Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
William_Hard

del boshos

Recommended Posts

Jūsų Vardas_Pavardė:  William_Hard
2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Bosha_Express
4. Kaip buvo čytinama: net nzn ka cia naudojo
5. Įrodymai (būtina):  https://www.youtube.com/watch?v=0i4gKnUqX18&feature=emb_logo

alio ridas kaip tu toki atmetei padiskutuok plz arba su garsais pazek 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2x dmg(ant galo visiek ryškiai matosi kaip su viena kulka padaro dvigubai damage) arba rapid fire ar fast deagle koks(nes šaunant vieną kulką iššauna daugiau), buvo priimtas blokavimas iš pradžių, bet bičas toliau žaidžia, taip ir toliau!

@Ridas

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

25 minutes ago, Pink_Nightmare parašė:

2x dmg(ant galo visiek ryškiai matosi kaip su viena kulka padaro dvigubai damage) arba rapid fire koks(nes kulkas nežinia kaip išauna tokiu greičiu), buvo priimtas blokavimas iš pradžių, bet bičas toliau žaidžia, taip ir toliau!

 @Ridas

blokavimus prižiūri projekto priežiūros komanda, kodėl aš čia patagintas buvau alio?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Ridas parašė:

blokavimus prižiūri projekto priežiūros komanda, kodėl aš čia patagintas buvau alio?

Kadangi atmetei blokavimą būtent tu, tad vistiek turėjai sulaukt argumentuotinos nuomonės, kodėl blokavimas turėjo būt atmestas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Pink_Nightmare parašė:

Kadangi atmetei blokavimą būtent tu, tad vistiek turėjai sulaukt argumentuotinos nuomonės, kodėl blokavimas turėjo būt atmestas.

blokavimas buvo patvirtintas, tačiau pasikeitus projekto priežiūros nuomonei jie paprašė manęs blokavimo atmesti. Būtent projekto priežiūra ir turi atsakyti į tokius klausimus, o ne aš...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

tai mum vienodai tai dek prieziurai ispejimus kad tokius banus atmetineja ridas alio ? tu matei bent ta video uzbanink pats gal nereikes atmetinet

ir taip isai ibal visus grobimus su tuo paciu cytu kai varo tipo idomu turi but zaist?
 

  • Cha Cha 2
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, William_Hard parašė:

tai mum vienodai tai dek prieziurai ispejimus kad tokius banus atmetineja ridas alio ? tu matei bent ta video uzbanink pats gal nereikes atmetinet

turint nepasitenkinimų projekto priežiūros komandos sprendimais yra rašomi jiems papeikimai, į kuriuos jie privalo atsakyti.

aš neprivalau žiūrėti kiekvieno blokavimo video, kai yra žmonės, kurie tą darbą atlieka ir taip, alio?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

tai gal paziurek nes tie tavo priziuretojai grybai manyciau isauna viena kulka sukas jau nubegt dar 3 kulkos i zmogu sueina kaskaip nemates as tokiu dalyku

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, William_Hard parašė:

tai gal paziurek nes tie tavo priziuretojai grybai manyciau isauna viena kulka sukas jau nubegt dar 3 kulkos i zmogu sueina kaskaip nemates as tokiu dalyku

dar kartą kartoju: jei yra nusiskundimų projekto priežiūros sprendimais, paimam ir rašom jiems papeikimą - tokiu atveju sulauksi jų atsakymo dėl jų priimtų sprendimų. Nekvaršink man galvos, aš darbų turiu ir taip...

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

ka as tau komandos nariams papeikima rasysiu kai tu bana atmetei irgi nzn  D tai gal gali ji uzbanint 4lvl admin ir patvirtinsit bana ? ar tavo nuomone cia nebuvo cytina ir tegul zaidzia toliau ane?

 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, William_Hard parašė:

tai gal tu uzbaninsi ji ar taip ir paliks tegul cytina ane px?

 

o viešpatie, dar kartą kartoju - blokavimus prižiūriu ir tikrinu ne aš.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Bosha_Express parašė:

nefilmuok su 30 fps kita karta. ate. buvo smagu žaist. ir dar žaisu ;PPPPPPPPPPPPPPPPP

tas fps cia maziausiai reiskia ziurint i kitus veiksnius;d;d ka galejo nulemt, tai nebent animacijos susibugginimus, bet pagal kulkas ir damage viska imanoma pamatyt, biciuli;PPPP

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Vvp pateiktuose Pink įrodymuose dėl mažo fps kiekio nerodė visai cbuginančio žaidėjo animacijų ir atrodė tikrai kaip kox rapidas

Po kurio laiko kai blokavimas buvo patvirtintas Bosha atsiuntė video iš savo pusės ir  pasitarę su kitu projekto priežiūros nariu @Lukas_Svr nusprendeme jį atblokuoti, O dėl to, kad Ridas atmetė tą blokavimą tai čia jau buvo mano prašymas, kadangi privilegijos atblokuoti žmogaus neturiu. Apačioje pateiktas video įrašas yra iš Boshos pusės kuriuose jis tikrai atrodo legit bičas mano manymu.

O jei nesutinkate su šiuo mano sprendimu jį atblokuoti tai rašykite man papeikimą šioje skiltyje.

Tema rakinama.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.