Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Banditas_Glokas

Peikiu rida

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: ridas
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: savininkas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: izeidimai, nereikalingai grubus bendravimas, temu ir net serverio paskyru trinimai be realios priezasties ( nes jam zmogus kazkuom neitinka turbut ).
    Pirmas atvejis: ponas ridas cia pries koki menesi nuskriaude mano drauga kuris zaidime vadinosi zilvinas zvagulis, jis nieko blogo nerase, nei izeidimu, nei keiksmazodziu nei kokio nors spamo ir tiesiog kulturingai parases pasiulyma ir issakes savo nuomone tame pasiulyme (matosi pirmoje nuotraukoje) gavo rido grubu atsakyma vos ne kad durnas kad tokias nesamones sneka ir negana to dar istrine jo accounta susigalvojes kazkokia random priezasti kurios net nebuvo ir nera forumo bei zaidimo taisyklese.
    Antras atvejis: panasiu laiku virsuje mineto draugelio draugas (taip pat ir mano geras pazistamas) irgi lose serve su mumis ir jis patyre beveik tokia pacia situacija (visos situacijos screenus matote antroje nuotraukoje), biski pajuokaves, aiskiai ne su kokiais blogais tikslais zmogus dalius_daliukas kazin kodel uzsitrauke rido rustybe ir jis kaip serverio dievas nuleme tokia pacia lemti kaip ir pirmajai aprasytai aukai, pradzioj kelis kart izeides ji, tiesiog istrine jo accounta, kad neliktu jo ne kvapo ir niekas net neabejotu jo galia sitam serveryje.
    Trecias atvejis: tai ivyko vos vakar, ir si karta ridas nusitaike i mane, todel ir realiai rasau sita tema, kaip atsisveikinimo laiska su servu , nes zinau, kad ridas turbut ir mane neuzilgo istrins ir pries tai dar noriu pasidalint keliais dalykais kol dar yra laiko. taigi gristant prie temos neslepsiu kad jauciu abejingus jausmus ridui, del pries tai minetu atveju ir norejau suzinoti kokia nuomone turi susidare apie ji kiti serverio zaidejai, nes nemaciau daug kritikos nutaikytos ridui, tik jo komandos nariams , kurie yra profesionalus ir pagarbos verti zmones (bent dauguma is ju). taigi norint susidaryt rido paveiksla servo zaideju akimis, sukuriau anonimiska apklausa kuriame idejau kelis apibudinimus kurie atspindi rida ir zmones atsirinko is saraso, kad jiems labiausiai asocijuojasi su musu gerb. servo savininku. Ir rezultatai nedideliai nuostabai buvo pagrinde neigiami ir ridas pamates tai ituzes staiga istryne tema ir mano busenos atnaujinima su linkais i minetaja apklausa.

    taigi atsisveikinimui tiek norejau pasisakyti, tikiuosi spejote perskaityti kol servo dievas nenutrenke manes bano zaibu. ir linkiu servo zaidejams buti neabejingais, nebijot pasakyt ka galvoji, nepasiduot kitu itakai ir nepataikaut kitiems ypac jei jie nera to verti.
     
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:
    Pirmoji nuotrauka :
    Spoiler

     31f6cc81ba73a441e91a6dce4955536d650.png

    Antroji nuotrauka: 
    Spoiler

    60018fef0540fb324d4960f3f51baea3988.png

    Istrinta mano tema:
    https://forumas.rls.lt/topic/79695-anonimine-apklausa

  • Patinka 6
  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1-2. IP changeriai draudžiami, dėl to paskyros ir ištrintos.

3. Temos apklausoje dalyvau pats ir šios temos tikrai netryniau.

 

Į papeikimą atsakys @Alfred_Pennyworth, tikiuosi nenušalins, nuoširdžej gailiosi. Aciprasau jusu wisu.

  • Patinka 1
  • Liūdnas (-a) 2
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Šalinam rida nevertas savininko

@Ridas MINUS REPAI NEPADES BAHURAS GLOKAS STOGA TURI

Redaguota . Redagavo Diego_Santos
  • Patinka 5
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Artimiausiu metu bus nuimtas savininko statusas. 

 

Kitos savaitės bėgyje ieškosim naujojo RLS savininko.

  • Patinka 3
  • Dėkingas (-a) 1
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

būna, kad nusisuka fortūna, manau šįkart reiktų pasigailėt

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.