Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Armijos vadovo rinkimų analizė

Recommended Posts

E12fggp.png

Armijos vadovo rinkimų analizė

Sveiki, draugai. Po tris dienas trukusių rinkimų atėjo metas skelbti naują direktorių. Kas man patiko šiuose rinkimuose, tai kad nors kandidatų nebuvo itin didelis skaičius, turėjome ryškių, stiprių kandidatų, iš kurių buvo galima rinktis. Kandidatai yra figūruojantys teisėsaugoje, turinys patirties vadovaujant jai ir pastaruoju metu visi aktyviai joje reiškėsi. Visus kandidatus turėjau progą stebėti tiek rinkimų metu, tiek prieš juos, todėl priimti protingą sprendimą buvo žymiai paprasčiau.

Tikiu, kad su šiuo sprendimu, teisėsauga bus gerose rankose ir turėsime surinkę konkurencingą teisėsaugą, nes su šių rinkimų rezultatais ir atsižvelgiant į pasiektus rezultatus, laikinas Teisėsaugos Pajėgų Vadovo sugražinimas pasiekė savo tikslą ir ta priemonė jau nebėra reikalinga. Apie tai plačiau DP atnaujinimuose, kurie bus paskelbti po šių rinkimų. Todėl tikimės, kad dabartinė teisėsaugos valdžia gebės išlaikyti savo stiprų pagrindą ir toliau tobulėti.

Analizę sudarys dvi dalys: bendrų kandidatūrų apžvalga ir praktinių užduočių atlikimo apžvalga.

Kandidatūrų apžvalga

Jeff_Roman

Aš tavęs nesuprantu. Tu kandidatuoji į kiekvienus rinkimus, kurie yra paskelbiami  Į analizėje minimus dalykus tiesiog neatsižvelgi - susirask vieną sritį kurioje nori orientuotis ir jos atkakliai siek, o ne vaikščiok pirmyn atgal ir blaškykis. Turbūt kol su tuo dalyku nesusitvarkysi, tol neverta tikėtis direktoriaus posto. Taip pat lyginant su visais kitais kandidatais neturi patirties vadovaujant teisėsaugai, o tuo pačiu - neatitinki nustatytų patirties reikalavimų.

Invision_Power
Mane nustebino tavo kandidatūra. Savaitę laiko prieš pateikdamas kandidatūrą atsisakei pavaduotojo posto dėl laiko stokos, mokslų, t.t., praėjus trumpam laiko tarpui jau kandidatuoji į armijos vadovo poziciją. Žinoma, tai buvo pagrįsta tuo, kad atsirado laiko, tačiau kas būtų, jei vėl turėtume tą pačią situaciją? Tuomet tektų vėl organizuoti rinkimus. Turėdamas šią detalę omenyje toliau vertinau tave kaip kandidatą vien dėl tavo patirties ir potencialo. Pati tavo raštiška aplikacija man patiko - mintys geros, tačiau prie vieno dalyko teko prikibti: tema - KELIŲ EISMO TAISYKLĖS. Ar teisėsaugos valdžia turėtų tokius dalykus skelbti ir nustatinėti kas yra traktuojama kaip Non-RP? Čia, mano akimis, yra ne teisėsaugos valdžios darbas, o projekto komandos, tačiau ir prieš pačią šią mintį esu prieš - tai suteiktų per daug reguliacijų, ko šiuo metu nelabai reikia, nes Non-RP važiavimą visi ganėtinai aiškiai supranta ir nelabai ką interpretuosi. Be tų aukščiau minimų dalykų, mano akimis, tavo kandidatūra buvo stipriausia ir buvai vienas iš favoritų šiuose rinkimuose.

Armis_Elegy

Džiaugiuosi, kad išbandei savo jėgas, tačiau tiek iš tavo charakterio, tiek iš mūsų bendravimo, buvo aišku, kad tau trūksta pasitikėjimo savimi - dar prieš kandidatuodamas save nuvertinai, Turi daug minčių, kurias būtų galima realizuoti, bet nežinau, ar turi pakankamai stuburo jas visas įgyvendinti ir savarankiškai išlaikyti armiją konkurencingą, bent jau šiuo metu. Tavo pati raštiška aplikacija nebuvo labai plati. Turinyje labai matosi dvejojimas, nepasitikėjimas savimi. Daug dėmesio yra skiriama tavo praeičiai, tačiau nematau argumentų, kodėl tu esi geriausias. Šiuo metu tiesiog neįtikinai manęs ir neįrodei, jog esi tikrai vertas direktoriaus posto. Tavo anketos atsakymai tikrai nebuvo patys išsamiausi, kilo labai daug klausimų: "Teisingais sprendimais, kuriuos priimsiu ne vienas, o su visos komandos sprendimu." yra puikus pavyzdys. Tačiau tavo kandidatūrą išgelbėjo tavo aktyvus darbas su armija, jos stabilus išlaikymas laikotarpyje tarp Hardo atsistatydinimo ir šios analizės, asmeninis tobulėjimas ir tavo bendras buvimo pavaduotoju laikotarpis. Nors ir praslydai ant ribos, norėjau pasižiūrėti koks esi vadovas praktiškai prieš priimant tolimesnius sprendimus.

Linux_Kill
Tikrai stipri kandidatūra, pamačiau beveik viską, ką norėjau pamatyti. Tavo mąstymas, elgesys armijoje ir charakterio bruožai man stipriai primena mūsų TPV. Vien iš rašymo būdo, pateikto turinio matosi asmens patirtis - žmogus akcentuoja svarbiausius dalykus trumpai, aiškiai, konkrečiai. Tavo pagrindinis pliusas yra tavo iniciatyvumas ir aktyvus įsitraukimas į armiją, ypač pastaruoju metu ir prieš rinkimus - tiek naujų minčių galvojimas kaip galima tobulėti ir didinti šansus grobimuose, tiek problemų įžvelgimas ir jų sprendimo būdai, ką pabrėžei savo atrankoje. Vienintelis dalykas ko man šiek tiek pritrūko, tai būtent apie tave patį ir kodėl tu manai, jog esi stipriausias kandidatas. Taip pat šiek tiek pritrūko pačio turinio ir detalumo - tu pagrinde konstatavai teiginius, tačiau buvo galima viską pateikti ir šiek tiek plačiau su daugiau detalių, kas būtų galėję pabrėžti tavo gebėjimą analizuoti situacijas ir remiantis įžvelgta informacija jas spręsti. Tuo Invision'o raštiška kandidatūra ir buvo stipresnė negu tavo. 

Praktinės Užduotys

Praktines užduotis atlikti buvo paskirta Armis_Elegy, Invision_Power ir Linux_Kill. Praktinių užduočių tipas buvo vadovavimas realiam veiksmui be pradinio pasiruošimo. Prasidėjo veiksmas, buvo vienas iš asmenų prisijungęs, pranešiau, kad šiam veiksmui, kaip armijos direktoriaus kandidatas ,vadovaus konkretus asmuo. 

Invision_Power - banko grobimas prieš Rusų Mafiją.

Viskas buvo labai standartiška. Susakei kaip važiuot iki banko, kad šokt ant mašinų, ir kad rushinam. Pagrinde ties tuo ir pasibaigė visas vadovavimas, po to tiesiog daugiau girdėįau PD valdžios atstovus, kurie ėmėsi iniciatyvos. Labai standartinis vadovavimas - susakyt bendrus dalykus ir tiesiog laikytis to bendro plano, po kurio sekė tiesiog tyla. Nesijautė nei tavo įsitraukimo į visą veiksmą, nei komandos vedimo. 

Armis_Elegy - banko grobimas prieš Cosa Nostra

Vienintelis grobimas, kuris pasibaigė nesėkme teisėsaugai. Nepaisant to, viso grobimo metu buvo tavo aktyvus įsitraukimas, vadovavimas, bandymas prisitaikyti prie situacijos ir atsižvelgimas į aplinkybes ir savo plano keitimas bei jo aktyvus iškomunikavimas kolegoms. Visą laiką reagavai į Cosa Nostra atliekamus veiksmus ir pagal tai koregavai savo planą siekdamas išlaikyti teisėsaugos pranašumą, kas manau, jog būtų pavykę, jeigu ne praktinis to įgyvendinimas. Nors ir grobimas pralaimėtas, pamačiau tave tikrai potencialų lyderį ir susidarė toks vaizdas, jog nors standartiškai savim nepasitiki, grobimo metu tai užsimiršo ir tapai realiu teisėsaugos vadu, ko aš ir tikiuosi iš grobiamių

Linux_Kill - žmogaus grobimas prieš Rusų Mafiją.

Viso grobimo metu girdėti tavo balsas - smarkus micromanagementas užtikrino, kad kiekvienas žmogus dalyvaujantis veiksme žinotų savo funkciją, ką daryti, kaip daryti, per kur daryti. Planas iškomunikuotas prieš atvykstant, bendra strategija taip pat, o po to prasidėjo micro-management'as. Aktyvus ir itin greitas prisitaikymas prie sąlygų vyko viso grobimo metu, itin aktyvi komunikacija siekiant išnaudoti kiekvieną teisėsaugos narį individualiai ir išspausti iš jų maksimumą. Nors kažkokio grand-plan nebuvo, tačiau reagavimas į visas detales, kiekvieno žmogaus išnaudojimas maksimaliai man labai patiko.

Bendra rinkimų baigtis

Po praktinies užduoties tarp stipriausių kandidatų po praktikos pastebėjau du dalykus: Linux_Kill labai gerai sugeba reaguoti į detales, į smulkius dalykus, tuo tarpu Armiui labiau sekėsi bendro plano kūrimas. Abu kandidatai pasirodė itin stipriai, ir nors Armis šį kartą praktiškai pasirodė geriau, mano nuomone stipresnis kandidatas ir stipresnė asmenybė yra Linux_Kill. Žmogus įrodė, jog sugeba mąstyti, sugeba vadovauti ir tikrai gali vesti teisėsaugą į priekį, o Armiui trūksta stuburo ir pasitikėjimo savimi. Tačiau Armis turi labai daug potencialo, kuriam išnaudoti tiesiog reikia daugiau pasitikėjimo savimi ir patirties. Tokio naudingo žmogaus tikrai nesinori pasileisti iš teisėsaugos vadovų akiračio.

Rinkimus nugali ir į direktoriaus pareigas yra skiriamas Linux_Kill. Antros vietos nugalėtoją, Armis_Elegy, stipriai rekomenduoju skirti į pavaduotojo postą. Direktoriui neišbuvus pozicijoje 14 dienų, postas yra perleidžiamas Armis_Elegy.

Sėkmės!

• Patinka 12

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu, Linai! Labai tikiuosi, kad pavyks gerai pasirodyti ir neteks kartoti pastarojo CN scenarijaus. Stiprybės!

• Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinu, sekmes. Jei noresi paslaugu kaip siandien -kreipkis. Kaina paderinsim

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sėkmės pareigose, vėl nepasitriohink ir nepalik pareigų dėl "šeimos problemų" gl hf

ce4253df953947a8af4e4032caf1df2a72.png

• Cha Cha 4
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Sveikinu Šniceli, ai nu ir sėkmės kovojant prieš mafijas

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.