Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Terry_Heisenberg

Peikiu Egis_Adidas

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Egis_Nike
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: projekto prieziura.
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: cia apsimeta visi krikscionys ir mutina uz zodi dauzta esi, as kalbejau kaip apie masina o ne zmogu, bws uzmutino mane uz pasakyta zodi apie masina dauzta esi. Egis nike atmete ppk ir sudejo forumo isp atimdamas is manes kebaba nes uzblokavo paskyra.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 

 

 

 

Cia apsimeta krikscioneis ir mutina gal meskit jus lauk ta tvarka uz menkneki mutinti zmogu, uzteks gal. Ar geriau pasijusit nuo to. Nebijau rasyti papeikimo viesai. Tegul visi pamato jog si sistema grynas issipisinejimas ir neturejimas ka veikti, patys mutina o poto ir patys mutes gauna. Zdz jus gal veskit nauja tvarka.

  • Cha Cha 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nežinau ar čia man galima komentuot kažką ar ne, bet tebūnie. Kadangi aš užmutinau, tai pasisakysiu.

https://imgur.com/a/3vl0RRH Starsai tu dar kartą pasiskaityk tą dialogą vip chat'e su Iveta, apie kokią mašiną tu čia kalbi? XD 

Niekas čia krikščioniais neapsimetinėja, tiesiog tu vienintelis vip chate pykais su visais, su Babuinu, Iveta, Luku_Available, kažką man parašius ir mane keikt pradėjai :D, už keiksmus nei vienas tavęs nemutino, nei Iveta, nei Linuxas, nei aš. Bet paskui, kai įžeidei Ivetą tieisog užmutinau tave. Ir tu parašei man free papeikimą, dabar ir Egiui už tai, kad gavai forumo baną ;DD GL  

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Bws_Nivalit parašė:

Nežinau ar čia man galima komentuot kažką ar ne, bet tebūnie. Kadangi aš užmutinau, tai pasisakysiu.

https://imgur.com/a/3vl0RRH Starsai tu dar kartą pasiskaityk tą dialogą vip chat'e su Iveta, apie kokią mašiną tu čia kalbi? XD 

Niekas čia krikščioniais neapsimetinėja, tiesiog tu vienintelis vip chate pykais su visais, su Babuinu, Iveta, Luku_Available, kažką man parašius ir mane keikt pradėjai :D, už keiksmus nei vienas tavęs nemutino, nei Iveta, nei Linuxas, nei aš. Bet paskui, kai įžeidei Ivetą tieisog užmutinau tave. Ir tu parašei man free papeikimą, dabar ir Egiui už tai, kad gavai forumo baną ;DD GL  

O kodel ju nebaudei kaip visi ant manes uzisisokot, kartu ir tu. Ir kodel as gavau mute tik tada kaip izeidziau iveta, cia tipo gynat ar kazka xddd.

 

 

Kitas dalykas kaip tu gali teikti jog juos keiksnojau jeigu net irodymu neturi xdd, nu pizda juokini

Redaguota . Redagavo Terry_Heisenberg

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

esi bandes kreiptis pas psichologa

Redaguota . Redagavo Skirmantas_Pro
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ir vėl tu free postini.. Paprasčiausias isip**nėjimas čia yra iš tavo pusės ir tiek, visą vakarą vip chate primetei kažką, kol galiausiai kažką bandydamas įrodyti viskas pačiam atsisuko ir mute, ir baną prasileidai.. Džiugu, smagu, liūdna, ir apgailėtina. 

Redaguota . Redagavo Iveta_Eng
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Iveta_Eng parašė:

Ir vėl tu free postini.. Paprasčiausias isip**senėjimas čia yra iš tavo pusės ir tiek, visą vakarą vip chate primetei kažką, kol galiausiai kažką bandydamas įrodyti viskas pačiam atsisuko ir mute, ir baną prasileidai.. Džiugu, smagu, liūdna, ir apgailėtina. 

neatsimenu kas vakar buvo xd

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.