Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jerry_Clark

Cheat Kajus_Kli

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jerry_Clark
2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Kajus_Kli

4. Kaip buvo čytinama: Aimas
5. Įrodymai (būtina):

 

  • Patinka 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Kajus_Kli parašė:

Nematau aš čia jokio aimo??

Soriukas,kad komentuoju nors nesu temos autorius ar paminėtas temoje. Pradėsiu nuo pradžių, visų pirma jei pasigavai tai ir turėk sąžinės prisipažinti, o nesimazinti. Antras dalykas įsirašyk normalų aimbot, o ne f12, o jei ir naudoji aimbot f12 ateičiai patarimas naudok tik ant deagle, nes pasigavai dabar baisiai. Gero vakaro jaunuolį :). P.S manau negausiu įspėjimų. 

  • Cha Cha 2
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Lars_Santos parašė:

Soriukas,kad komentuoju nors nesu temos autorius ar paminėtas temoje. Pradėsiu nuo pradžių, visų pirma jei pasigavai tai ir turėk sąžinės prisipažinti, o nesimazinti. Antras dalykas įsirašyk normalų aimbot, o ne f12, o jei ir naudoji aimbot f12 ateičiai patarimas naudok tik ant deagle, nes pasigavai dabar baisiai. Gero vakaro jaunuolį :). P.S manau negausiu įspėjimų. 

Visų pirmą sakyk kurioj vietoj tu aimą matai, nes išvis aš nematau iš jo tų įrodymu kad aimas būčiau jei būtų filmavęs iš /pzu tada dar supraščiau, Bet dabar tai niekur nematau kad aš čia būčiau aimas..

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Kajus_Kli parašė:

Visų pirmą sakyk kurioj vietoj tu aimą matai, nes išvis aš nematau iš jo tų įrodymu kad aimas būčiau jei būtų filmavęs iš /pzu tada dar supraščiau, Bet dabar tai niekur nematau kad aš čia būčiau aimas..

Apie aimbot nusimanau patikėk žmogau puikiai. Nori įrodymų? Okey. https://imgur.com/a/D5abWu7 Pažiūrėk kur ak ginklas nukreiptas tavo. Pirmoj nuotraukoj matosi,kad šauni link padangos, bet gyvybės nusiima vairuotojui. Antroj nuotraukos matos,kad išvis žiūri į dangų su ak, bet gyvybės nusiimą vairuotojui. Dar prie to pačio tau ir video duosiu savo filmuota ir sulėtintas,kad nesakytum,kad čia fake. 

O dabar tariu tau gero bano :) Ir dar,kad pagauti aimbot nėra būtinas /pzu naudojimas. Įrodymai yra 100 procentų geri taip,kad ate ir eik pirk unban :) 

Redaguota . Redagavo Lars_Santos
  • Patinka 2
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Per mažai įrodymų, atmesta.

Redaguota . Redagavo Pink_Nightmare
ačiū, kad čyterių gaudytojai nekomentuojat ir neteršiat temos
  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.