Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ray_Allen

Vikarijus_Finger

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Vikarijus_Finger
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Emigracijų priž?
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Taigi, pradėsiu nuo to, kad Dovydas_Fierro a.ka. Smith_Juozas kartu su Henry_Evans važiavo pas mus į bazę šaudytis. Taigi, keršydamas jiems kaip mafijos narys, juos šaudžiau prie ligoninės. Manau, kad Vikarijus prieš mane įkalindamas, turėjo įsigilinti į situaciją. 

 

 

  1. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://www.part.lt/perziura/b7984a2d9360ac7c7a5b58400883499c860.png

 

 

  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Autoritetai nebaudžiami Henry_Evans a.k.a @Tpaba_Akgandzia patvirtins mano žodžius

 

 

Redaguota . Redagavo Smith_Juozas
  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas,

 

Kai matau, kad viešoje vietoje, mieste prie ligoninės yra šaudomi beginkliai civiliai, nėra laiko gilintis į situaciją, dėl ko ten šaudo, ar dėl panų, ar dėl keršto (kuris buvo prieš keturias valandas), ar dar dėl ko. Matau, kad šaudomi civiliai - taisyklė pažeista, tad ir bausmė yra atitinkama. Bausmių sąraše nėra nurodyta išimčių šiai bausmei, tad aš pats jų irgi negaliu susigalvoti. Remiuosi taisyklėmis ir gavęs pranešimą, kad šaudomi civiliai, turiu reaguoti.

 

O jeigu šiems žaidėjams „keršijai“, buvo civilių apšaudytų ir be tavo minėtų, pagal /hitreg matyti, kad buvo apšaudytas Drift_Ganksta, buvo apšaudyta ir Kamile_Krabas, tai net jeigu ir skaitytumėme, kad į Henry šaudyti galėjai (nes keršijai), vis tiek yra ir kitų apšaudytų civilių.

 

 

 

dDq4wR1.png

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Vikarijus_Finger parašė:

Labas,

 

Kai matau, kad viešoje vietoje, mieste prie ligoninės yra šaudomi beginkliai civiliai, nėra laiko gilintis į situaciją, dėl ko ten šaudo, ar dėl panų, ar dėl keršto (kuris buvo prieš keturias valandas), ar dar dėl ko. Matau, kad šaudomi civiliai - taisyklė pažeista, tad ir bausmė yra atitinkama. Bausmių sąraše nėra nurodyta išimčių šiai bausmei, tad aš pats jų irgi negaliu susigalvoti. Remiuosi taisyklėmis ir gavęs pranešimą, kad šaudomi civiliai, turiu reaguoti.

 

O jeigu šiems žaidėjams „keršijai“, buvo civilių apšaudytų ir be tavo minėtų, pagal /hitreg matyti, kad buvo apšaudytas Drift_Ganksta, buvo apšaudyta ir Kamile_Krabas, tai net jeigu ir skaitytumėme, kad į Henry šaudyti galėjai (nes keršijai), vis tiek yra ir kitų apšaudytų civilių.

 

 

 

dDq4wR1.png

Henry buvo su ginklais, o ne beginklis. Į kitus asmenis pataikiau netyčia, kurie žalos tuo metu nepatyrė. Prie ligoninės jei nematei pirmas pradėjo mane šaudyti Henry, hitrege matosi, tai ką, aš turėjau tiesiog stovėt? 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Galbūt įrodymų ir trūksta, tačiau /hitreg matosi, kad civiliai yra gavę žalos, todėl teoriškai to kaip ir užtenka.

Papeikimas atmestas.

  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.