Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lukas_Monstr

Naujas taksistų direktorius!

Recommended Posts

atlanta taxi GIF

 

Šiuose rinkimuose sulaukėm 5 anketų, iš kurių vieną teko atmest dėl taisyklių pažeidimo. 

 

lv69z3b.png

 

Nojus_Shadow - Labas. Nustebino tavo kandidatūrą į šias pareigas. "„Taksi“ darbas man visuose projektuose būdavo ir yra labiausiai prie širdies" - Manau svarbiausias žodis šitoj citatoj yra "būdavo", akivaizdžiai savo vietą radai teisėsaugoj, jeigu ten dirbi jau +-5 mėnesius, nesuprantu kodėl nusprendei šokt iš teisėsaugos į neutralaus darbo direktoriaus pareigas. Nepasitikiu tavimi pakankamai, kad galėčiau suteikt šias pareigas tau. Čia panaši situacija kaip su Ses'u, yra buvęs 22 kartus dir./pav. pareigose, tačiau nei kart tai nebuvo neutralaus darbo, ir pildo į neutralaus direktoriaus pareigas. Tas pats su tavimi, tik tu vietoj tų 22 drk/pav, 5 mėnesius išdirbęs teisėsaugoj. Išsibandyk pirma save neutraliuose darbuose, ar tai dar vis tau patinka, tada pildyk.

 

San_Aivaras - Labas. Pirmas dalykas kuris kliuvo anketoje tai buvo "Darbo Kontraktas" idėją. Ko nepaaiškinai, tai kokia šios idėjos prasmė. Kontraktai ir taip egzistuoja duodant pakvietimą į darbą, o antra tokia pati sistema atrodo kaip būdas daugiau žmonių įrašyt į taksi juodąjį sąrašą be jokios kitos naudos. Antra, tai nežinau ar aš čia autistas ar ką, bet nihja nesupratau šitos dalies - "vietų sutrumpinimų išreiškimas į pilnąją to žodžio reikšmę" ((????)). Trečia, "Taxi ženklas" idėja. Sutinku, kad norint užsidirbt galimybę gaut taxi ženklą turi pradirbt N dienų, nuvežt N žmonių, atvažiuot į N iškvietimų, tačiau nei kiek nesutinku su idėja, kad visi tie kriterijai tiesiog suteikia darbuotojui galimybę tą ženklą NUSIPIRKT - "įvykdė visas užduotis ir taip jis gaus galimybę įsigyti Taxi ženklą už serverio valiutą". Po šitos dalies automatiškai nuomonė -5/10, atrodo šiais laikais kas antras neutralaus darbo direktorius tiesiog nori pamelžt pinigų ir pasidaryt profit'ą.

 

(2) Jerry_Stars - Labas. Pirma vieta kuri užkliuvo tai - "norėčiau jog būtų stipri komandą, kaip vienas stiprus kumštis". Čia skamba kaip dalis iš teisėsaugos direktoriaus anketos. Nesuprantu kam taksistams reikia būti vienu stipriu kumščiu? Kad mieste galėtų 5 taksistai pagangbangint kokį mediką pasiklydusį ne savo rajone, ar kaip? Toliau, sunkiai įsivaizduoju kaip sugebėtum realizuot "Naujokų Gidas" ir "Naujokų Kvalifikacija" - Nepamirškim, kad čia yra taksistų darbas. Kam gali reikėti visos temos, kad paaiškint žaidėjui kaip nuvažiuot nuo ligoninės iki mechanikų bazės? Dar nesupratau kuom naujokas gali būti nepilnavertis taksistas, kai jų darbas yra vežti žmones nuo vieno taško iki kito? O dėl kvalifikacijos, kodėl nematau kaip tai realizuotum, nes aprašei šią sistemą "tam jog valdžia įsitikintu jog darbuotojas viską moka ir puikiai supranta visa darbo veikimą" - Kvalifikacija, jog įsitikint, kad darbuotojas turi WASD raides, nebent dėl vietų nežinojimo, tačiau tam visada egzistuoja /gps. Turiu pagirt dėl lagaminų idėjos, man ji patiko, bei skambėjo unikaliai. Prieš tai dar netekę skaityt ką nors panašaus, manau būtų efektyvi sistema. Antra anketos dalis skambėjo įdomiai, tačiau kyla įtarimas, kad tavo tikslai taip gerai skamba tik teorijoj. Pagrinde kodėl nusprendžiau direktoriaus pareigas suteikt ne tau, tai dėl tavo paskutinio direktoriavimo. Buvai nestabilus, pastoviai svyravai tarp atsistatydinimo ir savo pareigų, galbūt trūko kažkiek savarankiškumo, negaliu pasakyti tiksliai, bet tai buvo pagrindinė priežastis kodėl direktoriaus pareigas gavai ne tu.

 

(1) Absolut_Jokse - Labas. Anketoje neradau klaidų apie kurias būtų verta rašyti. Anketa parašyta aiškiai ir logiškai, greitai susiskaitė. Pasitikiu, jog į šias pareigas sutelksi savo pastangas. Sėkmės tvarkantis, sveikinu.

 

 

Joksei neišbuvus pareigose 14 dienų, pareigos atiteks Jerry_Stars.

 

Direktorių Priežiūros komanda.

  • Patinka 7
  • Liūdnas(-a) 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ačiū už išanalizuota anketa, sveikinimai Jokubui. Sėkmės pareigose ;)

Redaguota . Redagavo Jerry_Stars

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 1 valandą, Lukas_Monstr parašė:

Čia panaši situacija kaip su Ses'u

dar karta pamatau savo varda, po tiltu butelius rankiosi

 

sveikinu

  • Cha Cha 3
  • Liūdnas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sweikinimai ir linkiu stiprybes

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.