Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
San_Aivaras

Peikiu Salvis_Lolas

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Salvis_Lolas
  2. Pažeidimo aprašymas: Užmutino už žaidėjų įžeidimus, noriu pamatyti įrodymus.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/G9MIOIj

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, Salvis_Lolas parašė:

Sveikas Aivarai. Man buvo atsiųsti įrodymai kaip tu nusikeikei/įžeidei žaidėją. https://imgur.com/a/WwLIWYe . Btw sveikinu su forumo įsp.

Kyla klausimas kodėl tu mutinai o ne Karina kai jai rašė /sms tas žaidėjas? ir kodėl jis tau siuntė o ne karinai?

Ne gana to, kad tu su karina buvot suplanave viską ir konfiskavot tavo pačio kokainą, dėl kurio tau grečia grubus už narkotikų turėjimą dirbant tssg. jūs suplanavot ir visa tai jaile. Manau būtų pats laikas nuspręst ir dėl Karinos darbų.

1. Ji užbanino Illl_Bundem kuris turėjo 10k xp, bet nesugeba užbaninti nesamoningu nicku kurie turi 5k xp?

O užbanino, nes jie nesutaria ir visada vienas kitą įžeidinėja, mutina.

2 Chatindama su tuo žmogumi prie kurio nusikeikiau ji nesugebėjo manęs pati užmutinti o paprašė salvio, kuris, net kaip pats teigė serveryje, neprivalo prižiūrėti serveri.

 

Aj man **, susimokėsiu 3 eurus už unbaną forume, nes nesu bomžas ir nedarau tokių nesamonių kaip šie du *********, norėdami pakenkti kitiems.

Redaguota . Redagavo San_Aivaras
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Salvis_Lolas parašė:

Ummmmmmmmm????? Prieš rašant papeikimą apsispręsk kam tu jį rašai. Nelabai besuprantu tavęs. Į administratoriaus papeikimą kiši kažkokį grubų pažeidimą???

Tai tik paminėjau, kad ir grubu gausi :)

o papeikimą rašiau tau

Redaguota . Redagavo San_Aivaras

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kadangi esu paminėta čia ir aš, manau turiu teisę komentuot. Visų pirma, gavai mute iš Salvio, kadangi būtent šie įrodymai buvo nusiųsti jam. Turėtum klaust nukentėjusio asmens, kodėl jis būtent pasirinko šį administratorių, o ne kokį nors kitą, nors tai didelės esmės tavo nusižengimui neturi.

 

14 minutes ago, San_Aivaras parašė:

Ne gana to, kad tu su karina buvot suplanave viską ir konfiskavot tavo pačio kokainą, dėl kurio tau grečia grubus už narkotikų turėjimą dirbant tssg. jūs suplanavot ir visa tai jaile. Manau būtų pats laikas nuspręst ir dėl Karinos darbų.

Buvo durna turėt 5k kokaino prie teisėsaugos pavaduotojos, nemanai? Už kitą nusižengimą darbuotojas bus atitinkamai nubaustas ir tai nebuvo planuota, kaip tu viską įsivaizduoji.

 

14 minutes ago, San_Aivaras parašė:

1. Ji užbanino Illl_Bundem kuris turėjo 10k xp, bet nesugeba užbaninti nesamoningu nicku kurie turi 5k xp?

O užbanino, nes jie nesutaria ir visada vienas kitą įžeidinėja, mutina.

Žaidėją užbaninau, kadangi jau buvo lygiai toks pat nickas žaidime tik su viena raide mažiau. Nei žinojau, kad ten tas pats žmogus, nei turėčiau domėtis. Blokavimas buvo leistas, tad savo darbą ties čia atlikau. Nepamenu kada aš jį mutinau bei kaip tu teigi, nepamenu, kada laikiau pyktį ant jo ir tuo labiau, reiškėm nesutarimus serveryje. Abejoju ar gali kalbėti apie kitą žmogų, apie visą šią situaciją kaip trečias asmuo - nieko nežinodamas.

 

18 minutes ago, San_Aivaras parašė:

2 Chatindama su tuo žmogumi prie kurio nusikeikiau ji nesugebėjo manęs pati užmutinti o paprašė salvio, kuris, net kaip pats teigė serveryje, neprivalo prižiūrėti serveri.

 Atrašinėt žaidėjui, prie kurio nusikeikei ir užmutint tave yra du skirtingi dalykai. Nestovėjau šalia tavęs, tavo nusižengimo nemačiau, tad iš mano pusės mute ir negavai, o jau kaip ir minėjau viršuje, žaidėjas pasirinko kitą administratorių, kuris nubaudė tave, o ne prižiūrėtoją (šiuo atvėju mane) kurio pagrindinė pareiga yra prižiūrėti serverį. Jei būčiau gavusi įrodymus arba būtų pranešta šį situacija į /padmins, tik tuomet būčiau atlikus savo pareigą ir užmutinus tave. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

35 minutes ago, Salvis_Lolas parašė:

Sveikas Aivarai. Man buvo atsiųsti įrodymai kaip tu nusikeikei/įžeidei žaidėją. https://imgur.com/a/WwLIWYe . Btw sveikinu su forumo įsp.

Man įdomu ar tik nebūsi pats su tuo acc prisijungęs ir nuėjes į jaila manęs mušt. 

 

Būtų gerai, kad ir savininkai patikrintų logus, nes jie nejasni yra karina su salvuha

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Rozhinis_Pukelis parašė:

esu paminetas tai atsakyt noriu,nebauskit

prasiplauk tu galva.salvis už mano acc žaidžia ;D jis vergas mano yra apie ka tu kalbi banglas

 ir kaip tu patekai į jailą dirbant tssg? https://imgur.com/a/QGwmcjc

suprantu gali ir įeiti, bet koks tolkas mane jaile daužyt

Redaguota . Redagavo San_Aivaras

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.