKINTI IR TIKRINTI ŽMONES? BTT teigia, kad BŪTINA vykti į grobimus, draudžiama per grobimą rakinti mafijos narius. Vos tik tau gavus pavaduotoją, buvo aišku, kad kolkas nieko gero nebus. Viskas jau ir pasimatė ties tavo gautais papeikimas, nemanai, kad reikia daryti išvadas? Dėl tavo šitokiu nesąmonių Aurimas gali prarasti direktorių, kuris atlieka savo pareigas puikiai. Salvi, pradėk mąstyt brandžiau. 

Atsiprašau, kad pašalinis. Gal nedėsit įspėjimo. 

Redaguota . Redagavo Ray_Allen
Atsiprašau dėl klaidų, per telefoną rašau.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
48 minutes ago, Ray_Allen parašė:

Atsiprašau, kad kišuosi, bet neišeina kitaip. Kaip tau nelenda į galvą, kad tau grobimas, TU PAVADUOTOJAS TURI RINKTI KOMANDĄ RUSHUI, O NE RAKINTI IR TIKRINTI ŽMONES? BTT teigia, kad BŪTINA vykti į grobimus, draudžiama per grobimą rakinti mafijos narius. Vos tik tau gavus pavaduotoją, buvo aišku, kad kolkas nieko gero nebus. Viskas jau ir pasimatė ties tavo gautais papeikimas, nemanai, kad reikia daryti išvadas? Dėl tavo šitokiu nesąmonių Aurimas gali prarasti direktorių, kuris atlieka savo pareigas puikiai. Salvi, pradėk mąstyt brandžiau. 

Atsiprašau, kad pašalinis. Gal nedėsit įspėjimo. 

Jei nežinojai, artimiausia PD bazė yra prie hp. Kadangi nenorėjau sunaudoti tp beprasmiškai, aš į ją bėgau. Ir manau tai daro kiekvienas pd darbuotojas. Bėgdamas link bazęs, pamačiau :Laurą, pribėgęs tiesiog patikrinau narkotikus, ir juos radau.

Pildau...

Matau tuos visus gaunamus papeikimus, bet jie atmesti ne be priežasties.  

Pildau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

atsiemu. klaida.

Redaguota . Redagavo Jerry_Clark
netyčia parašiau whoops

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

• Jūsų Vardas_Pavardė: Martynas_Hardas
  • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Smith_Juozas
  • Už ką jį/ją peikiate? Nesąmonių rašymas per d.
  • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:https://imgur.com/6AaahiO
Redaguota . Redagavo Martynas_Hardas
"LETS GO" Laukiu -rep Juozu draugeliu
  • Patinka 5
  • Cha Cha 7
  • Pasimetęs(-usi) 1
  • Liūdnas(-a) 3
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
39 minutes ago, Martynas_Hardas parašė:

Prisiimu atsakomybę.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2020-05-13 at 23:45, Lauras_Pro parašė:

R6LaT7d.png

Nors taisyklių pažeidimo faktiškai čia ir nėra, tačiau yra kita problema, kuri čia pasižymi itin stipriai - PD pavaduotojas labai atlaidžiai žiūri į grobimus ir į visą teisėsaugos veiksmą bendrai. Kaip teisėsaugos pavaduotojas gali adekvačiai vadovauti grobimui, jeigu jis laiką leidžia gaudydamas ir tikrindamas kitus mafijos narius? Taip pat pastebėta situacija, kaip piktybiškai skatinami teisėsaugininkai atsijungti, kad nebūtų galima organizuoti grobimų, dabartinė įvesta taisyklė "draudžiama grobti banką/žmogų/pastatą per teisėsaugos atranką" yra piktybiškai išnaudojama tam, kad nebūtų galimybės grobti - paskelbia atranką gavęs informaciją apie grobimą ir kad nepakankamai teisėsaugos atsijungė, nueina AFK ir suka ratus aplink PD ofisą, vis nueidamas AFK. 

Toks elgesys iš pavaduotojo yra netoleruotinas - esi vienas iš teisėsaugos vadovų, metas pradėti elgtis atitinkamai.

Skiriamas įspėjimas dėl atsakomybės už pavaduotoją. Šiandien jau turėjom pokalbį tiek individualiai su Aurimu, tiek per treniruotę su Salviu. Išvados turi būti padarytos.  

prieš 9 valandų, Martynas_Hardas parašė:

Labai apmaudu, kai tikrai stipriam mafijos direktoriui reikia skirti įspėjimus už menkniekius. Skiriamas įspėjimas, prašysiu susiimti, gero mafijos vado nesinori prarasti dėl tokių dalykų.

• Patinka 1
  • Dėkingas(-a) 1
  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Viskas išsiaiškinta, atsiimu papeikimą.

Redaguota . Redagavo Pijakas_Ltu
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
13 minutes ago, Pijakas_Ltu parašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Pijakas_Ltu
  • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Babuinas_Vanduo
  • Už ką jį/ją peikiate? Nu tai gal pradėsiu viską nuo pradžių, kad būtų aiškiau. Taigi Aš ir Just_Auris paprašėm Linuxo Cargo Bobo. Pradėjo važinėt ir nuvežėm juos į Cn baze. Ten viskas čiki niekas nieko nesake, pasijuokėm(pavaidinom, kad pardavėm). Žinoma kaip visad pristate White_Rae ir jam buvo pranešta, kad atstotu ir leistu toliau užsiimt ramiai savo veikla (žinant koks mechanikų darbas nuobodus, kai iškvietimų 0). Bet White_Rae neklausė, tai žinome persirengiau ir pradėjau į jį šaudyt, kad nesimaišytų po kojimis, kaip mažas vaikas. Nu ir žinoma prasidėjo, pradėjo trankytis, lyst kur nereikia, kuo labiau pakenkt. Pradėjome peštis racijoje, bet iš babuino puse nieko, tik žodžiai raminkite, eikit į dc/ts ir t.t. kai paprašė ANONIMAS, kad pažiurėtų ką White_Rae daro, sulaukę tokio atsakimo https://imgur.com/a/T9Gy8rd. Nors galėjo tiesiok per /pvp pastebėt žmogų, bet jam tiesiog svarbiau sedėt mašinoj bazej ir kaityt. Po to, kai mes su Just_Auriu važinėjom jis speceliai atsitrenkė ir subugino mūsų darbinę, kuri išskrido poilsio į dangų, pradėjau žinoma šaudyti iš nervų su uniforma. nes "keiksmai' "keiksmai" jau net nervai nelaiko, kai tokie vaikai ereliuoja ir "neliečiami tampa", o Babuinas iškarto, kai tik Iveta online ale atlieka savo pareigas ir iškarta šoka ant manes. Taigi @Babuinas_Vanduo čia tipo atliksim pareigas kai Iveta on bus ? Ar tiesiog būsi šališkas vieniems, o kitus bausi ?
  • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:

Gerbiamas Pijakai aš ir ne sampo turiu ką veikti todėl dažanai išeidavau afk, visko realiai nemačiau nes būdavau dažnai afk todėl gaves įrodimus juos nusiunčiau Ivetai pasitarti kaip čia ką daryti. Aš jums pasakiau kad eitumėt šnekėti i ts arba dc vien dėl to kad nebeterštumėt racijos ir dar kart pasikartosiu kad visko realiai nemačiau nes būdavau dažnai afk.

• Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Visu pirma kad jūs visą kelia užimat su tais lėktuvais tai čia dzin? visu antra kad aš atsitrenkiau taip o kaip prie hp tai net nespėjau privažiuoti jūs jau šaudėt į mane ir matosi įrdms kad net mašinos vietoj stovi jūsų  ;) tai Pijau nesi toks ir angeliukas :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisijunk prie RLS forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.