Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Grizliuks_Pocius

Granatos White_Rae

Recommended Posts

Dabar, Grizliuks_Pocius parašė:

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Grizliuks_Pocius
2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @White_Rae
5. Įrodymai (būtina):https://imgur.com/yxS7BLf
6. Papildomi komentarai (nebūtina):Tokia ir situacija su granatom vaiksto

 

Sveikas Grizliau taip aš pirkau granatas kad pasidaryčiau video kad jas platina todėl ir turėjau aš jas meginau išmesti į vandenyną bet kaip prisijungiu man vėl jos atsiranda dėl to skunda parašiau :) o jei reikia video kad aš jas išmečiau į vandenyną ir vėl prisijunges gaunu tai raštelk o čia gaudžiau kad jas pardavinėja :) 

 

 

Viskas bugas sutvarkytas mane nušove ir nebeturiu granatų :) dėkui už dėmesį :)))))

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, White_Rae parašė:

Sveikas Grizliau taip aš pirkau granatas kad pasidaryčiau video kad jas platina todėl ir turėjau aš jas meginau išmesti į vandenyną bet kaip prisijungiu man vėl jos atsiranda dėl to skunda parašiau :) o jei reikia video kad aš jas išmečiau į vandenyną ir vėl prisijunges gaunu tai raštelk o čia gaudžiau kad jas pardavinėja :) 

 

 

Viskas bugas sutvarkytas mane nušove ir nebeturiu granatų :) dėkui už dėmesį :)))))

kadangi esu itrauktas ir as tai prie banko zmogus paprase nupirkti neleistinu ginklu pagalvojau kodel ne turiu granatu gal nebus toks didelis nusikaltimas pardaviau granatas bet nesutinku su tavo atmazu bandziau ismest jas i vandeni nes kaip ss matosi rasei kad boom boom eini daryt skelbime pasirases alah akbar ir pns tai ... nematau kad vandeni boom boom darysi plius bus vaizdu prie savivaldybes o kaip atvaziavau ten ka padarei numetei granata ant manes tai jo bauskit maldauju nestiprej <3 https://imgur.com/a/kQktyR2

Dabar, Carmine_Rosato parašė:

kadangi esu itrauktas ir as tai prie banko zmogus paprase nupirkti neleistinu ginklu pagalvojau kodel ne turiu granatu gal nebus toks didelis nusikaltimas pardaviau granatas bet nesutinku su tavo atmazu bandziau ismest jas i vandeni nes kaip ss matosi rasei kad boom boom eini daryt skelbime pasirases alah akbar ir pns tai ... nematau kad vandeni boom boom darysi plius bus vaizdu prie savivaldybes o kaip atvaziavau ten ka padarei numetei granata ant manes tai jo bauskit maldauju nestiprej <3 https://imgur.com/a/kQktyR2

+ pardaviau 10 o pas tave kaip matau irod 6 like granatos :P

  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.