Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Domis_Bass

Peikiu Matas_Matt

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė)  @Matas_Matt
  2. Pažeidimo aprašymas: Buvo taip. Teisėsaugai vyko žmogaus grobimas, kadangi nebuvo kam imti naikintuvo aš jį paimiau. Šaudžiau rusu mafija ir gavau viena kulka kuri padarė man daug žalos, bet nenužudė, jis dėjo bana už tai jog aš turėjau mirti nuo vienos kulkos nors dar buvau low. Prašau pateikti mano /info, kad man 0 givybių? Kadangi hydra naikintuvas yra su klaida, kartais raketos nedaro žalos žmonėms, o kartais sėdinčio prie vairo žmogaus gaunamos žalos neužfiksuoja sistema ir jis lyg ir negauna žalos. Ta prasme gali naudoti komandą /gydyti /vgydyti /tp ir kitas susijusęs su žala. O klaida prieš pora minučių sužinojau.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video)https://imgur.com/a/cSaz0GB
Redaguota . Redagavo Domis_Bass
  • Patinka 4
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Banai tikrinami VVP.RLS.LT.

Kaip prižiūrėtojas, turėtum žinot.

Redaguota . Redagavo Matas_Matt
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

@Ridas@Alfred_PennyworthKlaida su hydra, man būnant direktoriumi taip pasitaiko vos ne kiekvieną kartą per žmogaus grobimą, raketos kartais iš vis jokios žalos nepadaro, o dažniausiai, kai pataiko į pilotą neduoda sistema žalos pranešimo, naudojant taisymo komandą...

  • Patinka 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

24 minutes ago, Tekashi_Xdd parašė:

@Ridas@Alfred_PennyworthKlaida su hydra, man būnant direktoriumi taip pasitaiko vos ne kiekvieną kartą per žmogaus grobimą, raketos kartais iš vis jokios žalos nepadaro, o dažniausiai, kai pataiko į pilotą neduoda sistema žalos pranešimo, naudojant taisymo komandą...

Pastebėjas tokius dalykus, turi pranešti apie galimą serverio klaidą, jeigu sakai, jog raketos nepadaro visiškai jokios žalos ir per gavusią žalą galima taisyti hydrą.

O šią klaidą pranešei, kai teisėsaugininkas gavo užblokavimą.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.