Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Taksi įmonės direktoriaus rinkimų apžvalga

Recommended Posts

vDsrq.png

Dvigubi neutralių darbų vadovų rinkimai šį kartą vyko mūsų projekte. Pakeisti ilgalaikį taksi įmonės direktorių norą išreiškė 8 žaidėjai. Daugiau nei pusė - daugiau mažiau patyrę ir turi savo planą, kaip vadovautų šiam darbui, tačiau išsirinkti teko labiausią iš jų. 

 

Renas_Creative - nežinau, kodėl tu tokias anketas rašai. Pažiūrėk į kitų anketas, pasiskaityk. Galbūt susikursi vaizdą, kaip atrodo anketa ir kitą kartą galėsi pasireikšti gerokai rimčiau. O pakomentuojant tai, ką parašei, tai vežioti žmones dykai yra ir pliusas, ir minusas: pliusas, nes atsiranda daugiau norinčių, o minusas, jog tu iš to neuždirbi ir tau pačiam tuomet naudos iš to nėra. Jeigu visas transportas būtų pasiekimas nuo antro rango, tuomet nėra ko siekti. 

 

Tom_Back - anketa nėra tvarkinga, gal nuo to pirmiausiai reiktų pradėti. Kitas dalykas, tai nėra konkrečių dalykų, kuriuos galėtum pasiūlyti, kaip kandidatas į direktoriaus postą. Reikia minčių, kaip sieksi suburti ir išlaikyti tvarkingą komandą, kaip gerinsi darbo kokybę. Reikia daug daug padirbėti, apgalvoti įvairias idėjas.

 

Arminas_Arm - kaip pirmam kartui, tai būdamas taksi direktoriaus pavaduotoju pasirodei visai neblogai. Tačiau iki pačio direktoriaus posto dar daug daug reikia pasidarbuoti ir pamatyti. Taip pat, kaip ir Tom_Back, anketa nėra tvarkinga, tad reikia pasidarbuoti ir su ja. Šiaip, ateityje tikrai gali būti padorus lyderis, tačiau reikia daug daug patirties, tad ieškok savęs.

 

Black_Sultan - supratau, kad tave labai dažnai ima juokas, kai aš tave kalbinu. Ši apklausa - ne išimtis. Apklausoje kilo daug sunkumų detaliau aiškinant anketoje aprašytas idėjas, nors ir pačioje anketoje jos aprašytos smulkiai, todėl negalėjau susidaryti vaizdo, ką tiksliai ir kaip tai norėtum įgyvendinti. Dauguma tavo aprašytų idėjų  yra daugiau papildomos t.y suteikiančios galimybė užsidirbti papildomai ar šiaip papildoma tema taksi darbo skiltyje..

 

Darius_Wolf - daugiau dėmesio skirti savo idėjoms. Apklausos metu kilo daug apmąstymų dėl mano užduotų klausimų apie tavo idėjas, nes jų iki galo apsvarstęs dar nebuvai. Čia ir yra tavo pagrindinė problema. Taip pat neradau minčių apie numatomas veiklas, treniruotes. Jos šiame darbe taip pat yra svarbios. Tiesą sakant, norėtųsi pamatyti, kaip tau sektųsi vadovauti darbui dabar, nes praėjo kiek tai laiko nuo paskutinių tavo pareigų. 

 

Nedas_Black - labai svarbu vadovaujant taksi darbui skirti ypatingą dėmesį naujiems žmonės, kad jie galėtų lengviau integruotis į mūsų bendruomenę ir susikurti gerą vaizdą. Tavo aprašytos idėjos - sutinku - praskaidrintų patį darbą, tačiau tik dvi idėjos yra apie tai, kaip darbuotojai tobulės ar pats darbas bus įdomesnis. Apklausos metu gerai dėstei mintis apie savo aprašytas idėjas. Taip pat gerai, jog išsikeli sau direktoriavimo tikslus, ko labai dažnai nepadaro kiti kandidatai. Tarp treniruočių veiklų aprašymo nieko ypatingo neradau (aišku, įdomi tavo aprašyta viena iš užduočių, taip suteiki pavyzdį, jog turi įdomių minčių treniruotėms). Noriu pagirti už progresyvumą pasirodant rinkimuose. Šaunu!

 

Absolut_Jokse - esi sparčiai tobulėjantis žaidėjas, tuo galima ir pasidžiaugti. Anketoje radau, kaip paskatinti darbuotojus dirbti darbe ilgiau, žaidimą bei pagalbininkus, kurie padėtų valdžiai prižiūrėti darbą. Tačiau iš tavęs pasigedau minčių, kaip pats darbas geriau galėtu pasitarnauti kuriant geresnį projekto vaizdą (nepamirškim ir naujokų). Labai svarbu, jog darbuotojai būtų norintys padėti naujiems žmonės, gebėtų mandagiai bendrauti. Bet čia daugiau tokie estetiniai dalykai. Pasikartosiu, jog smagu matyti tave vis tobulėjantį ir tikiu, kad esi jau visai netoli!

 

Nobody_Ellse - užsimanei šiek tiek pakeisti profesiją, ar ne? Bet iš esmės, tai labai panašūs dalykai, kaip ir pats minėjai apklausoje - išlieka darbas su naujokais. Tavo aprašytos idėjos (naktiniai/dieniniai tarifai, naktinė pamaina) suteikia galimybių taksi darbui funkcionuoti ne tik dieną, bet ir vėlai vakare ar naktį. Tikiu, jog tavo turima didelė patirtis neutraliose darbuose padės tau išlaikyti Vikarijaus sukurtą lygį. 

 

Pagal eiliškumą, naujajam direktoriui neišdirbus 14-os dienų, postas atitenka antrajam kandidatui.

Norintiems platesnės anketos analizės - rašykit privačiai!

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ačiūūū visiems. Bei ačiū Džiorai už pasitikėjimą, pasistengsiu nenuvilt.

2 minutes ago, Pink_Nightmare parašė:

Kada dabar man pav duosi?XDXD sekmytes

Drasiai :Ddd kada tik nori

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinimai Gvidui, manau kaip kandidatas tikrai stipriai pasirodė ir pareigų buvo vertas, bet linkiu nenusivilti ir visiems kitiems, kuriems šįsyk nepasisekė

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.