Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ridas

Pagalbininko rinkimų pabaiga ir nauji vėjai projekte

Recommended Posts

logo.png

 

Pagalbininko rinkimų pabaiga ir nauji vėjai projekte

 

Pastarąsias savaites buvo renkamas naujasis projekto pagalbininkas, padėsiantis projekto pagrindinei administracijai prižiūrėti tam tikrus darbus: renginiai, komandos priežiūra, vidinės komunikacijos stiprinimas ir kt. Atėjo laikas pranešti naujienas - neišsiplėsiu ir išsamiai visų kandidatų neaprašinėsiu, kadangi laimėtojai manau padarys tą patys, negaišiu laiko.

 

Rinkimuose iš viso dalyvavo devyni kandidatai. Maždaug 70proc. jų yra mūsų nuolatiniai projekto žaidėjai, likusi dalis - projekte nežaidusi žmonių grupė. Iš devynių kandidatūrų buvo išskirtos pagrindinės trys - Tpaba_Akgandzia, Alan_Paradox bei Džioraldas_Golden.

 

Įvertinę kandidatų praeitį tiek mūsų projekte, tiek SAMP pasaulyje, įvertinę turimas kompetencijas ir žinias, norą realiai atlikti paskirtą darbą bei mūsų, kaip komandos, pasitikėjimą nariais, rinkimų nugalėtoją skelbiame Džioraldas_Golden - jis tampa naujuoju RLS.LT projekto pagalbininku. Ačiū kitiems kandidatams už dalyvavimą, tikiuosi dalis jų nepabėgs iš mūsų bendruomenės ir ateityje jie grįš į kandidatų į komandą gretas, kadangi anketose buvo tikrai daug įvairių ir įdomių žmonių, tikrai galinčių realizuoti savo komandoje ir pačiame projekte.

 

Džioraldo buvusias, direktorių prižiūrėtojo, pareigas perima antros vietos pagalbininkų rinkimuose medalininkas Alan_Paradox. Taip, jis yra visiškai naujas veidas mūsų projekte, tačiau SA-MP'e yra senas vilkas (labiausiai galbūt buvo girdėtas LibertyCity projekte, kur buvo pagrindinis administratorius). Suprantu, jog dėl to kils dalies mūsų žaidėjų nepasitenkinimas šiuo sprendimu, tačiau atėjo tas metas, kai į RLS'ą reikia įpūsti naujų vejų ir žmogus, sukaupęs įvairios patirties SA-MPe tikrai prisidės prie to, jog pas mus žaisti būtų dar maloniau ir geriau. O ir tai bus labai geras šansas mūsų paslydusiems žaidėjams susiimti, kadangi Alan kol kas tikrai nežinos jūsų visų nuodėmių ir paslapčių :))) O ir blizgantis nešališkumo DP ofisas suteikia naujos vilties visiems žaidėjams.

 

Nugalėtojai savo darbą pradeda jau dabar, komanda apie šiuos rezultatus žino ir jiems pritarė.

 

Esminiai pokyčiai į projektą grįžus pagalbininko pareigoms:

 

 • Visi darbai su komandos nariais yra atliekami pagalbininko, komandos narių papeikimai taip pat.
 • Visos žaidimo bei forumo taisyklių redakcijos su pgr. administracijos palaiminimu organizuoja pagalbininkas ir tais klausimais kreipiamės į jį.
 • Skundus tikrina toliau pgr. administracija, tačiau pagalbininkas juos gali matyti ir padėti išspręsti kokias nors individualias problemas.
 • Pagalbininkas turi galimybę padėti atlikti savo pareigas kitiems komandos nariams (žinoma neperžengiant ribų ir paliekant komandos narių savarankiškumą)
 • Visais klausimais kreipiamės į pagalbininką. Jei pagalbininkas negali jums suteikti kokios nors informacijos, tada jis pats kreipiasi į mane ar Alfredą.

 

 

Dar kartą ačiū visiems dalyvavusiems kandidatams bei linkiu sėkmės Džioraldui bei Alan atlikti naujas pareigas - į jus dedame didžiules viltis!

 

 

 • Patinka 20
 • Pasimetęs(-usi) 1
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pasikeitus direktorių prižiūrėtojui nereiškia, kad nebegalioja dabar egzistuojanti tvarka ir taisyklės. Viliuosi, kad Alanui integracija į mūsų projektą bus sėkminga :) 

 • Patinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu Džioraldą, bei linkiu sėkmės ir beabėjo kantrybės Alan'ui, jos šitam projekte tikrai prireiks. :D

 • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu abu, žiūrėsim ką lems tokie pokyčiai projektui.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tikėjausi pamatyti Džioraldą pagalbininko pareigose, bet visiškai naujo veido DP pareigose - nesitikėjau. Linkiu visokeriopos kantrybės ir greitos integracijos į serverį ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
23 minutes ago, Ridas parašė:

 atėjo tas metas, kai į RLS'ą reikia įpūsti naujų vejų

 

 

+rep

 

 • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dėkoju už progą ir už palinkėjimus. Be abejo, tai yra sprendimas, kuris bendruomenei yra netikėtas, tai man irgi bus iššūkis, tačiau manau su laiku pavyks sėkmingai integruotis į šią bendruomenę. :)

 • Patinka 18
 • Cha Cha 1
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.