Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Pro_Mode

Peikiu Dzioraldas_Golden

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Džioraldas_Golden
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto pagalbininkas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Nesu patenkintas Džioraldo sprendimu dėl Vikarijaus gauto papeikimo, Džioraldas žiūri labai atlaidžiai į jo gautus papeikimus, žmogus kuris pridarė daug klaidų ir realiai yra visiškai neliečiamas. Visai nesigiliną į papeikimus, neperskaito jų atidžiau.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:

Džioraldo atsakymas į Vikarijaus papeikimą

 

Džioraldas: " Nesu linkęs priimti šio papeikimo. Žvelgiant į situaciją, tai šį papeikimą buvo galima parašyti visiems administratoriams, kurie tuo metu buvo prisijungę ir matė tai."

Tipo WTF :D Papeikimas buvo parašytas Vikarijui, dėl įspėjimo nedėjimo, pričiom čia kiti administratoriai? Jie turi galimybę dėti įspėjimus?

 

Džioraldas: (...) o diskusijoje neradau argumento, dėl ko Vikarijus turėtų būti nubaustas."

Matosi, kad žmogus visiškai neskaitė parašyto papeikimo, labai atlaidžiai žiūri į Vikarijaus padarytas klaidas 

 

@Ridasnorėčiau, kad peržiūrėtum Vikarijaus gautą papeikim

  • Patinka 5
  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tik išjunk kompiuterį.. :D

 

Labas,

Neturiu ką pasakyt, nes savo sprendimu esu užtikrintas ir jaučiuosi padaręs teisingai, o ir jis neprivalo visiems patikti.

 

  • Patinka 6
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Peržiūrėjau Vikarijaus gautą papeikimą ir nusprendžiau:

 

Vikarijus_Finger surenka tris įspėjimus, tačiau su juo neatsisveikinama - jis perkeliamas į moderatoriaus pareigas, kadangi asmuo, kaip komandos narys man yra reikalingas, tačiau faktas išlieka, jog su pareigomis nebuvo tvarkomasi labai gerai.

Egis_Nike iš moderatorių yra perkeliamas į projekto priežiūrą, taip padarant mini rotaciją komandos viduje.

 

Džioraldas buvo pateikęs savo sprendimo motyvus komandos viduje ir jie man atrodo tvirti tiek, kad galėčiau pasakyti, jog įspėjimo jam uždėti neturiu dėl ko - dėl to ir turi žaidėjai teisę rašyti tokius papeikimus kaip šis, jog įkištų mane į tokius klausimus.

 

 

  • Patinka 12
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.