Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Kalėdų eglutės įžiebimas!

Recommended Posts

AdhNyZD.png&key=a4284866f911e54bf32c57b7

 

Kalėdų eglutės įžiebimas!

Po truputį artėja šilčiausias metų laikotarpis - Šv. Kūčios, Kalėdos bei Naujieji metai, kurių metu dar kartą susėdame prie stalo su šeima, bevyniodami ar bedovanodami dovanas apmąstome kas gero ar blogo įvyko šiais metais, finale kartu su artimiausias draugais aplaistome ateinančius metus. Būtent ši trilogija, bent jau man, prasideda tuo, jog namuose, kaimuose bei miestuose atsiranda papuoštos eglutės, padedančios įžengti į švenčių maratoną (music).

 

Savo žaidėjus kviečiame kartu įžiebti mūsų bendruomenės Kalėdų eglutę, kuri gerą mėnesį bus atspindys to, ką nuveikėme šiais metais projekte, kuo galima pasigirti, o dėl ko ir pagalvoti. Todėl kviečiame visus RLS žaidėjus jau šį ketvirtadienį (Gruodžio 12d.), 20.00h įžiebti mūsų Kalėdų eglutę!

 

--------

 

Serveryje nuo šiol galite užsidėti kalėdinę kepurę (/kepure) bei įjungti sniego rėžimą (/sniegas) - Įsijunkime kalėdinę dvasią kartu! Pačią eglutę surasite naudodamiesi navigacija  /gps.

 

PAPILDOMAI

 

  • Taip pat eglutės atsiradimo proga suteikiame progą pasveikinti ir kitus savo žaidimo draugus su šventėmis!
  • Laikinai atsirado Kalėdinis paštas - Kiekvienas žaidėjas gali pasveikinti kitą projekto žaidėją Šv. Kalėdų proga. Pasveikintas žaidėjas gruodžio 25d. turės galimybę perskaityti gautus laiškus (/laiskai) su jūsų paliktomis žinutėmis bei taip pat gaus atsitiktinį skaičių pinigų, patirties bei kreditų! (Iki 500 XP, 3000€, 50 Kreditų už vieną laišką).. Išsiųsti tokį laišką kainuos 50 kreditų (įžiebimo proga bus akcija)
  • Daugiausiai tokių laiškų išsiuntęs bei daugiausiai tokių laiškų gavęs žaidėjai laimės po unikalią (neprekiaujama mašinų turguose) transporto priemonę!

 

Priklausomai nuo susirinkusių į Kalėdų eglutės įžiebimą žaidėjų skaičiaus numatomi renginiai serveryje bei forume (angel)

 

--------

 

DRAUDŽIAMA SIUNTINĖTI KALĖDINIO PAŠTO LAIŠKUS KITIEMS ŽMONĖMS UŽ PINIGUS IR PNŠ. LAIŠKAI BUS ANULIUOTI.

 

G6jjlus.png

 

--------

 

Mūsų mylimas Alfred jau spindi didžiule kalėdų dvasęęęęę ir kartu su manimi bei likusia projekto komanda linki gražaus advento laikotarpio bei artėjančių Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų!

  • Patinka 16
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taip, labai laukiame jūsų ateinantį ketvirtadienį. Ne tik jūsų, bet ir jūsų draugų, su kuriais čia žaisti yra GEROKAI įdomiau. Naujiems mūsų bendruomenės nariams tai bus puiki galimybė įsivažiuoti! <3 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Galėjau neišleisti tu 3k kreditų būčiau laiškelių parašęs ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.