Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Recommended Posts

image.png.f52dd8c9c9f48d453007d522c0dd068c.png

Taisyklės rašantiems papeikimą:

1. Peikiamą žaidėją BŪTINA pažymėti (@Vardas_Pavardė).
  2. Įrodymai galioja 24h.
  3. Nuotraukos negali būti koreguojamos.
  4. Draudžiama naudoti necenzūrinę leksiką.
  5. Forumo slapyvardis PRIVALO sutapti su žaidimo slapyvardžiu.

Papeikimo šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė:
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė:
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė:
  4. Įrodymai(Privaloma) :
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jūsų Vardas_Pavardė: Kentas_Baranis

Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @Jerry_Clark

Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Dirbau savo darba, tai yra vazinejau i gaisrus ir juos gesinau ir sis kareivelis nezinau uz ka, vietoj to, kad gaudytu realius nusikaltelius kurie zudo zmones, sumaste pakuoti nekaltus ugniagesius kurie tik dirba savo darba. Video matosi, kaip jis supakuoja mane ir veliau mano kolega kita ugniagesi uz nezinau realiai ka, bet kai jo kazkoks draugelis ant kelio stovi skersai priesingoje juostoje ir trugdo eismui ir veliau net sukelia avarija jam nieko nedaro, bet apkaltina mano kolega kuris taisyklingai vaziavo savo juostoje. Labai grubus darbo pazeidimai ir prasyciau, kad jis man ismoketu bauda uz moraline zala, arba bent viesai atsiprasytu, nes jau nervai nelaiko nuo tokiu neatidziu ir nekopetentingu teisesaugos darbuotoju.

Įrodymai(Privaloma) :

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 1 valandą, Kentas_Baranis parašė:

Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Dirbau savo darba, tai yra vazinejau i gaisrus ir juos gesinau ir sis kareivelis nezinau uz ka, vietoj to, kad gaudytu realius nusikaltelius kurie zudo zmones, sumaste pakuoti nekaltus ugniagesius kurie tik dirba savo darba. Video matosi, kaip jis supakuoja mane ir veliau mano kolega kita ugniagesi uz nezinau realiai ka, bet kai jo kazkoks draugelis ant kelio stovi skersai priesingoje juostoje ir trugdo eismui ir veliau net sukelia avarija jam nieko nedaro, bet apkaltina mano kolega kuris taisyklingai vaziavo savo juostoje. Labai grubus darbo pazeidimai ir prasyciau, kad jis man ismoketu bauda uz moraline zala, arba bent viesai atsiprasytu, nes jau nervai nelaiko nuo tokiu neatidziu ir nekopetentingu teisesaugos darbuotoju.

Įrodymai(Privaloma) :

Manau įrodymai kaip ir paaiškina už ką buvo dėti įtarimai, o dėl savo kolegos nesijaudink, tai jo reikalas, ir jis, pakolkas, priekabų neturi ties mano darbu. Patikėk, ir realius nusikaltėlius pagaudau gan dažnai, o nekaltų žmonių nesodinu. :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

@Jerry_ClarkPonas tu issokai vidury juostos ir pradejai taikytis i mane su automatu be jokios priezasties, as nenoredamas nuskint taves pasukau staiga i sona ir atsidekodamas tu man dar star dedi uz tai. Gal jus eikit geriau i mafija dirbt, ne jum teisesaugoj su tokiais metodais.

Redaguota . Redagavo Kentas_Baranis

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 6 valandų, Kentas_Baranis parašė:

@Jerry_ClarkPonas tu issokai vidury juostos ir pradejai taikytis i mane su automatu be jokios priezasties, as nenoredamas nuskint taves pasukau staiga i sona ir atsidekodamas tu man dar star dedi uz tai. Gal jus eikit geriau i mafija dirbt, ne jum teisesaugoj su tokiais metodais.

Ne tau, berneli, aiškint kam teisėsauga kam ne. Taikiausi dėl pavojaus tau pabėgti, nes pradėjai važiuoti atbulomis. Nenorėdamas nuskint manęs turėjai stabdyti arba išvengti pasukant į kairę, o ne trenktis į kitus žaidėjus, manau mane matei tikrai iš pakankamai toli. :)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 9 valandų, Kentas_Baranis parašė:

Įrodymai(Privaloma) :

PAPEIKIMAS ATMETAMAS!

Teisėsaugininkas padarė viską teisingai, taip jis nusitaikė į tave kaip nedera elgtis teisėsaugininkui už tai gaus žodinį įspėjimą, tačiau jis į tave net nešaudė.

Kodėl non-rp dar? atsitrenkdamas į kitą automobilį užšokai ant šalikelės ir tai traktuojama  į KET pažeidimą.

Teisėsaugininkas avarijos nesukelė tai buvo neatidus tavo vairavimas,

galėjei pravažiuoti pro kita eismo juostą, išvengęs šios avarijos.

Dėl ,, Draugelio" taip jis žaidėjo nenubaudė nes buvo labiau susikoncentravęs į tave, o dėl tavo ,,kolegos" lai jis rašo papeikimą nes nežinau nei už ką jis buvo nubaustas, absoliučiai jokios informacijos, todėl nuobaudos teisėsaugininkui jokios skirti negaliu.

,,sis kareivelis nezinau uz ka, vietoj to, kad gaudytu realius nusikaltelius kurie zudo zmones, sumaste pakuoti nekaltus" - šioje situacijoje esi kaltas tu, teisėsaugininkas gaudo ir KET pažeidėjus, žudikus ir kitus žaidėjus kurie atlieka netinkama/nelegalią veiką serveryje, jo darbas neprilygsta vien žudikų gaudymui.

Redaguota . Redagavo Armis_Elegy

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Salvis_Lolas
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @Tekashi_Xdd
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: uždėjo bėgą prieš grobimą, nieko nesakau viskas ok. Nuvažiavau prie ligoninės, pradėjau bėgioti, Tekashi vietoj to kad važiuotų į grobimą, nusprendė mane pagauti, surakinti, ir sudėti įtarimą VYKSTANT banko grobimui. Kiek žinau yra BTT-ėse, yra aiškiai parašyta jog teisėsaugininkas negali naudoti jokių komandų. 
  4. Įrodymai(Privaloma) https://imgur.com/a/hunfUgJ

Draudžiama naudoti teisėsaugininko komandas, išskyrus /skydas, nuimtiskyda, /skydasoff.

Redaguota . Redagavo Salvis_Lolas
pataisiau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 3 valandų, Salvis_Lolas parašė:

3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: uždėjo bėgą prieš grobimą, nieko nesakau viskas ok. Nuvažiavau prie ligoninės, pradėjau bėgioti, Tekashi vietoj to kad važiuotų į grobimą, nusprendė mane pagauti, surakinti, ir sudėti įtarimą VYKSTANT banko grobimui. Kiek žinau yra BTT-ėse, yra aiškiai parašyta jog teisėsaugininkas negali naudoti jokių komandų. 

Draudžiama naudoti teisėsaugininko komandas, išskyrus /skydas, nuimtiskyda, /skydasoff.

BTT taisyklėse nurodyta, kad grobimo metu negalima naudoti komandų prieš mafijos, bei gaujų(amžiną atilsį joms) narius. Tuo tarpu tu buvai, o gal būt ir šiuo metu esi civilis. Nematau nusižengimo. Ačiū už sugaištą laiką rašant papeikimą, kitą kartą pasistenk surasti svaresnių argumentų, o iki to laiko sakau ikiukas :P PAPILDAU - Kaip man į tą grobimą būtų reikėję nusigauti, jei šaudėt ligoninės teritorijoje.

Redaguota . Redagavo Tekashi_Xdd

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
38 minutes ago, Tekashi_Xdd parašė:

BTT taisyklėse nurodyta, kad grobimo metu negalima naudoti komandų prieš mafijos, bei gaujų(amžiną atilsį joms) narius. Tuo tarpu tu buvai, o gal būt ir šiuo metu esi civilis. Nematau nusižengimo. Ačiū už sugaištą laiką rašant papeikimą, kitą kartą pasistenk surasti svaresnių argumentų, o iki to laiko sakau ikiukas :P PAPILDAU - Kaip man į tą grobimą būtų reikėję nusigauti, jei šaudėt ligoninės teritorijoje.

Šaudėme prieš grobimą, uždėjai bėgas, mes pasišalinome[nematau įrodymų net iš tavo pusės kaip mes per grobimą šaudėmė į tave]. Pasikartosiu, tu privalai važiuoti į grobimą, o ne gaudyti bėglius.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 22 valandų, Salvis_Lolas parašė:

Papeikimas atmestas.

Kodėl? - Tu, Salvi, esi buvęs teisėsaugos pavaduotojas. PATS atiminėdavai narkotikus iš kitų mafijozų, civiliams duodavai baudas, įtarimus. PRIEŠ CIVILIUS NIEKAS nedraudžia dėti įtarimą grobimų metu, JEIGU žmogus prisikėlė iš HP ir laukia, kol bus pagetintas arba rushas vyksta arba tiesiog ką tik prisijungęs. Pats dalyvavau grobime ir visą situaciją žinojau, kadangi žmogus komunikavo TeamSpeak platformoje. Žmogus buvo miręs ir laukė, kol kas nors atgetins į A51 zoną ruoštis kitam puolimui. NE VIENAS teisėsaugininkas skundėsi, jog šaudai prie ligoninės - gavai ko nusipelnei. Pats parašei, jog pradėjai bėgioti prie ligoninės. Įtarimą gavai TIK už bėgiojimą. Nemanau, kad reikia dar ir tavo prašomų įrodymų, kadangi PATS apibūdinai šią situaciją. VISADA galėdavai užbaigti gaudyti bėglį - civilį, kitos mafijos narį(negrobiančios), jeigu bėga statusas buvo uždėtas PRIEŠ grobimą.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Papeikimo šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mantis_Deziel
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @Decyg_Fps@Gabe_Tabe
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Bazei saudo net neleidzia gunu pasimt :D tazeri naudoja bereikalo :D 
  4. Įrodymai(Privaloma) 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @Decyg_Fps
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: tsg free stars. dar šeip prisidursiu dėl gabes, dezielio papeikime 0:43 šaudo į mane be priežasties.
  4. Įrodymai(Privaloma) :https://imgur.com/a/n1MHARA
pridūriau

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonas_Gargalyne
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: VIskiškas proto praradimas , bendradarbiavimas su mafija fre /ita , ant , sudymas manau šitas piletis nebegali dirbt  armijoj ir įrašytas i blista :) 
  4. Įrodymai(Privaloma) :https://imgur.com/a/44h7Mjm

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2020-05-15 at 15:37, Linux_Kill parašė:
  • Jūsų Vardas_Pavardė: Sun_Day
  • Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @Aidas_Thebest
  • Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Čiūvas užmetė bėga nors buvau už 1.5km ( kas tokius išvis priima į teisėsaaugą? )
  • Įrodymai(Privaloma) :https://imgur.com/a/ewUzYKC

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
prieš 16 valandų, Mantis_Deziel parašė:

Papeikimo šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mantis_Deziel
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @Decyg_Fps@Gabe_Tabe
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Bazei saudo net neleidzia gunu pasimt :D tazeri naudoja bereikalo :D 
  4. Įrodymai(Privaloma) 

Turėjome bendrą pokalbį tarp šių narių. Viskas sutarta, viskas išsiaiškinta. Žaidėjai perspėti daugiau taip nebedaryti. Antro nuolaidžiavimo nebebus. Tikiuosi, jog tiek Gabe, tiek Decyg suprato ką padarė ir į tokias situacijas nebesivels.

prieš 17 valandų, Jonas_Gargalyne parašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jonas_Gargalyne
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: VIskiškas proto praradimas , bendradarbiavimas su mafija fre /ita , ant , sudymas manau šitas piletis nebegali dirbt  armijoj ir įrašytas i blista :) 
  4. Įrodymai(Privaloma) :https://imgur.com/a/44h7Mjm

prieš 17 valandų, Salvis_Lolas parašė:
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: tsg free stars. dar šeip prisidursiu dėl gabes, dezielio papeikime 0:43 šaudo į mane be priežasties.
  4. Įrodymai(Privaloma) :https://imgur.com/a/n1MHARA

Po šito papeikimo turėjau labai rimtą pokalbį su Decygų. Į blistą žmogaus nerašysiu. Už free /ita(buvo 30 žvaigždelių + Gabe_Tabe irgi tą patį pasakojo, ką Decygas(su jais kalbėjau atskirai)), todėl turiu (nors ir minimalų) pagrindą tikėti savo darbuotojais. Taip pat už bendradarbiavimą..(Žmogus buvo jūsų bazėj, rakinti galėjai ir tu. Taip pat mano žiniomis buvot visi TeamSpeak'e, BET vadovaujantis BTT - žmogus bus įspėtas. Taip, gal ir darau blogai, jog suteikiu PASKUTINĮ šansą pasitaisyti. Darbo įspėjimai šiam žaidėjui nuimami nebus. UŽ MINIMALŲ NUSIŽENGIMĄ - ŽAIDĖJAS BUS IŠMESTAS IŠ DARBO.

Gabe_Tabe įspėta 2 įspėjimais(Salvi, į tave tikrai nebuvo paleista kulkų apkaba), su galimybe vieną įspėjimą nusiimti už gerą darbą ir kitus nuopelnus.

Decyg_Fps įspėtas 2 įspėjimais, visiškai be jokios galimybės juos nusiimti. Už menkiausią nusižengimą darbuotojas bus išmestas. Tokių dalykų TIKRAI daugiau nebetoleruosiu ir labai tikiuosi, jog su labai geru teisėsaugininku atsisveikinti neteks.

Salvi, už gautą įtarimą, padaryta žala bus kompensuota.

prieš 11 valandų, Sun_Day parašė:

Jūsų Vardas_Pavardė: Sun_Day

Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @Aidas_Thebest

Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Čiūvas užmetė bėga nors buvau už 1.5km ( kas tokius išvis priima į teisėsaaugą? )

Įrodymai(Privaloma) :https://imgur.com/a/ewUzYKC

Turėjome pokalbį kartu. Aidas sako vieną, Vytautas sako kitą. Nuomonės išsiskiria ir man pasidaro neaišku, kuris teisus. Darbuotojas pateikė įrodymus dėl padarytų tavo nusižengimų. TIKĖTINA, jog bėga buvo dedama, o tuo pačiu metu tu išsiteleportavai (Ką galime pamatyti TAVO nuotraukoje.) Kitas dalykas...Žvelgiant tavo pateiktus įrodymus, /mapp dalies neužtenka. Nėra nei /timestamp, su kuriuo galėčiau matyti laiko intervalus, nei nuotraukos, kada buvo uždėta /bega. Todėl papeikimą atmetu.

PO VISŲ ŠIŲ PAPEIKIMŲ DARBUOTOJAMS ARMIJOJE BUS PRIVALOMA DARYTIS VIDEO ĮRODYMUS DEDANT /BEGA STATUSĄ, IR ĮTARIMUS, KURIE REIKALINGI UŽ BĖGIMĄ. Bausmė, uždėta iš /tikrinti lentelės (pvz.: Neužsisegęs diržo), jai užteks nuotraukos. VISA KITA - PRIVALOMI VIDEO ĮRODYMAI.

• Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
55 minutes ago, Titas_Accetturo parašė:

Papeikimo šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ttas_Accetturo
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @East_End
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Free stars, laiko gaišimas, nevežimas į kalėjimą, išsidirbinėjimas.
  4. Įrodymai(Privaloma) :  https://imgur.com/a/XaO4Rs8

Niekas neisipisinejo tik helis užtstriges buvo ir reikejo laukti kol patrauksim 

Redaguota . Redagavo East_End

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
57 minutes ago, Titas_Accetturo parašė:

Papeikimo šablonas:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Ttas_Accetturo
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė: @East_End
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Free stars, laiko gaišimas, nevežimas į kalėjimą, išsidirbinėjimas.
  4. Įrodymai(Privaloma) :  https://imgur.com/a/XaO4Rs8

Papeikimas ATMESTAS.

Darbuotojas įrodymus dėl pažeidimų pateikė (tai nebuvo free stars). Laiko gaišimas, nevežimas į kalėjimą, išsidirbinėjimas...Tavo įrodymuose nematau jokios pažeidžiamos taisyklės. Matau, kad esi prie kalėjimo. JEIGU tarp teisėsaugininkų(kas matoma tavo nuotraukose) įvyko nesusikalbėjimas (dėl įsodinimo ar dar kažko), skubėti į forumą ir rašyti papeikimą nereikia. Tai užtruko tik 4 minutes(tarpas tarp sugavimo ir nuskridimo į bazę). Nematau jokio laiko gaišimo.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domis_Epic
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė:  @Kentuks_Papajuks
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Krc atvariau į SF pažiūrėti kas gero vyksta, atvariau prie HP netyčia enter paspaudžiau ir nulipau nuo moco ir tas prisitatė užlipau iškarto surakino ir dėjo už važinėjimą be šalmo, nors savo akimis matė, kad buvau nulipęs ir užlipau.
  4. Įrodymai(Privaloma) :https://forumas.rls.lt/topic/79385-armija-papeikimai/
  5. Įrodymuose matosi, kaip atsidėdu ant moco, nes rodo, kaip užsikurt kiek algos gausiu už važinėjimą ir jo surakinimas ;).

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2020-05-23 at 01:49, Domis_Epic parašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Domis_Epic
  2. Peikiamojo kario @Vardas_Pavardė:  @Kentuks_Papajuks
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Krc atvariau į SF pažiūrėti kas gero vyksta, atvariau prie HP netyčia enter paspaudžiau ir nulipau nuo moco ir tas prisitatė užlipau iškarto surakino ir dėjo už važinėjimą be šalmo, nors savo akimis matė, kad buvau nulipęs ir užlipau.
  4. Įrodymai(Privaloma) :https://forumas.rls.lt/topic/79385-armija-papeikimai/
  5. Įrodymuose matosi, kaip atsidėdu ant moco, nes rodo, kaip užsikurt kiek algos gausiu už važinėjimą ir jo surakinimas ;).

Įrodymai(Privaloma) :https://forumas.rls.lt/topic/79385-armija-papeikimai/ 

Kas per įrodymai? ATMESTA!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: J_S
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Darbuotojas šaude su hydra į mane ir mano draugus ko pasakoje tai darydamas pažeidė taisykles btt.

Jei bėglys bėga nuo teisėsaugos bent 10 min., hydra gali būti naudojama bandant pagauti nusikaltėlį (Hydrą naudoti galima net ir mafijos ar gaujos bazėje, jos teritorijoje) (jeigu bėglys yra su lėktuvu, hydra galima naudoti iškart.) 

Įrodymai(Privaloma) : Įrodymai, kaip šaude su hydra (čia) | Įrodymai, kaip nebuvau su bėga 10min - čia | Draugo įrodymai nušaunant ji su hydra - (čia) |

Kadangi aš nebėgau 10min, o buvo susprogdintas cheetah tai jeigu bus kompensuota, atsiimsiu papeikima.

Redaguoju: Papeikimą atsiimu kadangi direktorius prižadėjo man kompensuoti patirta žala.

Redaguota . Redagavo Jerry_Stars

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
  3. Detalus paaiškinimas, kaip karys nusižengė: Decyg'as supykęs nuvažiavo į RM bazę, peršoko tvorą, užtaisė C4 sprogmenį, jai sprogus, jis persirengė ir nušovė mane. Norėtusi jog šis darbuotojas būtų įrašytas į juodąjį darbų sąrašą už visus pateiktus papeikimus iš seniau viršuje. Čia jau sakyčiau buvo pažeistas ne vienas BTT 🙂 Ugnelės prašyčiau..
  4. Įrodymai(Privaloma) :https://imgur.com/a/bUbkj0V
  • Patinka 1
  • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisijunk prie RLS forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.