Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Pijakas_Ltu

Mano žiauriausias skrydis gyvenime.

Recommended Posts

Sveiki visi skaitantys, noriu pasidalinti savo istorija po kurios neskraidžiau gerus 7mėn.

Taigi viskas prasidėjo nuo pasiūlymo skristi į Mančesterį praleisti linksmai laiką, nusipirkome artimiausio skrydžio bilietus ir sekmadienio ankstyvą rytą, buvo 6:00, išvykome į Vilniaus oro uostą. Pakilti turėjome 9:00, bet nutiko taip, kad lėktuvas vėlavo geras 2h ir tai dar ne viskas, sulaipinus keleivius pranešė, kad atliks dar pora papildomų techninių apžiūrų ir pralaukėm apie 30min, o valgyt norėjau žiauriai. ( Net submarino nepardavę ). Po visokių tokių nesąmonių atrodė viskas bus oki, tad pasijungėm filmą su draugu ir prastumėm laiką, apie porą valandų. Ir kai jau užteko laukimo, norėjosi greičiau nusileist ir pailsėt, tačiau lyg tyčia pilotas praneša, kad reikės apsukti porą ratų aplink Mančesterio oro uostą, nes leistis negali dėl "stiprios" audros ( Audra nebuvo iš tikro tokia stipri, teko skristi ir per didesnė). Tik nusileidę pajutome didelį atsimušimą į žemę, lyg lėktuvas būtų nusileidęs be važiuoklės. Tačiau išlipus ir nuėjus link bagažo atsiėmimo išgirdom per garsiakalbį, kad mūsų skrydžio keleivių atsiprašo, dėl važiuoklės gedimo, kurią turėjo išskleisti rankiniu būdu ir kiek supratau, galimas variantas, kad važiuoklė buvo pastrigus ir nepilnai išsiskleidė, todėl ir buvo toks nemalonus nusileidimas po kurio vos nebuvo pilnos kelnės, lėktuve buvo tyliau nei kapinėse, nes visi buvo išsigandę ir nežinantys ar čia rėkti ir bėgti ar toliau sudėt savo vietoje. Išėjus iš oro uosto ir nuvykus pas draugo pažįstamus galvojau pagaliau atsipūsim, padarėm viskio po 100g ir nuėjom išsikraut daiktų. Ir žiūriu, kad palikau vieną taše oro uoste. Tačiau net neskambinau teirautis, vis tiek ten tik buvo triūsikai ir kitoks š (Tokioj situacijos jau smegenys susisuko ir nieko nebenorėjo, o tik poilsio). Žinau, nemoku perteikti tos emocijos jums rašant, bet pabandykite įsivaizduoti save mano situacijoje, kai visas skrydis yra tragedija.

P.s. Nebijokit labai retai taip nutinka, skraidyt vis tiek geriau, nei su autobusu 3 paras vilktis :D .

Redaguota . Redagavo Pijakas_Ltu
  • Patinka 1
  • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dar neteko skirst lėktuvu, o jau prigazdinsi (theft)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Benas_Master parašė:

gali kompensacijos prašyti, kadanig vėlavo daugiau nei 2 valandas ir buvo atidėtas skrydis dėl techninių priežasčių

jo prašiau, atidave pinigus už skrydi po poros savaičių

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Nu aš esu skridęs bet man taip nebuvo tik šeip nemalonos tas jausmas kai kyli ir leidiesi nes žiauriai ausis užgulia xD. bet man buvo tada atvėlis lenkijo mes kilom kadangi aš buvau su langete tai siuntė į tokia kabiną prsišviesti, o išskredant iš maerikos darė narkotikų testą :D

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 8 valandų, Ernis_Mafas parašė:

Nu aš esu skridęs bet man taip nebuvo tik šeip nemalonos tas jausmas kai kyli ir leidiesi nes žiauriai ausis užgulia xD. bet man buvo tada atvėlis lenkijo mes kilom kadangi aš buvau su langete tai siuntė į tokia kabiną prsišviesti, o išskredant iš maerikos darė narkotikų testą :D

Koks tas narkotiku testas? 

Asking for a friend

• Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 2 valandų, Andrius_Crazy parašė:

Koks tas narkotiku testas? 

Asking for a friend

kadangi aš buvau su įtvaru tai paėmė tepinėlio pavizdį su vata aplinkui visa langete apėjo ir tikrino

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
This topic is now closed to further replies.

Copyright © 2012-2019 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Important Information

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su Terms of Use.