Jump to content
Dalyvaukite 2020-ųjų pavasario nominacijų rinkimų pirmajame etape ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Cosa Nostra mafijos boso rinkimų apžvalga

Recommended Posts

FuhoS.png

Sveiki! Po netrumpos pertraukos rinkimų temoje vėl turėjome naujas paieškas. Šį kartą vyko Cosa Nostra mafijos boso rinkimai, kuriuose dalyvauti nusprendė penki kandidatai. Pastebėjau, kad šiuose rinkimuose kandidatai sulaukė daug reputacijos taškų, todėl vien dalyvavimas rinkimuose atnešė nemažai naudos.

Kyoshin_Yokashi - atmestas dėl neleistinų programų naudojimo. Žinau, kad šia paskyra žaidė kitas žaidėjas.

Black_Devil - esi ką tik į serverį grįžęs žmogus, dėl to jau iškart kyla abejonės dėl būsimo aktyvumo dirbant boso pareigose. Taip pat tavo anketa kokių 2016 metų, nes reikalavimai yra gerokai pasikeitę ir tokia paprastute anketa posto tikrai nelaimėsi. Jeigu norėsi platesnės analizės - rašyk!

Jonas_Gargalyne - identiška anketa kaip ir Rusų mafijos boso rinkimuose. Taip, ji gera, kaip ir minėjau, tačiau neatkreipei dėmesio į mano klausimą: kaip tavo vadovaujama mafija sieks garbės? Apklausoje nedalyvavai. 

Cupe_Ltu - dalyvavai apklausoje ir išties jaučiasi patirties stoka, kadangi į mano užduotus klausimus atsakei gerokai tiesmukiškai t.y neįsigilindamas į klausimo esmę. Dalykas, kuris reikškėsi anketoje ir apklausoje, tai nesugebėjimas argumentuoti savo idėjų. Susidariau įspūdį, kad idėjas parašei tik tam, kad parašyti, tačiau apie jų įgyvendinimą nelabai pagalvojai. Visuomet galvojant apie idėją svarbu žinoti, kodėl svarbi siūloma idėją, kaip ji gali būti naudinga mano valdomam darbui ir kitiems, kokia jos pliusai ir minusai.

Vilius_Unsafe - senas vilkas. Pernelyg gerai tave žinau, ką gali pasiūlyti, ko negali pasiūlyti vadovaujant vienam ar kitam darbui, todėl šioje vietoje esu užtikrintas, kad mafija nusimato stipri. Dėl ko kyla šioks toks nerimas, tai aktyvumas - labai norėčiau, kad jis nepasimestų. Apklausoje pasakojai apie komandinio darbo svarbą ir naujų žaidėjų įtraukimą į veiklas, todėl tai buvo geras pavyzdys Cupei ir viliuosi, kad tai įgyvendinsi. 

• Patinka 7

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
26 minutes ago, Dzioraldas_Golden parašė:

Black_Devil - esi ką tik į serverį grįžęs žmogus

Sveikinu, o Unsafe'as ne ką tik grįžęs? ;dd

• Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
35 minutes ago, Absolut_Jokse parašė:

Sveikinu, o Unsafe'as ne ką tik grįžęs? ;dd

nigga, blackas savo acc pardavineja.

sveikinu Viliuka. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.