Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vilintas_Viliukas

peikiu administratoriu Lukas_Svr

Recommended Posts

 

 

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė : @Lukas_Srv
  2. Pažeidimo aprašymas: Daviau mute zmogui uz civilinius izeidimus o ne tinkancius teisesaugai. O sis administratorius man dave mute uz keiksmazodzius ir 24h bana uz netinkama mute, Bet mano nuomone i skirtigus izeidimus ir reikia reguoti skirtingai. Na ir nemanau kad jeigu zmogus taip izeidinejantis teisauga maloniai bendrauja su civiliais. Na bet matomai kazkam geriau kas serveryje butu izeidinejami zaidejai nei kad butu padaryta tvarka. 24h isgyvensiu be to sampo bet manau reiktu atsizvelgti kas istikro turetu gauti papeikimus del netinkamo admin naudojimo
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): http://www.imgurupload.com/image/RlFqK cia kai gavau ban.    http://www.imgurupload.com/image/RlpiC o cia izeidinejimai kurie mano nuomone yra civiliniai o ne skirti butent teisesaugos darbuotojui
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mąsyvus (bent du kartus, aiškiai matomas) netinkamas administratoriaus ar teisėsaugininko komandų naudojimas (pvz. ban ne pagal tinkamą priežastį, baudimas ne pagal bausmes, baninimas pagal prašymus, masinis ir pnš.)  - 24h.
o tavo banas vvp jau patvirtinas, tai kaip ir savo komandomis nepiktnaudžiauju žinok.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

zjbs. gera taisybe. man patinka. darom visi ka norim. baninam, mutinam ir t.t. bet ant galo kazkas vistiek turi but kaltas tai baninam ta kurio admin lvl maziausias :D gera sistema cia sugalvota. nu bet kaip matau teisybes cia niekada neirodysi. jau nepirma karta lempiskai baudzia bet neesme. su laiku priprasiu :D

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.