Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ray_Allen

LukasCola

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lukas_Cola
  2. Pažeidimo aprašymas: Iškickino kalinį Wee, nes jis jo ir manęs, kaip supratau "nematė". Tai tikriausiai pasikartojo vėl klaida, dėl kurios reikia padaryti /refresh. Manau jei šios klaidos nežinojai, reikėjo paklaust admin'ų. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/BikkmXL

 

Nežinau, manau nesvarbu ar senbuvis ar ne, bet tokių dalykų neturėtų būti. Tiek kaip iš teisėsaugininko pusės vien nesąmonės, tiek iš admin'o....

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Buvau pasiklausęs adminų, tyla. Supratau, kad čia yra bugas, todėl iškicinau. Paskui tik chatas pasakė, kad reikia vieną komandą įvesti, bet šaukštai po pietų.

1b42098b19ab7b292fd8d4373933d782227.png

e9674e73453d7ea52fd5b6401bf84443451.png

nuotraukos gal mažai ką įrodys, bet pats faktas, kad aš jūsų nemačiau ten kur turėtumėte būti. Keista, kad Wee_Das nerašo papeikimą, o  Tu, kuriam nieko blogo nepadariau :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jeigu neklystu tai ir ./refresh nepadeda, reikia išeiti į kiemą ir atgal įeiti(kaliniams jeigu susibugine), nes šis bugas visdar yra kuomet papuoli į jail, bet ne į tapatį pagrindinį su visais, o į šalutinį, į kurį teisėsaugininkai neturi galimybės papulti.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Smith_Juozas parašė:

Jeigu neklystu tai ir ./refresh nepadeda, reikia išeiti į kiemą ir atgal įeiti(kaliniams jeigu susibugine), nes šis bugas visdar yra kuomet papuoli į jail, bet ne į tapatį pagrindinį su visais, o į šalutinį, į kurį teisėsaugininkai neturi galimybės papulti.

Aš atsitelinau pas cola ir man irgi norodė jų, parašiau /refresh atsirado 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ar tai serverio klaida, ar tai žaidėjo neleistinos programos (jeigu jos būtų naudojamos), išmetimas iš serverio vistiek nėra ir neturėtų būti taikomas. Įspėtas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.