Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Mantas_Sviderskas

Draudimo pirkti administratoriaus pareigas nuėmimas

Recommended Posts

Gavus administratoriaus įspėjimą, automatiškai užsideda draudimas pirkti administratoriaus pareigas. Padarius smulkų pažeidimą, administratoriai turi galimybę nusiimti draudimą už tam tikrą mokestį, kurį nustato AP narys, tikrinantis temą. Kreditų bei pinigų suma, draudimui nuimti, priklauso nuo jūsų pažeidimo bei situacijos.

Anketa:

1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda:
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka:
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas:
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):

Taisyklės:

1. Anketa pildoma šioje temoje, forumo ir žaidimo Vardas_Pavardė privalo sutapti.
  2. Jeigu draudimas pirkti administratoriaus pareigas nebuvo nuimtas, pakartotinai pildyti prašymo nebegalima.
  3. Draudimas nebus nuimamas jokia kaina, jeigu praradote administratoriaus statusą dėl grubių ar masinių pažeidimų.
  4. Draudimas nebus nuimamas jokia kaina, jeigu įspėjimą gavote už neatsakingą požiūrį į administratoriaus pareigas (nepateikti įrodymai papeikime, neatsakytas papeikimas).
  5. Draudimo nuėmimo sumą nustato projekto priežiūros komanda, o jį nuima pagrindinė administracija kartą per savaitę tikrindami šią skiltį.
  6. Nustatytą pinigų sumą reikia pervesti į Admin_Fondas žaidimo paskyrą. Tik atlikus šį veiksmą bus nuimti kreditai bei draudimas.
Redaguota . Redagavo Nojus_Shadow
Pakoreguota anketa.
  • Patinka 10
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: 
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/dQIWgrM
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas: Sveiki, pildydams sita prasyma noriu suteikti kuom daugiau pagalbos tssg, nes nera zmoniu kurie turi adminus sugetinti grobimui. Is esmes padariau didely admin nusizengima pripazystu ir gailuosi. 
  4. Papildomas komentaras (nebūtina): Zn jog uz toky nusizengima neleidziat zaidejui pirkti admino, bet ar butu ymanoma padaryti issimty ir leisti man pirkti admin. 
Yra gautas įspėjimas už neatsakymą į papeikimą, todėl administratoriaus privilegijų pirkimo draudimas negali būti nuimamas.
  • Patinka 1
  • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: Negavau papeikimo. Uždėjo Džioraldas.
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/FQ95L9B
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas: Pirma įspėjimą gavau už KICK, bet KICK buvo skirtas kaip ir su priežastim. Buvau su bega, pradėjo sekioti pašalinis žmogus, mane nutrenkė ir laikė mane, kad negalėčiau pajudėti. PAŠALINIAI TEISESAUGAI PADĖTI NEGALI. Antrą įspėjimą gavau už blokavimą kuris buvo atmestas. Abu įspėjimai su priežastimis, pripažįstu esu kaltas, noriu gauti jūsų atleidimą už mano padarytas nuodėmes.
  4. Papildomas komentaras (nebūtina): Beveik mėnesį jau išlaukiau, dabar dar negaliu pirkti iki 06.14 tai norėčiau, kad galėčiau pirkti jau 06 mėnesio pradžioje nors, arba išvis padarykit kiek maksimaliai leistumėte pagal mano padarytas nuodėmes. 
Draudimas nuimtas.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.