Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jarad_Higgins

Peikiu Cupe_Ltu

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Cupe_Ltu
  2. Pažeidimo aprašymas: Eilinė diena samp'e. dirbu, patruliuju. Staiga prievažiuoja Salvis ir Cupe, aš aiškinuos su bėgliu, ir važiuoju susitaisyti tarnybinio automobiliu, iš oro gaunu patikrinimą, kad aš afk botas(labai įsižeidė dėl duotos baudos..), jo draugas Salvis, man pradeda aiškinti kaip reikia dirbti. Man neatlaiko nervai ir į sms pradedu keiktis, buvau užmutintas(prisipažįstu ir dėl to nekaltinu nieko), tačiau kodėl, norint manę sustabdyti esu tikrinamas dėl afk boto? Ar tai nėra piknaudžiavimas admin privilegijomis? Norėčiau gauti nusiskundimą, dėl afk bot, dėl kurio buvau pradėtas tikrinti. P.S manau administratorius turėtų tikrinti dėl afk, darydamas /pzu, o ne iš "lempos" tikrinti parašius komandą.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): 
    Spoiler

     

     

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

AFK boto užklausa buvo netyčia tau nusiųsta, senyzai gal mažiau tokį dalyką sureikšmink? Dėl užtildymo atsiuntė įrodymus ir užtildžiau.. O dėl AFK boto užklausos manau per daug išputei burbulą. Nes kaip ir minėjau, kad ji buvo ne spiceliai tau siųsta, o netyčinis tos užklausos nusiuntimas.,. Nematau už ką turėčiau būt baudžiamas.. Visi mes žmonės, ir visi klystam. Jei labai sureikšminai dėl tos užklausos, tai tada atsiprašau tavęs, kad ją atsiunčiau tau. Daugiau nepasikartos. ;) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Cupe_Ltu parašė:

AFK boto užklausa buvo netyčia tau nusiųsta, senyzai gal mažiau tokį dalyką sureikšmink? Dėl užtildymo atsiuntė įrodymus ir užtildžiau.. O dėl AFK boto užklausos manau per daug išputei burbulą. Nes kaip ir minėjau, kad ji buvo ne spiceliai tau siųsta, o netyčinis tos užklausos nusiuntimas.,. Nematau už ką turėčiau būt baudžiamas.. Visi mes žmonės, ir visi klystam. Jei labai sureikšminai dėl tos užklausos, tai tada atsiprašau tavęs, kad ją atsiunčiau tau. Daugiau nepasikartos. ;) 

Taip, visi mes žmonės, tačiau kokiais būdais yra netyčia suvesti komandą ir id? o dėl mute.. :ddd Atsiuntė. :Ddd Du draugeliai sėdi sk ir tiesiogine to žodžio prasme "raunasi ant teisėsaugos.."
Kaip matau įrodymu dėl afk boto negausiu. @Mantas_Sviderskas

 

 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Jarad_Higgins parašė:

Taip, visi mes žmonės, tačiau kokiais būdais yra netyčia suvesti komandą ir id? o dėl mute.. :ddd Atsiuntė. :Ddd Du draugeliai sėdi sk ir tiesiogine to žodžio prasme "raunasi ant teisėsaugos.."
Kaip matau įrodymu dėl afk boto negausiu. @Mantas_Sviderskas

 

 

Dirbk savo darbą ir nekrepk dėmesio. Mažiau imk viską į galvą. Neturiu aš jokių įrodymų dėl to AFK boto užklausos.. Negalvojau, kad žmogus dėl tokio menkniekio gali suisreikšmint, įsižeist ir rašyt papeikimą ir bandymas vos ne nuverst nuo administratoriaus pareigų... Galutinis žodis, @Mantas_Sviderskas

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.