Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukaz_Killer

Imigruoju Lukaz_Killer

Recommended Posts

1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Lukaz_Killer
  2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kiek metų, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu ar panašiai): Sveiki mano vardas Lukas man 15 metų esu iš Šiauliu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, leisti laiką su draugais lauke ar šjp. mieste.
  3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai?: Šiandien
  4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: SA-MP Žaidžiu nuo 2017 buvęs SWAT ir Cosa Nostra mafijos direktorius.
  5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*.lt 
  6. Iš kur sužinojai apie serverį? Galbūt pakvietė draugas?: Ne, pamačiau viena video ,, Griukse '' kanale šį projekta bet viskas buvo filmuota 2-3metus atgal.
  7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ar teko naudoti? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Ne kaip ir minėjau užsiregistravau tik šiandien ir dar teks išbandyti.
  8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti?: Jokiomis užsiregistravau ir skubėjau pildyti emigracijos.
  9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar šiltai priėmė į serverį?: Dar neteko bendrauti.
  10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Ne dar neteko dirbti.
  11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Kadangi esu naujokas ir nežinau serverio vietu labai praverčia ,, Taksi ''.
  12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Ar buvo suteikta reikalinga pagalba?: Ne dar neteko.
  13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Ne dar neteko.
  14. Ką, tavo nuomonę, reikėtų keisti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Na manau emigracija labai geras dalykas gaunamas vip'as net 5 dienas. Viskas tobula, tikiuosi gauti patirties taškų pramokti žaisti serveryje ir siekti kažko aukštesnio.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Su šiuo IP adresu jau yra ne viena paskyra serveryje. Imigracija skiriama tik naujokams.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.