Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jerry_Clark

Peikiu Pink_Nightmare

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Pink_Nightmare
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Atsiblokavimų priežiūra.
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šališkumas. Buvo ilgai laukta priimti sprendimą dėl žaidėjo užblokavimo, o priėmus jį, buvo nutarta, jog yra pateikta per mažai įrodymų. Su tuo nesutikčiau, manau, kad yra pakankamai įrodymų, jog būtų galima spręsti ar žaidėjas naudojo neleistinas programas. Visą tai paaiškinčiau tuo, jog šie abu žaidėjai (prižiūrėtojas ir žaidėjas, galimai naudojęs neleistinas programas) dirba vienoje mafijoje bei prižiūrėtojas nenori bausti bendradarbio ir šališkai žiūri į šią situaciją.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:

 

Taip pat manau, jog būtent šioje situacijoje buvo pateikta per mažai įrodymų, kad būtų galima atitildyti žaidėją.

 

  • Patinka 2
  • Cha Cha 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nežinau kurioje vietoje tu tą aim matei, bet pradėsiu nuo to, kad paprasti aim mašinoje enemy net neužlockina. Įrodymuose ką galėjau matyti, tai nebent spread, bet įrodymai buvo tikrai labai geri, ir tikrai galėjau pamatyti spreadą įrodymuose, kuriuose šaudė tave į nugarą. Kitą kartą gavęs atsakymą į čyterių temą "per mažai įrodymų" padaryk išvadą, ir labiau pastebėk žaidėją serveryje, jei jis tavo manymu kažką naudoja. Taip pat visada dėl blokavimų gali pasitarti su manim parašęs asmeninę žinutę ir išrekšti savo nuomonę, tuomet abu galėtume surast kompromisą, bet kaip matau, geriau yra parašyti papeikimą;)))

Vienoje temoje sprendimą priimiau per greit, tuomet pažiūrėjusi atidžiau, vėl pakeičiau sprendimą ir už tai gavau papeikimą. Šiuo atvejų, tu mane kaltini, kad sprendimą priimiau lėtai, tai net nežinau ko jūs norit, ar greito sprendimo, kuris gali būti neteisingas ar geriau, kad įrodymus peržiūrėsiu kelioliką kartų, tuomet 100proc įsitikinsiu ar žaidėjas kažką naudoja ir tik tuomet parašysiu galutinį atsakymą?

Kad su žaidėjais dirbu viename darbe, tai nereiškia, kad visiškai kitaip žiūriu į sukurtas temas dėl čytų ar dėl pačių ban, jau ne kartą esu užblokavusi ir kitaip nubaudusi žaidėją, kuris dirba tokį pat darbą ar eina tokias pačias pareigas. Dėl mute, įžeidimas buvo skirtas teisėsaugininkui, už kurį pagal visas taisykles jis turėjo dėti /ita.

  • Patinka 2
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Su AK, atsistojus, iš tokio atstumo taip gerai nesušaudysi, patys pabandykite be programų šaudyt, suprasit :). Užtildyto žaidėjo įrodymuose visiškai nebuvo galima suprasti, jog jis tikrai įžeidė policininką.

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Jerry_Clark parašė:

Su AK, atsistojus, iš tokio atstumo taip gerai nesušaudysi, patys pabandykite be programų šaudyt, suprasit :). Užtildyto žaidėjo įrodymuose visiškai nebuvo galima suprasti, jog jis tikrai įžeidė policininką.

Atitildžiau, kadangi buvau serveryje ir žinojau situaciją.

O iš kur gali teigti, kad žaidėjas buvo atsistojęs? Tavo įrodymuose to nesimato. O per tokį laiką jis tikrai galėjo spėt atsitūpt.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Pink_Nightmare parašė:

Atitildžiau, kadangi buvau serveryje ir žinojau situaciją.

O iš kur gali teigti, kad žaidėjas buvo atsistojęs? Tavo įrodymuose to nesimato. O per tokį laiką jis tikrai galėjo spėt atsitūpt.

Aš nežinau, o jūs turite tokius įgaliojimus žinant situaciją paimti ir atitildyti be tinkamų įrodymų?

Aš ne tik apie pabaigą kalbu, jis visą pirmą savo apkabą iššaudė atsistojęs ir pataikė VISAS, KARTOJU - VISAS kulkas į kažkurį iš mūsų teisėsaugininkų. Su šiuo ginklu iš tokio atstumo to padaryti NEĮMANOMA!!! Žaidėjas net šaudė nesustodamas kas dar labiau padidina tikimybę nepataikyti! Absurdas!

Redaguota . Redagavo Jerry_Clark
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Jerry_Clark parašė:

Aš nežinau, o jūs turite tokius įgaliojimus žinant situaciją paimti ir atitildyti be tinkamų įrodymų?

Aš ne tik apie pabaigą kalbu, jis visą pirmą savo apkabą iššaudė atsistojęs ir pataikė VISAS, KARTOJU - VISAS kulkas į kažkurį iš mūsų teisėsaugininkų. Su šiuo ginklu iš tokio atstumo to padaryti NEĮMANOMA!!! Žaidėjas net šaudė nesustodamas kas dar labiau padidina tikimybę nepataikyti! Absurdas!

Daugiau net nekomentuosiu, tegu sprendžia Ridas.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2019-12-01 at 16:49, Pink_Nightmare parašė:

Daugiau net nekomentuosiu, tegu sprendžia Ridas.

Ridka apie cytus nenusimana.... ka jis gali sprest.......

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

24 minutes ago, The_Smecher parašė:

Ridka apie cytus nenusimana.... ka jis gali sprest.......

Bet už papeikimus atsakingas, tad teks spręst;d

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 13 valandų, The_Smecher parašė:

Ridka apie cytus nenusimana.... ka jis gali sprest.......

Tuomet tegul nusprendžia su neleistinas programas išmanančiu, patikimu žmogum.

  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2019-12-05 at 14:35, Jerry_Clark parašė:

Tuomet tegul nusprendžia su neleistinas programas išmanančiu, patikimu žmogum.

Galimai buvo spreadas šitam video, dėl aimo not sure, bet faktas tas, kad ir įrodymų yra mažai pateikta. // Nei hitreg, nei vaizdo medžiagos iš pzu.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mano, kartu su trijų kitų patarėjų nuomonėmis, žaidėjas naudojo neleistinas programas ir turėtų būti nubaustas, tačiau tikrai galima kelti abejonių, kurių atsiblokavimo prižiūrėtojams kilti negali, dėl to sprendimą nepatvirtinti blokavimo dėl įrodymų trūkumo yra logiška. Lai tai būna pamoka kitą kartą naudoti /hitreg.

 

p.s. Jei Kajus_Kill bent kartą gaus blokavimą už čytinimą per tris mėnesius, bus laikinai užblokuotas 3000h (taip prisiimant kaltę ir už šį atvejį).

 

Atmesta.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.