Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ping_Master

Gyriu Jerry_Star

Recommended Posts

1. Giriamo žaidėjo slapyvardis RLS.lt serveryje: @Jerry_Stars
  2. Giriamo žaidėjo padarytas darbas, dėl ko jis yra giriamas:  giriu Jeery uz jio direktoriavima jis tikrai geras direktorius padeda su begliais su getina visada kai paprasom nesvarbu kad ir ne per veiksma jis vistiek atranda dalele laiko sugetinimam, jis tikrai veda policija geru keliu ir kelia policija i didžias aukštumas, ira tikrai aktivus ir nepraleidijantis veiksmu padedantis finansiskai kritinemis situacijomis kad ir kaip ji nervotum jis tikrai nešaukia ant savo darbuotoju o jei ir užpiksta mandagiai atsiprašo tikrai galiu ji pagirti uz jio didi nusiteikima vesti policija i aukštumas ir jio didele motivacija darbuotojam jis padeda isiaiškinti visas esamas bėdas tikrai džiaugiuos pas ji dirbdamas. 😀
  3. Vaizdiniai įrodymai su padarytu darbu (neprivaloma)
  • Patinka 4
  • Dėkingas(-a) 1
  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ačiū labai už pagyrimą kurio net nesitikėjau, bet tikrai esu dėkingas. Stengiuosi visada toks būti, nors ir kartais neišeina. Tikiuosi visada ir išliksim vieningi, vieni kitiems padėsim bėdoje. Džiaugiuosi jog turiu tokius darbuotojus. ❤️ ;)

• Patinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisidedu ir aš, padeda šitas policininkas man, užkelia naujokams kainas ir poto parduodu su 2× profitu, padainuoja DC jei liūdna (nemokamai).

Reik daugiau tokių policininkų serveryje.

Sėkmės tau @Jerry_Stars

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisidedu ir aš maladec bahuriukas padeda kai reikia, DC kompaniją palaiko. Žinoma kartais užeina jam su nervais... nu bet kam nepasitaiko. 😀 Žinau nemenkus tikslus esi užsibrėžęs, tad sėkmės jų siekiant! 👊

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.