Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Kajus_Kji

Imigruoju Kajus_Kji

Recommended Posts

1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje:Kajus_Kji
  2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu:As esu Kajus man 13 metu megstu motokrosa ir krepsini ir dar kartais futbola pazaidziu.
  3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau:Pradejau nesenai siandien ir jau dirbu mechanikuose. ir man sitas darbas patinka.
  4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok:Samp zaidziu 3 metus ir turiu gan nemazai patirties esu daugelyje serveriu pasiekes priziuretojus net pagr.adminus.
  5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?:Reklama
  6. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?:Pats susiradau
  7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?:Dar nebandziau bet reikes pabandyti.
  8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei:Dar nebuvo jokiu.
  9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?:Labai maloniai.
  10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?:As dabar dirbu  mechanikuose  kaip minejau ir svajoju isbandyti mafijas bei teisesauga.
  11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?:Nenaudoju :D
  12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau:Ne dar.
  13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?:Tai kvieciau medikus greitai suregavo.
  14. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nieko.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas, Kajau!

• Imigracija sėkminga. Tau buvo skirta:
    • 7,000 serverio patirties!
    • 20,000€ serverio valiutos!
    • VIP galimybės 5 dienoms!
  • Serverio komandas rasi parašęs komandą /komandos
  • Turbūt pradžiai reikės dar daugiau pinigų ir patirties. Tad Tau siūlau šioje temoje papasakoti apie pirmus įspūdžius ir galbūt gausi dar tiek pat patirties ir valiutos!

Sėkmės!

• Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.