Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

Rask vietas, laimėk prizus!

Recommended Posts

logo.png

 

Rask vietas, laimėk prizus!

Jūsų užduotis yra surasti visas vietas, prie prie kurių nusifotografavau aš bei padaryti tą patį. Iš viso yra 15 vietų po visą San Andreas.

 

  1. Pirmas žaidėjas radęs visas vietas laimės DUNERIDE + 1500 kreditų.
  2. Antasis - 1500 kreditų + HOTRING
  3. Trečiasis - 1000 kreditų + SANDKING

 

Vietų nuotraukos - https://imgur.com/a/iO6hOZO

 

Vietas siųsti reikia man į asmeninę forumo žinutę!

Kai bus trys nugalėtojai, pranešiu šioje temoje.

 

------

 

Taip pat yra rengiamas kreditų pirkimo konkursas.

Nepaslaptis, jog yra ruošiamas nedidelis 3.7.4 atnaujinimas, tačiau jam reikia finansavimo, kuris yra labai sunykęs po poros neaktyvių projektui mėnesių. Visi konkurso dalyvių pinigai bus panaudoti atnaujinimui.

 

Žaidėjai, iki sekmadienio 23:59 pirkę kreditų BANKINIU būdu pretenduoja į šiuos prizus:

  1. Per visą laikotarpį daugiausiai kreditų įsigyjęs BANKINIU būdu žaidėjas laimės galimybę gauti išskirtinį automobilį, kurį galės išsirinkti pats! (Žinoma, ne betkokią, o logišką (t.y. ne darbinę ir su kuria būtų galima dalyvauti eisme)). Papildomai 2'000 kreditų!
  2. Visi kiti žaidėjai, pirkę kreditų bankiniu būdu už bent 25e pretenduoja į SANDKING / DUNERIDE / HOTRING tr. priemones, pagal pačio žaidėjo pasirinkimą.

 

Rezultatai - iki pirmadienio vakaro!

 

 

 

 

  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Vietų ieškojimas.

 

1vt. - Jezaus_Tevas

2vt. - Lauras_Pro

3vt. - Dangaus_Banginis

 

Nugalėtojų prašau į AŽ man nurodyti į kurį slotą uždėti laimėtą transportą, pirmą ar antrą. Slotai turi būti užimti (nusipirkitę pvz. huntley į tuos slotus, jis neturi būti tuščias). Kreditai bus uždėti kartu su tr. priemone.

 

Kreditų pirkimas

 

Tie, kurie atitiko konkurso salygas prašau parašyti man į asmeninę žinutę savo el. paštą, kuriuo buvo perkami kreditai bei nurodyti sloto numerį (1, 2), tr. priemonę (sk / hr/ dune). Slotas turi būti užimtas (turite turėti tr. priemonę kuri bus pakeista į laimėta, slotas neturi būti tuščias, galite įsigyti pigiausią tr. priemonę iš mašinų turgų.). Pirmos vietos nugalėtoją informuosiu atrašydamas į gautą AŽ.

  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.