Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Kastetas_Bond

Imigruoju Kastetas_Bond

Recommended Posts

 1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Kastetas_Bond
 2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Mano vardas Martynas, man yra 18 metu, duomiuosi sportu ir politika, laisvalaikiu as uzkandziauju restorane "TRASKI VISTIENA".
 3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Pradejau zaisti pries keleta dienu. Pirmi ispudziai puikus, viskas tvarkoje. Tik nepatiko Leo_Pee zaidejas, nes nesutiko padeti bedoje, o poto dare bloga mano broliui.
 4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Seniau budavau kieciausias dmeris bet db pilna cyteriu.
 5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*.LT
 6. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Pakviete mano geriausias draugas, brolis, jo nicknamas neatsimenu koks, sunkus.
 7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Puikus dalykas, padejo prasimusti.
 8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Kolkas neteko, bet nepasimesiu tokioj situacijoj zinau kaip ka daryti.
 9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Taip prieme maloniai.
 10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Neteko dirbti, bus malonu isbandyti.
 11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Nesinaudoju, nes jos plesia pinigus, nepatinka pilkos pelytes su zudiku veidu.
 12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Dar neteko.
 13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Kvieciau mechanika, labai padejo, sureagavo greitai.
 14. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Man viskas tvarkoj nezinau prie ko prisikabinti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Imigracija atmesta, nes šiuo IP adresu jau buvo imigruota.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.