Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Barygos_Suo

Peikiu Laurynas_Ltux

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Laurynas_Ltux
  2. Pažeidimo aprašymas: Aš atvaževes į drift vakarą kuris prasidėjo lygiai 21val. važinėjau, driftinau. Aš nežinojau kokia puse ir kokia tvarka reikia važiuoti ten, nes šiame drift vakare dalyvavau pirmąjį kartą. Suprantu, būtų žaidime kurie vedė šį DRIFT VAKARĄ būtų supažindine visus dalyvius su vakaro taisyklėm- kaip elgtis, kaip važiuoti, kuria puse ar dar kažką. Po kiek laiko, žiūriu mane pasodino į kalėjimą...
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/Ez87KgI

 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš pakomentuose paaiškinant kaip vyko šis vakaras, kai tu jau buvai trasoje tuo metu buvo mažiausiai 20 žmonių (kurie visi driftino kaip reikia ir reikiama puse) ir tu sakaaaaai, kad negalėjai suprast kuria puse reikia driftint? Ta prasme nejuokink gal ok?;DDDD. Kiekvienam žmogui nebus tikrai aiškinama kuria puse reikia driftint jei nesugebi susigaudyt kaip reikia važiuot žiūrint į žmones kurie šitoje trasoje jau važinėjo 10+ minučių, su savo komanda aš važinėjau apie valanda. Plius trasos schema yra pateikta temoj (kuria puse važiuot t.t.)

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Nobody_Ellse parašė:

Aš pakomentuose paaiškinant kaip vyko šis vakaras, kai tu jau buvai trasoje tuo metu buvo mažiausiai 20 žmonių (kurie visi driftino kaip reikia ir reikiama puse) ir tu sakaaaaai, kad negalėjai suprast kuria puse reikia driftint? Ta prasme nejuokink gal ok?;DDDD. Kiekvienam žmogui nebus tikrai aiškinama kuria puse reikia driftint jei nesugebi susigaudyt kaip reikia važiuot žiūrint į žmones kurie šitoje trasoje jau važinėjo 10+ minučių, su savo komanda aš važinėjau apie valanda. Plius trasos schema yra pateikta temoj (kuria puse važiuot t.t.)

Eik eik

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

35 minutes ago, Barygos_Suo parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Laurynas_Ltux
  2. Pažeidimo aprašymas: Aš atvaževes į drift vakarą kuris prasidėjo lygiai 21val. važinėjau, driftinau. Aš nežinojau kokia puse ir kokia tvarka reikia važiuoti ten, nes šiame drift vakare dalyvavau pirmąjį kartą. Suprantu, būtų žaidime kurie vedė šį DRIFT VAKARĄ būtų supažindine visus dalyvius su vakaro taisyklėm- kaip elgtis, kaip važiuoti, kuria puse ar dar kažką. Po kiek laiko, žiūriu mane pasodino į kalėjimą...
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/Ez87KgI

 

Prašom :) 

 

Redaguota . Redagavo Laurynas_Ltux

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Barygos_Suo parašė:

Taigi ką čia dar įrodinėji pats nepal eismą važiavai, per šona trenkiau gi.

Sako tyčinis trenkimas ;Ddd

Pačiam video parašyta važiavimas prieš eisma = jailui ,trankytis nereikia

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.